IlişkilerEvlilik

Nasıl ona kocasının doğum günü, evlilik yıldönümü memnun ve sadece için

Her kadın zaman zaman sorar: "Kocanı memnun etmek nasıl" Belli bir vesileyle olsun veya planlanan zayıf yarıları iyi bir ruh halinde önemli değildir. Sonuçta, yapmak arzusu bir sürpriz sevilen kocası periyodik güzel kafasından oluşur. Bazı yapıyoruz , cansiperane onu herhangi bir hediye geri almak isteyen diğer tonları ile - onlar Erkeğini memnun etmek ister ve diğerleri sırf. Her durumda, ne olursa olsun ben bir ortağı vardı ne acımasız veya onun kadının şefkat, ilgi ve sevgi bekleyen bir çocuk gibi oldu.

Yaklaşım doğum günü hediyeleri düşünmeye öneriyor. Doğal olarak, eşi kendisine beklenmedik bir sürpriz sunmak, Erkeğini memnun etmek, sürpriz yapmak istiyor. eşi çıkarları bir dizi ya da belirli bir hobi varsa kolay, kullanımı. o "şey istemez?" Ve eğer nasıl, kocasının doğum günü memnun etmek

Eh, bir kadın fikir ve düşüncelerin bir yeri vardır zaman. Aksi halde hediye seçimi zaten neşesiz ruh hali berbat edebilir seçeneklerin yokluğu için çok hoş işlemi olabilir. En önemli kural: aklın olumsuz çerçevesinde iyi bir şey seçmeyin. Eğer herhangi bir mutluluk ne kocası ne de eşi getirmez tamamen yararsız şey satın alabilirsiniz çünkü.

Dokuzuncu kattaki restoran veya lüks bir araba için şehir dışına bir gezi bir evlilik teklifinin yükseklikte olsun - - ama insanlığın güçlü yarısı da dikkat çekmek istiyor kadın ve erkeklerden sürprizler almak için kullanılan rağmen. örneğin bir cadde üzerinde reklam küçük bir çocuk zevk için daha iyi bir adam yapmak standı, ayette romantik bir akşam yemeği ya da tebrik - Bu nedenle bir kutu içinde sıradan hediye ile sınırlı olmamalıdır.

Yani, nasıl kocasını memnun etmek? Aslında, tebrikler seçenekler çok çeşitli olduğunu, sadece kendi durum için uygun seçmek gerekir. hediyelerinden çeşitli bakalım.

klasik

Bir adam sunulabilir:

  • İlk olarak, giysiler. Adam yeni bir gömlek, kravat memnun veya iç çamaşırı set olacaktır. Tabii ki, biz çorap değil söz ediyoruz. Sonuçta, böyle bir hediye, tam tersine, üzgün adam.
  • İkincisi, aksesuarlar. Kol düğmeleri, kemer ve cüzdanlar - ailenin bir baş tercihlerine güvenmek gerek, en önemlisi, birçok seçenek vardır.
  • Üçüncü olarak, el yapımı hediyeler olduğunu. Yalnızca kocasıyla olacak benzersiz bir hediye gibi hiçbir şey için, kendi oluşturabilirsiniz. Büyük fikir - gezi planlanmış olan üzerinde işaretlenmiş şehirlerde, bir haritasını çizin. Bu, örneğin Rusya ve, gelecekte gitmek istiyorsunuz dünyanın parçası ikisi de olabilir.

Bir kadın iyi hazırlanıyor - kişinin kendi üretiminin Kek birini Sevdiğine için hoş bir sürpriz olacaktır. Özel olarak kocasının bir portre ile yenilebilir buzlanma sipariş edilebilir. Sonra sevinç kesin sınır olmayacak.

Spor hediyeler

kocası ise - bir atlet, doğrudan doğum günü kutlaması sırasında açık hava aktiviteleri için yeni motorlu tekne veya çadırın teslimini sağlayabilir. Gerçek bir hoş şok olacak.

o uzun hayal vardı bunlardan koşu ayakkabıları arada, olarak, en azından sıradışı, örneğin, saatler veya gözlükler markası bilinen ediniz.

Hediye hobiler bağlı

Bu bağlamda, hediyeler sevgili kocama seçimi herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. periyodik eve balık sağlamakla ailenin başı, giyinme bir dizi veya neopren bir dizi yeni eğirme çubuk hevesli balıkçı için gerçek bir hazine haline gelecektir edin.

deneyime sahip Hunter yeni silahı (kaybetmemek için kocasına istediği tam kotorok seçmek için tabii ki, ilk ihtiyacı) verebilir. ülke piknik Lover soğutucu çanta gibi olacaktır.

Prensip olarak, her kadının kendi yarıdan de menfaatlerini bilir, bu yüzden sorunsuz bir seçenek gibi görünme çeşitleri arasından seçim. Eğer kesinlikle hiçbir fikir - hediye çeki durumu kurtarmak için, fakat normal gösterisinde olabilir sevinç getirmedi.

eğlence

Orada gerçekten hiçbir maddi hediyeler ihtiyacı erkeklerin kategorisi, ancak bu parmak sayılabilir. Bu adaylık restoranda yürüyüş veya diğer şehirlerde veya ülkelere seyahat, gezi doğasına uygun. Seyahat severler Planı ülke gezisi bir harita çizmek için alternatif bir güzel dekore zarf içinde örneğin, tren biletleri veya uçak için, takdim veya edilebilir.

Olağandışı doğum günü

Bu düzenleme, kendiliğinden kutlama kutlama içerir. Bir retro tarzı, örneğin, bir tema parti sağlayabilir, ya da gerçek bir sürpriz düzenlemek için - arkadaşlarınızı davet, oda topları, kolaj ve fotoğraf süsleyin. En önemli şey - kocası birşeyden şüpheli olmadığını. Bu durumda, kocası memnun etmek lezzetli karar vermek gerekir. Ama eğlenceli bir zorunlu nitelik mumlarla bir pasta olacağını unutmayın.

İstenirse, tüm mutfak hayal tatlı bir sürpriz ve et gibi hazırlanabilir göstermektedir. Kek değil çok iyi söndürmeden, diğer gıdalara tercih vermek daha iyidir. Örneğin, doldurulmuş ördek veya kızartma otunu pişirmeye mümkündür. Fast food için sevgi varolan bir kazanda mantar veya ananas ve kokulu pilav çok başarılı lezzetli pizza olacak zaman kayıtsız eşi bırakmaz.

Bir kadın öylece sevgili kocası memnun etmek bilmeyen olay sırasında "gıda" çok iyi bir seçenek. aşk yemeği ile Pişmiş yoğun bir günün ardından harika bir sürpriz olacak.

Bu arada, hiç kimse güzelce koydu tablo bir adamı şaşırtabilir. kalbe giden yol sadece mide yoluyla değil.

güçlü seks de, dikkat ve bakım istiyor. Nedenle akşamları kocasını memnun etmek şeyler düşünmek gerekir. seçim basittir - Hava veriyorsa, bir tarihte sevilen birini davet edebilir. mutlaka bir restoranda onu neden değil. Parkta keyifli bir yürüyüşten sonra olumlu izlenimler çok getirecek ve satın dondurma kayıtsız bırakmayacaktır. sokak yağmur veya soğuk tipi ise - ilginç bir film büyük bir battaniye ve iyi kırmızı şarap bir şişe ruhları ve birlik ve zevk birbirlerinin dakika yükseltmek başka bir şeyle karşılaştırılamaz.

masaj

Nasıl işten sonra kocasını memnun etmek? Onlar sevilen bir yorgun görünce bu soru birçok eşleri dadanan. Çok basit: kesin yolu - rahatlatıcı masaj. Gerek usta, en önemlisi, her şey ruh ile ilgisi olduğu. Yavaşça omuzlarınızı, kollarınızı ve sırt kaslarını ve bacaklarını her kadının can germek.

masaj sonrası Eş çok memnun olacak. Sen sigorta ve güzel bir dantel iç çamaşırı koyabilirsiniz. Bu durumda, sürpriz nedenle estetik zevk güvence altına alınmıştır, bir adam gözlerini sevdiği gibi çift mümkün olacak ve.

Sıcak bir banyo

Nasıl kocasını memnun etmek? Ona sıcak bir banyo pişirebilirsiniz. Bir erkek ise - romantik, gül yaprakları, mumlar, beyaz yarı tatlı şarap şişesi ve aromaterapi kendi zevkine göre düşecek.

sıhhi tesisat boyutları izin verirseniz - Ona arkadaşlık edebilir. Bu durumda, güzel bir akşam tutan sağlanmalıdır.

komik sürpriz

Elbette, deneme, ancak bu yöntem tüm çiftler için değil, sadece bu bir mizah duygusu var kim. Onun özü giyim yoluyla belirli bir davranış bozukluğu eşi ve yaratılış vasıtasıyla apartmanda durum sevgilisi varlığını oynarken yatıyor. Maruz kadınlar bir kez daha sevgili olan bağlılığını teyit ve kocam tatmin olacaktır. hatta en eğlenceyi seven karısının reaksiyon oldukça farklı olabilmesinin nedeni tabii ki, deney, çok tehlikeli denebilecek rağmen.

Bir yıldönümü için Hediye

sürpriz bir diğer önemli nedeni - düğün günü. Nasıl yıldönümünde kocasını memnun etmek?

Kendi düğün fotoğraf albümü veya kolaj oluşturmak için - Popüler yollarından biri. Gerçi erkek ve acımasız, ama gerçekten gibi bu küçük şeyler.

çift zar zor bilseydin, küçük bir gösteri oynayabilir ve onlar ilk randevum var. Bu durum duyuları canlandırmak ve gece şehrin tüm şenlikleri tamamlayarak, büyük bir zaman sağlayacaktır. Bu arada, şehir dışına romantik bir gezi de hassasiyet ve duygu dünyasına atılmak için izin ciddiyet harika bir atmosfer oluşturmak için yapabiliyor.

Kendi kompozisyonun bir şiirle sevgi Beyanı ve sürpriz bir etki oluşturmak özgün bir yol olacak bir evlilik yıldönümü ile kocasını tebrik etmek. Bir çerçeve ile güzel eski ahşap çizmek ve sonraki bir yanaşma veya çekmeceli bir göğüs duvarına koyabilirsiniz.

anıların bir kutu - Ya burada başka bir fikir. örneğin, yerleştirilen geleneksel kağıt kutu, ihtiyacı, kendimize, fotoğraflar, bazı aşk notları bir mesaj ve hoş olaylar ve şeylerin anımsatan şeyler her türlü, bir flaş kart. Eski günleri, ilk birkaç dakika hatırlamak ve birlikte yaşamın en ilginç ve önemli olayları araştırmak Nasıl ilginç!

Sonuç

Şimdi tekrar etmeden kocasını memnun etmek nasıl biliyorum. En önemli şey - ikinci yarıları çıkarlarını tanımak ve hayal gücünü göstermek için. Erkekler - Çocukları sevdiğim için de sürprizlere bayılırım. Bu nedenle, hatta küçük bir değişiklik en ağır kişilik gülümsemeye yapabilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.