IlişkilerEvlilik

Nasıl kocam seni seviyor olmadığını biliyor musunuz? emin işaretler

Her ilişkide olarak, istikrarsızlık alabilirsiniz ve ardından kadın merak etmeye başlar: Bu noktada "? Nasıl kocam seni seviyor olmadığını biliyor musunuz", gerçekçi durumu değerlendirmek ve bir adam duyguları olup olmadığını belirlemek ve harekete korunmuş almak önemlidir. ilişkileri ve küçük bir test analiz ettikten sonra, bir cevap alabilirsiniz. Ve her şey asılsız şüphe veya evliliğini kurtarmak için harekete geçmeleri için zaman anlamaya çalışıyorum.

Böyle bir koca? Biz durumu analiz

evlilik ilişkisi genellikle eylemler eş veya analiz içi çatışmayı geliştirilen düşünmeden, kendileri tarafından eklenmektedir. Hatta evlilik daha fazla dikkat etmelidir sırayla eşler arasındaki ilişkilerin eğer. kocasının sadakat konusunda şüpheler vardı buysa, "Nasıl kocam Karısını seven olmadığını biliyor musunuz?" diye sordu. Zaten bir önsezi boşanma gole varsa, o zaman şu anda evliliğini kurtarmak gerekir. Nasıl?

 • kocası dikkat edin. Nasıl onun davranışlarında nelerin değiştiğini, sizinle davranır? Belki de sert oldu, kendini hoş olmayan ve hatta hakaret alay sağlar. Nasıl o senin kelime veya isteklere tepki verdi? değişti jestler, yüz ifadeleri, sizinle ilgilenen yüz ifadesi var mı? Bütün bu değişiklikler birikir ve ilişkilerin soğumasına neden çünkü böyle bir durumda, hiçbir şeyler vardır. Ancak, duygularını ve fantezi izin vermiyor, kocasının davranışı objektif olmalıdır değerlendirmek.

 • Kendine dikkat et. Ben bütün düşünceleri, duyguları ve izlenimlerini paylaşmak istiyorum, hala kocamla rahat? Onun varlığı, sertlik görünür, ya da yanlış bir şey yapma korkusu yok mu? Böyle dışlama ilişki aslında bir değişiklik olmadığını ve şimdi daha önce olduğu gibi, kocasını güvenmiyorum düşündürmektedir.

Dışarıdan Görünümü

eşi kocası ile ilişki içinde değişiklikleri değerlendirmek için bir konumda değildir. Sonra arkadaş ya da tanıdık gelen yardım isteyebilirsiniz. Yakın dostlar güvendiğiniz, doğrudan bir partide kocasının davranışlarını inceler ve değişikliklerin görüldüğü olmadığını söylemek sorabilirsiniz. Bilmediğiniz insanlar daha iyi ilişkinin kişisel detaylar meşgul ve neler olduğunu konuşmak ve bir şekilde, tavsiye istemek için değil "kız arkadaşı sorunu."

sevgi sarılarak kocası veya onun ilgi gösterir ve iltifatlar - Bazen yabancılara eşi fark alışık büyümüş ne olduğunu görecekti olur. Bazen tam tersi durum - ve sonra eşi kocasına ya da isteksizlik şiddet davranışına işaret eder ona yakın olmak. Her durumda, sizin bu nedenle evliliği ve kocasının duygularını ikinci bir görüş almak.

Biz doğrudan soru sormak eşini

cevap yok İşaretleri ve arkadaş tavsiyesi "Nasıl kocam seviyor olmadığını biliyoruz" ve sonra doğrudan sorun hakkında kocam konuşmaya çalışın: Bir kadın kendi bulgular ve sonuçlar hakkında emin değilse, soru cevapsız kalmaktadır. bir adamın duyguları hakkında soru aşağıdaki yönergelere bağlı kalarak, sormalıyız:

 1. doğru zamanı seçin. Böylece, eş geç ve seninle konuşmak için hazır olmayacak iyi bir ruh halinde olması gerekir.
 2. Soru doğru olmalıdır. Gerek belirsizlikler veya saldırgan imalar önlemek, hem de kocasını suçlayarak için.
 3. sorusuna olumlu formu. Sen ilişkileri ciddi problemler olup olmadığını sormak olamaz. O kocası ile kontrol etmek daha iyidir, her şey iyi bir evlilik oldu.

duygulara yer vermeyin

Eğer kocası ile ilişkisi bir çatlak verildi ikna değilseniz, evde atmosferi panik ve ek bir kötüleşme gerek yoktur. sokakta bir yürüyüşe çıkın veya egzersiz yapın. Unutmayın ki merak etmeyin olmaz. Tam aksine - şimdi bir ilişkide bir sorun var ve başka sorusu, "? Nasıl kocam tam seni seviyor olmadığını biliyoruz" soran Ve duygularını güven kazanmak olmadan başa başlamak mümkün olacağını görebilirsiniz.

kocası sevmez! Veya başka bir açıklaması var mı?

Bir kadın Söz ilgilenen olduğunda durum düşünün: "Nasıl kocam seni seviyor olmadığını biliyoruz" aktif tezahür adamın kayıtsızlık bir işaretidir - Karısına dikkatsiz olduğunu, onun sinirli vakit geçirmek değildir. Sonra kadın evliliği kurtarmaya çalışıyor, ancak eylemlerinin sonuçlarını görmez. Ve ancak o zaman bu erkek davranışın nedeni ilişkide sorunlara neden olmadığını anlamaya başlar. kocası zamanki gibi davranarak, ancak eşi aşk devam edilmez neden gerçek nedeni vardır:

 • iş yerinde sorunlar (örneğin, zaman veya kafa ile çatışma eksikliği) kocasının sürekli tahriş ve yorgunluğa neden olabilir. Bu durumda, daha rahatlatıcı bir süre bekleyin ve ilişki değişecek olmadığını görmek gerekir. Ayrıca çatışmaları ve mesai önlemek için iş değiştirmek için kocasını sunabilir.

 • Yurtiçi sıkıntılar. Eğer kocasının davranışlarında garip değişiklikler fark ederseniz, düşünmek değil, evlilik sorunlarına ilişkin nedenlerle olsun. O değil çünkü kayıp aşk yüzünden uykusuz gece o sabah kızgın olması mümkündür. Pazartesi günü planlama toplantısı ve o tatsız düşüncelerden kaçmak istediği için Veya eşine habersiz, bilgisayar oyunlarında hafta sonları oynuyor. , Keyifsizlik suyu, trafik sıkışıklığı kapatın - hepsi onun sıradışı davranışı, dakika öfke veya tahriş nedenleri olabilir.

Bu modellerini tespit etmek için, iş yerinde herhangi bir sorun varsa ona sormak ve bunun sağlığını izlemek için kocasının hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için çalışmalısınız.

mizaç farkı

Erkekler farklı duygularını, kadınlara göre daha az duygusal göstermek için. başını daha küresel sorunlar tarafından işgal edildiği için Örneğin, bir koca, önemli bir tarihi unutma veya yeni bir elbise fark başarısız olabilir. O işe kendini adamak, ancak bunun nedeni artan ve ailenin maddi durumunun iyileştirilmesi ümididir.

Nasıl eski kocası seviyor olmadığını biliyor musunuz?

Başarısız bir evlilik söz konusu olduğunda, çift boşanmış ve diğer insanlarla ilişkiler kurmak başlar. Ancak, bunlardan Şunu olur ya da her ikisi hissediyorlar. Geçtiğimiz iyi anılarla dayalı dostluk ifade edilebilir. Bu iletişim büyük bir şey taşımak ve telefon bayram kutlamaları veya ciddi durumlarda yardım için ara sıra istekleri (aile üyesi hastalık, taşınma) görünür değildir. Bu durumda, eski kocası ortak nezaket ve görgü gösteren karşın kendisinin duyguları anlamına gelmez.

kocası sürekli onu tavsiye, eski eşi çağırarak soran eğer başka bir şey, ev, ya da maddi destek etrafında yardımcı sunuyor. Sonra kocası eski eşi seviyorsa, o zor değil bakın. Aynı zamanda bir işaretidir:

 • ortak arkadaşlarımız senin hakkında sadece olumlu konuştuğunu yorumlar;
 • Her zamanki rotada normal "gündelik" toplantısı;
 • Hayatında aktif bir ilgi;
 • Hatta evli olmasaydı pahalı ve eşsiz hediyeler.

Bu semptomların çoğu varsa, açıkça eski eşi için kocasının duygularını korunur ve mümkünse ilişkilerin restorasyonu için umut olduğunu.

Nasıl kocam Hamile karısını sever olmadığını biliyor musunuz?

Hamilelik sırasında kadınların özellikle kocasının desteğine ihtiyacımız var. Ve duygularıyla ilgili şüpheler gelecekleri ve çocuğun akıbeti hakkında endişe, geriyor. Birçok erkek için, yakın babalık haber bir şok olur ve herkes onunla koyun döner. Örneğin, bazı kocalar, hamile karısını önlemek için dokunun çalış, birlikte tıbbi kurumlara gitme başlar. karısının gebelik - Yani hayatlarında değişikliklerden kendini korumak için çalışıyoruz. kaygısız sona erdi ilişki ve gerçek sorumluluğun başlangıcı ne şimdi bu noktada, bir insan değil çünkü kaybedilen aşk hepsi yapar anlamak gerekir, fakat, çünkü.

kadın dergileri ve televizyon yılında babalar neşeli ve mutlu göstermektedir gösterir, ancak bu reaksiyon bir adam, iyi bir eş ve baba olacağını garanti etmez. Aslında, panik başlamıştı ilk sevinç sonra, korku ve endişe hissediyorum. Erkekler artık maddi çocuğu desteklemek için, hem de babasının sorumlulukları ile baş gerekir. Ve adam düşünür ve o işleyebilir olmadığını? Ve Hamile karısını önlemeye çalışmakla tüm sorunlar saklanıyor. Böyle bir durumda o kocası ile konuşmak için gerekli ve onun korkuların yersiz olduğunu açıkladı. eşi destekleyen - Ve yavaş yavaş başlayabilir doğmamış çocuğa bakmak.

Deney duyguların gücünü kontrol etmek

küçük bir test geçtikten sonra, aile hayatında sorunlu noktaları göreceksiniz yanı sıra sadece kocasının davranışlarını anlamak için değil, aynı zamanda sevgili ile ilişkisi.

 1. Eğer eşin kocam mutlu bir seçim düşünüyor musunuz? Eğer kocasının kararın doğruluğunu şüphe bile, iyi bir işaret değil.
 2. tavsiyen olup olmadığını kocası sorunlar ve sırlar, sorarsanız Bölünmüş? Yani, koca, karı severler ve onlara güven, hep birlikte konularda görüşmek için tercih ediyorum. Ama bütün karar gençlere alışık adamlar olduğu unutmayın.
 3. Orada boşanma düşündünüz mü? Bu konuda düşünüyorsanız, kocan benzer düşüncelere sahip ve sonra bu soruyu bile teoride değildi böylece onların tutum ve davranışlarını değiştirmek gerekebilir.
 4. Ne sıklıkta bir ortak ile kavga yok ya da onu kabaca kınama? iddiaların çok sayıda genellikle kocası olumsuz bir tepkiye yol açar.
 5. Ne gibi değişiklikler geçtiğimiz yıl boyunca favori meydana gelmiştir? Özgüven ve duruş - kocası aile hayatını seviyor olduğunu göstermektedir işaretlerdir. Ama saldırganlık veya depresyon diye bir evlilik rahatsız hissediyor anlamına gelir.

Bir koca seni seviyorsa, bir evlilik durumu analiz edebilir, hem de herhangi bir aceleci eylemleri, daha sonra pişman yapmadan, düşünün ve bunu değerlendirmek anlatmak için nasıl anlamaya. Güçlendirme Evlilikler uzun zaman alabilir, ancak ailenizdeki mutlu bir hayat artık şüpheye mahal olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.