Ruhsal gelişimHristiyanlık

Çocukların sağlıklı olduğu: annelerin çocukları için dua ettikleri

Anneler hep çocukları için endişelenirler. Çocukların sağlıklı, başarılı olmasını istiyorlar, böylece aileleri güçlü ve mutlu olacaklar. En özenli, gizli umutları anne tarafından Tanrı'nın tahtına dayanıyor, Theotokos'a dualarıyla gönderiliyorlar.

Ne ister?

Çocuklar için dua - ne oldu? Tabii ki, farklı seçenekler var. Hayat, öngörülemeyen, karmaşık bir şeydir. Ve içinde aşırı durumlar meydana gelir ki bilim kurgu yazarları ortaya çıkmazlar. Ve insanların tüm gücüyle onlardan kurtulmaları gerekiyor. Bu nedenle, çocuklar için dua, belki de diğerlerine göre daha sık yükselir.

  • Tabii ki, ilk etapta, anneler sağlık istiyor. Başka bir bebek doğmamıştır ve anne daha önce rahminde gelişeceğinden endişelenerek endişelenmiştir, böylece ışık komplikasyonsuz kolayca görünebilir. Ve yenidoğanın ilk ağlaması (ve daha sonraki yıllar) duyulur duyulmaz çocuklara sağlıkla ilgili dua her geçen gün ritüel olur.
  • Çocuğun ciddi bir şeyleri varsa hasta olur elbette, ebeveynler, ona yakın olan herkesi daha üst kuvvetlerden erken şifa talep et. Kiliselerde özel hizmetler verilir, mesajlar ve diğer gerekli özellikler gözlenir. Ancak, en zor şartlar altında en büyük muska ve koruma olarak kabul edilen anne çocuğunun namazıdır.
  • Büyük çocuklar tabi ki, o kadar çok problem vardır elbette. Ebeveynler, yavrularının sakin, makul ve çalışkan bir şekilde büyümelerini istiyor. Öğrenmeye istekli olduklarını göstermek için evin etrafında yardım ettiler, şüpheli şirketlerde sokaklarda dolaşmadılar, içki içmeye, sigara içmeye vs. başlamadılar. Ve yine çocukları hakkında çocuklarıyla ilgili öğütlerini, cennete giden sinekleri, daha az ölümcül hata yapmakla ilgili olarak dua ediyorlardı.
  • Çocuklarla ebeveyn arasında, sağır bir düşmanlık duvarı, yanlış anlama var demektir. O halde annesi ne için dua edebilir? Elbette, çocuğunun kalbinin yumuşaması. Affedilmek için, ebeveynler suçluysa ve daha sonra yaptıklarını fark ettiler. Koşullar onu ayırdıysa, onu nasıl sevdiklerini hissetmek. Çocukluk döneminde bayıldığı, gençlerin bakımına muhtaç olan kişilere ulaşması için, ama artık unutulmadı. Çocuklar annelerini rahatsız ederse aşırı derecede incinmezler, karmik seviyede kendilerini mutsuz ediyorlar. Ebeveynlerin çocuklara yönelik dua, bir taraftan, bu olumsuzluğu biraz azaltmakta, öte yandan ruhu bağırmaya ve kanını özlemekten acı çekmektedir. Samimi bir şekilde, sıcak bir kalple telaffuz edildiğinde, kesinlikle yardımcı olacaklardır.
  • Hapishaneden dua var, böylece çocuğun bu korkunç paydan kaçması. Başarılı bir evlilik için dualar: oğlu eşini sevecen, saygılı, metresini iyi, temiz ve bakım veren, gezinmek için; Kızımın kocası sıkı çalışıyordum, içmiyordum, yardım etmeye, sevmeye, sevmeye, bakıma yardım etmişti, diğer kadınlar koşmadı; Evin rahat olduğu, bir bardak dolusu, böylece çocukların fakir olmaması için, kopekleri saymazlardı.
  • Özellikle ebeveynler için zor ve çoğunlukla anneleri, çocukları kendi yuvalarını yarattığında. Bazen çocuklarını yarılarına kıskandırıyorlar. Ve çoğu zaman Tanrı Annesine, damadı ve damadı ile ilişkiler kurmaya yardım ettiğini sorarlar. Ailenin yeni bir üyesine gerçek bir oğlu veya kızı oldu.
  • Torunlar ve büyük torunlar - şu anki çocukların anneleri ve babaları için bir başka önemli mesele sorusu. Anneler gerçekten oğullarının ve kızlarının infertil olmamasını, çocuk sahibi olmasını, uyum içinde yaşamanızı istiyor. Ve bu topraklarda sorunlar ortaya çıkarsa, manastırlara ve tapınaklara giderler, hizmetleri savunurlar, dua ederler. Ve annenin samimi duasına direnebilecek hiçbir güç yok!

İsteyin, size verilecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.