SeyahatYol tarifi

Plaj Legzira (Fas) çökertmek için?

Legzira (Fas) - Atlantik Okyanusu güneybatı kıyısında bulunan bir plaj. turuncu ve kırmızı kayalık kemer altında gizli tenha bir yer. Plaj Legzira (Fas), yaklaşık bir kilometrelik bir alanı kaplamaktadır. Burada okyanus zevk ve manzaralar yerli ve tatilcilerin gelmeye. Ancak, sahilde bir sürü insan asla. Sadece balıkçılar veya sörfçü vardır. Peki, ünlü plajı Legzira ve neden yerlerine? Bu daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

Taş Legziry kemerler

Gerçekten büyüleyici plaj Legzira yerel manzara. kum üstesinden taş arklar, deniz akıntılarının binlerce yıl sayesinde ortaya çıktı. gün batımı kırmızısı Rocky uçurum geçen güneş ışınları saran ve bir renkli pişmiş toprak veya turuncu olur. okyanusta Mavi su taş yansır ve o metal rengi parlayan dökülen.

Plaj Legzira (Fas) tahrip?

hem tatilciler ve yerli hem çekiyor Legzira, Sidi Ifni köyü yakınlarında yer alır çağırdı. Ülkenin bu güney-batı kesimi. Birçok yabancı yayınların görüşüne göre, Legziru dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilebilir.

o fotoğrafçılar, sanatçılar ve doğal manzarayı tercih insanların bu kadar düşkün olduğu için bunların sebebi, iki taş kemerli bulunmasıdır. Onlar dağlar çekilmesini ve deniz suyunun akışını aşınmış çünkü kayaların arasından, zamanın muazzam miktarda oluşmuş hareket ederler.

Son zamanlarda basında plaj yıkıldı dair raporlar vardı. Ancak, bu tamamen doğru değildir. Aslında, sahilde (Fas, Legzira) arızası neredeyse bir yerel bir simge haline gelmiştir sadece taş kemer etkiledi. Olay Eylül 2016'ya gerçekleşti. Bugüne kadar, ne yazık ki, doğal yapılarından biri paramparça kayanın sadece parçaları vardı. Uzmanlar henüz çünkü olanlardan, diyemeyiz. Taşlar kemerin tabanını aşındırarak nedeniyle okyanus dalgalarının etkisine düşmüş inanılmaktadır. Kayanın bahar Eğitim güneyindeki geniş bir alanı düştü yılında etkileyici çatlak görüldü.

çöküşünden sonra sahile Legzira (Fas) gitmek isteyip Maliyet?

Eğer başarısızlık korkmuyorlar, yine ünlü doğa harikası kalıntılarını tanık istiyor, o zaman plaj ziyaret ettiğinizden emin olun gerekir. Sana doğru tesislerinde Legziry üzerinde, gece pek tahammül çadır geçirecek nerede dert olamaz, ama Eğer konfor gibi, yakın küçük oteller çalışma. Bunlardan civarında yiyebilirsiniz küçük restoranlar da bulunmaktadır. Bu kayalar batan güneşin parlak turuncu renkte boyanmış batımında sahilde, gelmek için en iyisidir.

Nasıl plaj bulmak için?

Plaj Legzira (Fas) yüz altmış kilometre güneyindeki Agadir ve on kilometre kuzeyinde Sidi Ifni ilçesinde taşımaktadır. işaretçileri bu pitoresk yere girişinde, bulmak olası değildir, ancak bir toprak yolda sahile açabilirsiniz. turist için bir referans noktası bir dağ boya ile boyanmış olan ilgili büyük bir kaya varlığı olabilir. Araba kıyıya yakın yer alan park alanı, üzerinde park edilebilir.

mümkün olduğunca ve otobüse sahile alın. Toplu taşıma gündüz, sabah Sidi Ifni ve Tiznit Agadir'den gider ve akşamları. Biraz daha - bir ucunda ve ilk son ayakta kırk Fas dirhem (dört dolar) için yol tarifi. Tiznit ve Sidi Ifni itibaren Legziry taksi yolu ile olsun. fiyat yüz elli dirhem her yolu (yaklaşık onbeş dolar) bölgesinde yer almaktadır. Taksi böylece (Yalnız gel özellikle) beklemenin sürücü sormak en iyisidir, seyrek Legziry geçmiş sürmek, böylece aynı araçta şehre incelenmesinden sonra sahile kadar sürebilirsin. Bu doğrultuda da geziler işledi. Legziru üzerinde Görünüm biri için iki yüz elli dirhem (yirmi beş dolar) için Agadir ayrıldıktan sonra mümkün tur atar. Tüm yemekler ve Tiznit turu, hem de diğer turistik analizi içeriyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.