ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Tabanca kılavuzu: nasıl olmalıdır?

İlk elden-gun yirminci yüzyılın başlarında Tomas De Vilbiss icat etti. tipi, bir hava meşale görünüşüdür boya malzemesinin oluşturulması için bir yöntem, akış püskürtme, verim: O zamandan beri, aşağıdaki faktörlerden bir çok değişti.

kullanımı

Bu dikkate değer tabanca el yapımı oto tamir amaçlı pnömatik sprey farklı sistemlerle. farklı sistemlerin dışa silahlar benzer olmasına rağmen, onlar hava kanallarının tasarımı, hem de kafa yapısı farklıdır. tabanca, mükemmel tasarım ve ergonomi vücuduna bir kez gelişmiş değiştirmek için hiçbir neden yoktur, çünkü bu, anlaşılabilir bir durumdur.

Manuel sprey tabancası boya teslim birkaç yöntemden birini kullanabilirsiniz. Madde nebulizer beslenir ve bundan sonra bir kaç kez pompa basıncı artar, besleme zorunda olduğunda. Bu yöntem uzun bir süre tek renge renk geniş bir alanı yürütmek için gerekli olan bu yerler için uygundur. alt tanka Gun manuel işlem bu tür yan duvarlar kamyonetler veya vücut tamamen homojen kendinden renkli emaye gibi büyük parçalar, boyama için kullanılması önerilir.

Modern garajlar ve bayi vücut onarım istasyonu inşa çalışmaları Paint ve vücut hızla küçük bir günlük bakım büyük miktarda geliştirmek amacıyla kısmını. Vana, kalay, yine takviye edici boya kısmı ara çöktürme tankları zamandan tasarruf etmek için: aşağıdaki şemaya uygun olarak hareket teslim araç kabul. Bu koşullar maksimum çalışma bir döngüsü için farklı renklerde boyanmış çıkarılabilir unsurları ile film takmak izin verir.

yapısal özellikleri

Manuel sprey tabancası aşağıdaki cihaz ve çalışma prensibini vardır. cihaz tasarımı çok basittir: kolu basılarak harekete geçirilir ve mahfaza iki hortum bağlandığında piston pompası, ev silindirik bir gövde bulunmaktadır kullanılır. Bir kepçe ya da başka bir kap üzerinden malzeme emme için kullanılan ve sabitlenmiş ikinci uç yüzeyi üzerine bileşimin püskürtme tabancasına monte edilmiştir.

Manuel sprey tabancası çalıştırmak için KRDP sap üzerinde musluklar bir dizi baskı oluşturmak gerekiyor. Valf kolu çekerek açılan, dış kap cihazı haznesinde alma yapısından yapılır ve daha sonra, emme hortumu boya ile kaptan dışarı çekme ve daha sonra birim için hava pompası gerekir. Bu doldurulduğunda, bileşim çıkışında bulunan bilyeli valf kolu, açan, püskürtülebilir. O ayarlamasını sağlar mürekkep tüketimini ve dosyalama yoğunluğunu.

tüm sağlanan

Tipik olarak, sprey duvarlar ve diğer yapıların resim üretmeye zeminde duran sağlayan yüksek ayaklı çubuk, bina araçları ile donatılmıştır, yükseklik olan dört metreye kadar olan. tekerlekler şantiyede üzerindeki hareket kolaylığı için cihazın tasarımında sağlanabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.