Entelektüel gelişimiHristiyanlık

Kilo kaybı için herhangi dualar var mıdır?

Son yüz yılda gıdaya Tutum değişti. Avrupa'da, insanların tam tersine, sorun sürekli aşırı yeme oldu artık açtır. ürünleri mevcuttur, çünkü bu, anlaşılabilir ve eğlence kültürü pek çok düşük seviyede içindir. Rus halkının dini arasında var Gıda gelenekleri, şimdi tamamen tahrip ve gıda kült ile değiştirilir. Gıda, doğru ve temiz dengeli olmalıdır gerçeği herkes biliyor. Ama bu her zaman doygunluğu tamamlamak zorunda kalmak zorunda değildir, birçok bile bilmiyorum.

Birçok Ruslar ve Avrupalılar yıkım - İşte bu yüzden aşırı ağırlığıdır. Onunla kavga - iyi bir rakam uğruna sadece bir iş değildir. Obezite, diyabet, artrit, kolesistit gibi hastalıklara daha olası hale getirir. Adam çok yürümek ve aktif hareket etmek zordur. diyet ve özel güç devreleri ile mücadelesi için. Fakat birçok için emek ve zevk yoksunluğu ve onlar kilo kaybı için dualar öğrenmek için kiliseye yardım için dönüyor. Tabii, iyi, ne zaman bir kişinin tüm sorunları ile Allah'a başvurmaktadır, ancak bu durumda kilise yardımcı olamaz. Böyle dualar yoktur. Ama Ortodoksluk sorunu bakmak çok daha geniştir yardımcı olabilir. Sonuçta, obezite genellikle yanlış gıda ürününe değinmektedir olanlar geçer, oburluk sergiler. Bu kilo kaybı için dua - Bu günah karşı bir dua.

insanlar arzusu ile tapınağa gelirse oburluk kurtulmak için, Ortodoks Kilisesi ona yardım sunmak zorundadır. Bu biridir ölümcül günahtan, böylece oburluk karşı bir dua biçiminde kilo kaybı için dualar çok yaygındır.

Büyük Noel, Peter ve Varsayım: Ortodoks geleneğine, dört sonrası vardır. bu dönemlerde Diyet kısıtlamaları çok önemlidir. İnananlar onların zararlı eğilimlerini ve arzularını, tutkularını aşmak için yardımcı Tanrı sormak. Örneğin, Aziz Efrem'ın duası - bu neredeyse kilo kaybı Ortodokslar için bir dua, ve oruç, her gün birkaç kez ilan ediyorum. Kısa namazda düzenlemelerine göre 4 secde olan (zemine yay, aşağı diz) ve sadece uzanmış kol yere temas hangi altında bel, 12.

kilo kaybı için bir dua olarak Perhiz'in Elbette dindar insanlar dua iş yapmayız. Eğer bakış fizyolojik ve psikolojik açıdan onlara yaklaşmak eğer olduğu gibi Ama onlar tam olarak vardır.

Birçok psikolog, modern Avrupalıların değer sisteminde aşırı kilo, yüksek gıda değeri sorununu araştırdık. Ve kilo vermek arzusu kendi içinde özel bir yerdir. Tamamen gıda, kalori, tat, yararları ve yemeklerin dezavantajları hakkında düşünmeyi bırakıp gerekir. Gıda ilgi biraz daha belirgin ilgi ile değiştirilecektir Eğer gibi manevi değerler, dini hayatın, insanlar kaybetmek ağırlık gibi, fark etmez.

Birçok kişi kendini için ne denir kullanmak "kilo kaybı için mantra." Sonuçların Yorumlar kişinin genel ruh bağlıdır. o kökten değerler sistemini revize etmek istiyorsa, her zamanki ağırlığı yavaş yavaş ve daha dönmemek gider. Eğer yiyecek ve eğlence ilk etapta hala sahipseniz, uyum mücadelesi bir ömür boyu sürebilir, ancak kazandı asla.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.