HobiDikiş

Parasız şaşırtıcı sanat başlıklı origami

Ülkemizde yaşayanların çoğu ve belki de dünyanın diğer birçok ülkesinde, soru: "Ne bilirsin, en temel ve orijinal hediyeler olduğunu - kesinlik cevap verecektir ile -" Para "ihtiyaç vardır - burada tabii ki, ama orijinal bir hediye.? ve tüm para yalnızca hediye zarfa kağıt kuru parçaları, baskılı edilemez olmasıdır. biz origami antik sanata açarsanız Onlar bir sürpriz, bir tılsım ve meydan okuma hatta bir tür olarak gelebilir.

çeviri sözcük "origami", kendisi için söz etmektedir: "ori" ve "Gami" terimleri sırasıyla "kağıt" ve "katlama" anlamına gelir. Şaşırtıcı değil Çin, kağıt icat edildi, ve Japonya'da kağıt şaşırtıcı rakamlar koymak için insan eli ve hayal bu şaşırtıcı yeteneğini kökenlidir. Muhtemelen Japon dilinde "Tanrı" ve "kağıt" kelimelerin benzerlik rol oynamıştır. Bu nedenle, kağıt ustalarının elinde ilahi oluşturulmasını aldı. Gelen antik Japonya, aristokrasi ve kalıtımsal kültürünün bir parçası haline yeteneğidir. Ve hatta origami bazı soylu ailelerde simge ve mühür kullanıldı.

Günümüzde, kağıt çeşitli şekiller yeteneği kat orijinal bir hediye bir gölge satın almıştır. Origami para sıkıca hediyeler ve sürprizlerle prepodnoshenii lider konumunu almış. Sadece taban her anlamda pahalı hediye etti banknotun, eskisi gibi değil. Giderek Eğer herhangi bir mali fırsatlar için bir temel seçebilir alışılmadık nakit buketleri, talebi siparişlerinde. Noel hediye paketi arifesinde ya da bir kutu çikolata ya da faturaları üzerinden yıldız yay süslemeleri gör. Daha az iddialı bir şey istiyorsanız - antik kaydırır şeklinde parasız origami verir. Ama onların çalışanları alışılmadık bir şey şımartmak isteyen şirket için fikir - herkes yönetiminden yeni yıl hediyesi olarak "bellekte" Bir dal almak mümkün olacak bir Noel ağacı şeklinde parasız origami.

Böyle parasal el sanatları takdir edilir ve birçok sayılır sanat eserleri, ancak böyle bir tuvalet olarak Vaughn Park yaratılması gibi bir gülümseme getirmek bazı yaratıcı fikirler vardır. Genelde, bu tür SuperDuper eserler çeşitli sergiler için yapılır, ama basit işlerin oldukça çok sayıda ellerinizle yapabilirsiniz.

Örneğin, maskot bir tür - para "gömlek" üzerinden origami bir banknot yapılır, sizin seçtiğiniz mezhep. Bildiğiniz bir kese birisi gevşek bir uyum Bu minyon gömlek, iyi şans getirecek ve sizin bir hatırlatma olarak hizmet verecek. Bu onların gündelik iş elbiseleri kopyalama, ofis veya bir banka memuru bir mevcut ve meslektaşları olarak uygun olacaktır.

Eğer gelin veya kız bir hediye yapmak eğer, origami para "kelebek" kadınların kayıtsız kimseyi bırakmayacak. hızlı kanatlı kelebek - Sonuçta, böyle bir ürünün doğası yarattığı hava, güzel ve muhteşem kreasyonları, somut halidir. Böylece, hatta yaşayanlar ve ölüler ikisini de kullanmak bu canlıların, korunmasına katkıda bulunabilir hediye olarak (kurutulmuş). Ve origami "Kelebek" onun canlı meslektaşı çok daha uzun sürecek, özellikle çünkü güzel olmak ve türünün tek olacak.

parasız origami katlama önce, düz üzerinde pratik gereklidir kesilmiş kağıt istenen notun büyüklüğüne onu ayrıntılar. Şu ya da bu rakamı nasıl oluşturulacağını anlamak için, origami veya ilgili internet kaynaklarının sanata adamış kitapları kullanabilirsiniz (eğer hatta video talimatları ile adım master sınıfları tarafından bir adım bulabilirsiniz). komplikasyonsuz katlama teknikleri kullanarak ve hayal gücünü bağlayarak, bir aydınlık ve duygusal içine sıradan bir gün açabilirsiniz. Origami para arkadaşlarınıza ve ailenize sürpriz yapıp onları mutlu sverhoriginalnyh hediye olanak sağlayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.