ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Bölünmüş sistemleri Gree - yorumlar. Gree klima: tüketici düşüncelerine

Sıcak havalarda, bu yüzden evde veya ofiste kalmak için elverişli koşullar yaratmak istiyorum! Bu sorunu en iyi seçeneği çözmek için - Gerekli sıcaklık dengesini sağlamak için yılın herhangi bir zamanında sağlayacak klima sistemi, yükleyin. tasarım seçerken, birçok sayısız değerlendirmeleri tarafından yönlendirilir. Klima Gree, örneğin, nedeniyle ideal olarak "ucuz ve neşeli" parametreleri uygun gerçeğine birçok müşteri tarafından seçilen.

Nasıl seçilir?

Ancak, iyi ve kötü üzerinde split klimaların önce, bunları sınıflandırmak için hangi kriterlere karar vermek gerekir. seçiminde Çoğumuz modeli kendi işlevselliği ve ek opsiyonlar kadar önemlidir ne kadar güvenilir dikkat çekiyor. güvenilir ve dayanıklı olduğu için Gree Arı tam not almamış Yorumlar.

düşük-uç modelleri

Her birimiz bir satınalma daha kârlı olacağını sağlamak için çalışıyor yaparken. Gree marka klima sistemlerinin bütçe grubuna sadece ilgilidir. Aynı değer, bölünmüş sistemin Gree (yorumlar onaylamak) emsallerine kıyasla daha kötü olduğunu belirtmek gerekir. (500 $ kadar) nispeten düşük fiyat ile, bu sistemler operasyon güvenilirliği farklıdır. Tipik olarak, bu cihazlar sınırlı mali kaynaklara sahip bir pazarlık yapmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ancak, düşük-uç modelleri bazı dezavantajları vardır:

 • bu tür ürünlerde kusurların yüzdesi oldukça kabul edilebilir en az% 1, değildir.
 • klimalar seçiminde başka bir olası "ama" - işin Kararsız kalitesi.
 • Her zaman değil kötüye karşı koruma var.
 • gürültü seviyesi birçok modellerinde zayıf olduğunu ve bu özellik birçok değerlendirmeleri ile işaretlenir. Klima Gree, örneğin, uygun fiyata rağmen, yine de iyi performans gösterir.
 • Tipik olarak, düşük-uç modelleri farklı basitleştirilmiş kontrol sistemi vardır. İlk olarak, bu tür cihazlar bir sensör daha az sayıda ile donatılmıştır. Bu duruma göre, işlem kararlılığı küçük dış hava sıcaklığı aralığında temin edilir. 15 derece - İkinci olarak, düşük maliyetli bir model, sıcaklık altında ise radyatör iç üniteyi obmerznut olabilir.

Modelleri çeşitli

Bütçe Grubu klimalar - Ev kullanımı için iyi bir seçim, ancak, alıcılar talimatlar ve çalışma kurallarına aşina olmak için emin olmalıdır. Gree klima Yorumlar Bu cihazlar rahat çalışması için gereken her şeyi ile donatılmıştır: hemen her vurgulayan aslında benzer. Çin marka uzun HVAC ekipmanları üretiminde lider haline gelmiştir dikkat çekicidir.

markanın öyküsü 1992 yılında başladı ve bu süre içinde çoğunlukla iyi değerlendirmeleri yaklaşık üç milyon klima, serbest bırakıldı. Gree klima işlevsellik noktası, mükemmel teknik göstergeler, hem de stilin arıtma. onlar üreticilere kendilerini söylediği gibi, onlar tatları ve hatta en kaprisli müşteri ihtiyaçlarını tatmin etmişlerdir. Endüstriyel ekipmana pencere ve split sistemleri üzerinde sistemlerden - Bugüne kadar şirket HVAC ekipmanlarının çeşitli modeller üretmektedir.

Ne iyi Gree klimalar?

Bu markanın cihazların en önemli avantajı - birçok alıcı tarafından işaretlenmiş bir rekabetçi fiyata. Bu üretim işlemi, Hitachi, Sanyo, Mitsubishi fabrika gibi markalar içinde gerçekleştirilir olmasından kaynaklanmaktadır. İkincisi, üretici 2 yıl içinde tüm ürünlerde bir garanti sağlar ve ayrıca operasyonun ilk yıl içinde hizmet sunmaktadır. incelemelerini gösterir birçok kullanıcı tarafından belirtildiği gibi, geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilme: klima Gree, birçoklarına göre, bizim iklim koşullarında kullanım için idealdir. Üretici farklı teknik ve yapısal özellikleri şunlardır klimalar, geniş bir yelpazede sunuyor olması da önemlidir.

Bölünmüş sistemleri Gree: Açıklama

 1. Odada bu marka klimalar sayesinde minimum olacağı elverişli bir ortam, zaman ve enerji kaybına yarattı.
 2. Yatay ve varlığı dikey perde tarafından yönetilir ve odada bir homojen hava sirkülasyonu sağlar olacak bir volumetrik hava akışı, katkıda bulunur.
 3. Ekipman güçlü hava filtresi zararlı maddelerin havayı temizler.
 4. "Soğuk plazma" temizlenmesi için bir cihaz olup, bu sayede hava iyileştirme hem de sağlıklı iç ortam yaratmakta, bakteri, virüs ve diğer kirleticilerin yok edilmesine katkıda bulunur.
 5. Kendi kendini temizleme sistemi kokuları nötralize ve kirden ısı eşanjörü korur.
 6. Gree klima dışarıdan 20 dereceye kadar sıcaklıklarda çalışabilir.

Duvar klimalar: şık ve kaliteli

Gree şirket ofisinde mükemmel oturacak duvara monte klimalar, ve özel ev ve daire bir dizi üretir. cihazlardan oluşan bu kategori ülkemiz için tipik olan bir değişen iklim, için iyidir. iç ve dış, iç yüklü - Cihaz, iki bölümden oluşmaktadır.

Örneğin, klimalar Gree değiştir enerji tasarruflu prim modellerini tercih edenler gelen olumlu eleştiriler aldı. Geçen neslin envanter DC-kompresör enerji tüketimi onların donanımları sayesinde neredeyse% 40 daha düşüktü. ısıtma ve düşük sıcaklıklarda soğutma - Ek olarak, model, bir şık tasarımı az gürültü ve aynı zamanda iki seçenek varlığını farklılık vardır. Markanın Bu seride invertör dört modellerini üretmektedir. Bu cihazların faydalı özelliklere göre şunlardır:

 • ve kapalı zamanlayıcılar;
 • Kendi kendine teşhis modunun varlığı;
 • ne zaman sıfırlanır bir elektrik kesintisi ;
 • Otomatik işlem, geceleri de olasılığı;
 • bilgi içeriği görüntülemek;
 • Akıllı defrost.

Duvar klima Gree Arı monte: yorum ve açıklama

Gree Arı - Kullanılabilir bu ekonomik sistemleri alıcılar geniş bir yelpazede. Techno ve Klasik - - İç ünitenin tasarımında aralarındaki temel fark, hem de cihazın "soğuk plazma" varlığını İki serinin modelini seçebilir. fiyat verileri cihazlarının bulunmasına karşın işin güvenilir ve yüksek kaliteli ve aynı zamanda çok sayıda işlevi bulunmaktadır:

 • Açma / kapama zamanlayıcısı;
 • Otomatik sıfırlama;
 • gece operasyonu;
 • "Sıcak başlangıç" seçeneği varlığı;
 • bilgilendirici ekran.

Hava temizleme zararlı maddeler ve bakteri hava kurtulmak için yardımcı - Cihaz kateçin ve fotokatalitik filtreleri ile takviye edilebilir ön-filtre ile gerçekleştirilir.

Açıklama Gree GWH07NA-K3NNB3A

Bu model üzerinde Yorumlar da temelde iyi ve birçok alıcı seçimi için temel kriter verim denir. Modern tasarımı ve kolay monte ve demonte edilebilir vücut sayesinde hızlı ve kolay bir bu cihazı kullanın. En Diğer modellerde olduğu gibi, birinci temizleme filtre ek olarak ara parçalar ile ilgili diğer filtre türlerini ayarlanabilir. İç klima ünitesi kompakt ve çok az yer kaplar. Bu Klimada yüksek performans sunmaktadır.

Hava eşit odanın içinde dağılmış olduğunu böylece Panjur daha kendini salınım fonksiyonu var. Bu modelin fonksiyonel özellikleri şunlardır:

 • oto iş;
 • Havalandırma modu;
 • Sıcak yeniden başlatma fonksiyonu.

Özgün tasarım ve inşaat sayesinde sadece kadar kolay klima monte etmek ve hizmet gerçekleştirilir. Çok yönlü panjur yerde odasında, hava akımı doğru yönde yönlendirilebilir rahat bir hava yaratmak için yardımcı olur. Geceleri, klima ekonomi moduna ayarlanır. yetkisiz açılmasına karşı korunur ve bir LCD ekran ile donatılmış bir uzaktan kumanda, bir cihazla dahildir.

Bölünmüş sistemleri Gree Viola

Bu türün müşteri incelemeleri birinde benzer: Bu cihaz ideal olan rahat kapalı koşulları yaratma sorunu çözer. olumlu mikroklima sessizlik içinde oluşturulur hale sessiz çalışma - Ana avantajı, müşterilerine belirtiyor. Birçok modelleri gibi, bu bir ekran ile donatılmış bir kontrol paneli vardır - bu menüyü görüntüler.

Birkaç modlarda çalışma yeteneği - bu serinin özelliği. Bu nedenle, "turbo" modunda oda ısıtma veya soğutma çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir, böylece kompresör, en fazla çalışacağı anlamına gelir. I hisset modu iç birimine değerini iletir sıcaklık sensörü varlığı, kabul. Buna göre, Klima çalışıyor böylece getirdiği şart ve kullanıcı bulunduğu iklimsel koşullarla eşleşen.

Bu serinin yanı sıra, Gree marka müşterilerine ve diğer klima sunmaktadır - Güzellik (onlar sadece yatak odası için oluşturulan), Artful (antibakteriyel filtre ile donatılmış kompakt cihazlar), iç ünite, kolay bakım ve benzersiz bir tasarıma sahiptir Rahat Modern (KLİMA iş sınıfını, işlevini temizlik), BeePlasma (anlaşılması kolay ve modern bir tasarıma sahip cihazlar, ayrıca özel bir fotokatalitik filtre ve hava iyonlaştırıcı) ile donatılmıştır. Geniş ürün yelpazesi - Her müşteri onun şartları ve olanakları tekabül cihaz seçerek bir garanti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.