SağlıkMüstahzarlar

Kedi ve köpekler için aşı "Nobivac"

adanmış kedi ve köpekler için İlaç "Nobivac", en az üç yıl süreyle büyük viral enfeksiyonlara karşı bağışıklığı sağlamak üzere yeteneğinin resmi onay olan dünyada ilk aşısıdır. Şu anda Rus pazarına etkili bir şekilde hayvanları korumak için özel araçlarla bir dizi sağlayan "Intervet" tarafından üretilen tıp. Örneğin, piyasa karşı köpekler için bir aşı "Nobivac" bulabilirsiniz enterit parvovirüs tipi, bulaşıcı hepatit ve distemper. Buna ek olarak, veteriner klinikleri ve eczaneler diğer hayvanlar için ürünler özel seri satın alabilirsiniz. Örneğin, calicivirus enfeksiyonu, viral rhinotracheitis ve kedi panleukopenia karşı kediler için "Nobivac" bir araç yoktur.

İlaçların, özellikle bileşim,

Güçlü bağışıklık oluşturmayı amaçlayan "Intervet'e" tüm ürünlerin bileşimi eşsiz canlı zayıflatılmış suşları kapsamaktadır. Bazı aşılar karşı mevcut bakteri kültürleri parvovirüsü enterit ve parainfluenza, diğerleri - leptospiroz, kuduz ya karşı adenovirus. Bu durumda, köpekler ve kediler için "Nobivac" hazırlıkları kullanılan (aktif ve yardımcı) tüm bileşenleri, bunların güvenilirliği ve yüksek verimlilik doğruladı. Onlar hayvan en yaygın bulaşıcı hastalıklara karşı optimum kısa hüküm ve uzun süreli koruma maksimum immünolojik sonuçlar elde aynen biyolojik süreçler gövdesinde aktive edilir.

aşılama takvimi

örneğin aşılama özellikleri ve gibi bir aletin kullanılmasıyla, gelince, "Nobivac" köpekler için bir aşı, onlar başlarlar yavru aşılama onlara çağın dört veya altı hafta ulaşmak için. sonraki işlemler yirmi bir gün her ondört ortalama yürütülmektedir. Bu ikinci sekiz ya da dokuz hafta gerçekleştirildi, ve ilk aşı altı haftalıkken verilmiş olması kaydıyla ikincisi, onikinci yerleştirilir. Kediler doğumdan sonra iki üç ay sonra aşılama başlar. İkinci bir prosedür ilk günden itibaren tam üç hafta içinde gerçekleştirilir ve yeniden aşılama kesinlikle yılda bir kez olduğunu. Eğer herhangi bir enfeksiyonlara karşı daha önceki bir koruma istiyorsanız Bu durumda, ilk doz genellikle bir buçuk ay içinde yerleştirilir.

Ana kontrendikasyonların listesi

Kediler ve köpekler üreticiler aşı "Nobivac" kullanın, bir hayvan, herhangi bir edinilmiş bağışıklık yetmezliği ve kronik akut veya subakut hastalığında hipertermi durumunda yasaklamaktadır. Buna ek olarak, daha önce üç hafta hiperimmun serumun enjeksiyon sonrası aşı koymak için tavsiye edilmez. Ayrıca aşılanmalıdır hayvan (solucanlar dahil) paraziter hastalıklar durumunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.