SeyahatYol tarifi

Karlovy Vary dinlenin: dinlenme ve eğlence

Hoş yararlı ile kombine edilebilir ne zaman çok nadir tesadüf, Carlsbad'daki bir bayramdır. Şaşırtıcı güzel doğa, ilginç tarih, eşsiz mimari anıtlar, onların sağlığını geliştirmek gelmek isteyenler için yayların sürü - her turist herkes için bir şeyler bulacak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak mümkün olacak.

şehir efsanesi adının kökeni bacağını zarar ve tuz ve yerel bir kaynakta yarayı temizlemek, avlanan Çek Kral Charles, adını açıklar , sıcak su yok diğer normal su birikintisi olduğunu yakındı. yaralı bacak hızla iyileşmeye başladı Fakat, bir süre sonra fark, ben kaynak "canlı" bir su olduğu ortaya çıktı ve ona yakın bir av köşkü yaptırmak sipariş fark etti. O zamandan beri, şehir kas-iskelet sistemi hastalıkları, gastrointestinal sistem ve diğer sağlık sorunları olan insanlar tarafından ziyaret edilmektedir uluslararası ün, bir kaplıcalar tesisi vardır.

dışkıdan içinde Meraklı turist tatil ille şehrin tarihi ile tanıdık ayıracak Vary ve onlar XIX yüzyılda, tatil nedeniyle şehir ve onun Avrupa aristokrasisinin sık sık ziyaret hızla gelişmesine çok popüler hale geldiğini bilecek. Karlovy rahatlayın anda Vary çok moda eğlence, ona seethed yüksek hayat demektir, ancak tedavi zahmetli ve yorucu değildi: banyo yapmak için, doğa üzerinde yürümek, su içmek - iyi tat bir işaretidir ve toplumun yüksek katmanlara ait sembolü oldu.

O zamandan beri, fazla su mineral içeren aktı, ama tatil beldesi görkemi az gürültülü ve Karlovy tedavi ve istirahat için uygun fiyatlarla hala burada binlerce insanı toplamak Vary olduğunu etmiştir.

Tarih Karlovy Peter I. su arıtma üzerine bu şehre ziyareti tedaviye yaklaşımı da dahil, her şeyde her zamanki fırtınalı coşku ile kutlandı dahil pek çok ünlü kişi ile Vary bağlar. Efsane Bir gün Rus Çarı bugünün standartlarına göre bir yükleme dozu olarak kabul edilir ve istenmeyen sonuçlara yol açabilir maden suyu, 30 bardak içti o var. Bu nedenle, tedavi kursu için edinilen Karlovy son dakika gezileri Vary, bir hekimin sıkı gözetimi altında yapılmalıdır ve tüm yönetmelik ve rejim uygun olarak dikkate onun önerileri ve istekleri tüm alarak. Tedavinin başarısı en az 3 hafta olmalıdır tedavi kurs süresince bağlıdır.

Carlsbad 12 sıcak tıbbi kaynaklar, soğuk maden suyu ile bir değiştirin. Genel olarak, su, Carlsbad mineral kaynakları içme suyu olarak kullanılan. Bir su kaynağı Vrzhidlo beldesinde uygulanan tüm spa prosedürleri için temel olarak kullanılır. Terapötik bu farklı tipleri arasında radon: banyoları inci, oksijen, karbon dioksit. Ayrıca, bu su dolu havuz ve aynı zamanda yıkama, sulama, gargaralar için kullanılır. Değirmen Spring çıkarılan su, şişe, sen satın almak ve onlarla alabilir.

Bilinen hazırlanabilir Var Carlsbad maden suyu Vary, tuz Vary sıvıyı buharlaştırmak. Bu tuz ihtiva eder , sodyum sülfat ve potasyum hidrojen karbonat , sodyum klorür, ve magnezyum, kalsiyum, lityum, demir, bromin ve florin az bir miktar.

suya ek olarak, doğal gaz, turba ve çamur kaynağı vardır. Karlovy Onüçüncü kaynağı Becherovka denilen dünyaca ünlü içki Vary. Bu nedenle, bir tur ya Karlovy Vary bir son dakika satın almış olanlar için, bu harika şehir gördüm, o otlar ile doluyor Çek likörü, tat zorunludur harika bir tadı ve kokusu vardır ve daha önce gastrointestinal sistem ile ilgili sorunlar için bir çare olarak kullanılmıştır. şifalı otlar ve baharatlar gelen şurupları ve özlerinin - Onun gücü 38 derece, bir parçasıdır. Karlovy dinlenin Uzun bir süre hatırlar Vary, ve her zaman, ilk uygun fırsatta, sen rekreasyon ve ilginç eğlence için buraya gel.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.