Entelektüel gelişimiHristiyanlık

Ne çocuk için dua olmalı

Sağlık ve çocuğun refahı - tüm velilere talip bir şeydir. Her birimiz kendi aydınlık geleceğin bir oğlu veya kızı hayalleri ve başarılı bir ömrü vardır kim. Ve halkının iyiliği için daha hazırdır. Ancak, her zaman pürüzsüz gitmedi. Ne yazık ki, çocuklar genellikle kendi çalışmalarında çok başarılı hasta, ya da değil olsun. Ve bu durumda kesinlikle namaz yardımcı olacaktır. Çocuk kelimeler için özel olmalıdır. Ama daha da önemlisi duyguları bunları içine koymak. Birçok durumda büyük rol belirli ritüelleri oynadığı. Ve onlar belli zamanlarda ve belli koşullarda gerçekleştirilmelidir. Belirli ayinler yürütmek için ebeveynlerin özel öğe kümesini alacak.

bir çocuk için Namaz bebeklik döneminde

Yeni doğan bebekler için özellikle tehlikeli bir hastalıktır. Onların bağışıklık sistemi sonuna kadar oluşmuş değildir çünkü. Bu nedenle herhangi bir hastalık, bu durumda, birçok kez daha tehlikeli olur. Çoğu zaman, dua, hangi anne için bebeğin sağlığını değil, sadece okunduğu ve su güçlendirmek istenir bebek yüzme. O herhangi bir hastalık bırakacaktır inanılmaktadır. Böyle araziler dolunayın kullanılmasını tavsiye ederiz. Ancak, aynı zamanda Ortodoks çocukların duaları ve böyle bir töreni için bir çocuğun minimum yaş söz. O bir aydan az eski olmamalı inanılmaktadır. Su için banyoya doğrudan konuşmaya başladı bebeği banyo. Kelimeler oldukça farklı olabilir. Ebeveynlerin kendileri gücüne inanmak önemlidir. Sonuçta, çocuğu korur. Böyle şikayetçi bebek sonra incitmemenin ve güçlü ve sağlam büyüyecek inanılmaktadır.

Ebeveynler dinlemiyor bir çocuk için Namaz

Ne yazık ki, tüm çocuklar onların iyi davranışları ile bizi memnun. Bazı ebeveynler çocuklarının tamamen yönetilmeyen şikayetçi. Bu durumda, çocuk psikologları ve nörologlar oğlunuz veya kızınız tamam olduğunu iddia araya edebilirsiniz. Böyle bir durumda, iyi çocuk için yararlı özel dua olabilir. sevimli yürümeye başlayan aniden gerçek bir zorlu ve kaprisli diktatör dönüştü, aşağıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurun. Geceleri, bir katı yumurta pişirin. soğumaya izin vermeyin. Başka bir sıcak yumurta bir üst masaya büküm gerekir. o düşmedi her durumda olup kırmadım emin olun. o 3 am bir yumurta kaynatmak için gerekli olduğunu unutmayın. Bu hassas zaman özel olarak kabul edilir. Haberdar Birçok kişi o gece dua gömülü adamın arzusu, üçüncü saattir görülmemiş kuvvet kazanır derler. dönen bir yumurtanın üzerinde bir komplo şeklinde herhangi bir isteği okuyun. Umarım kendi sözleriyle inanıyoruz. Sonra onlar kesinlikle belli bir etki olacaktır. Sabah bebeği yemeye yumurtayı edelim.

kötülüklerden kusursuz çocukla Namaz

Bebeğiniz sağlıklı ve güçlü, aynı zamanda başarılı sadece büyüdü Yani, zaman zaman komplolar sözleri özel törenleri düzenlerler gereklidir. Sonra çocuk kesinlikle tüm sıkıntıları ve sıkıntılardan atlayacaktır olacak. Oğlunuz veya kızınız derin uykudaydı Bu tür dualar, gece konuşmak öneririz. Çocuk mutlaka beslenmelidir. Bu durumda, sakin ve ölçülü uyku. sağ elinde bir yanan mum tutan, onun beşik üzerinde bir dua sözlerini söyle. Onun nazik kilise getirmek istedi. balmumu damla olacaktır Eğer sol elinde o toplamak. Her secde kelimeyle kesinlikle onların kalplerini ve tüm ebeveynlerinin sevgisini koyacağız. Kesinlikle etkileyecek ve çocukları koruyacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.