Ev ve AileAksesuarlar

Hangi kış ve bir çocuk için bir battaniye satın almak daha iyidir

Ne iyi battaniye yılın soğuk bir süre beklentisiyle alım? Belki de bu kışın ısı yalıtımı seçenek nasıl Aradığınız birçok insanın dudaklarından şimdi sorudur. İlk bakışta, tüm seçenekler birbirine çok benzer, ancak bir battaniye seçmeyi göründüğü kadar kolay değildir. Eğer tüm artılarını ve farklı türlerde eksilerini tartı sonra, önceden bir kış battaniye seçmek gerektiğini unutmayın. Genellikle soğuk havalarda başlangıcından sonra biz piyasada veya özel deposunda çalışan ilk karşılaşılan maliyet bakmıyordu, ne olursa olsun kalitesini kapmak olduğunu olmuyor. En önemlisi, biz sıcak olduğunu düşünüyorum. Bu yazıda, kendini yetiştirmiş battaniye, örme battaniye veya polar pelerinler seçenekleri açıklanmaktadır olmayacaktır. en yanı sıra sahip oldukları kriterler ne seçmek konusunda, klasik battaniye en yaygın türleri hakkında konuşalım.

bir dolgu maddesi seçimi

Kuş tüyü, yün, suni dolguyu: Ne bir kış battaniye satın almak daha iyidir? En popüler aşağı kullanır ve o kış için en iyi seçenektir. yorgan bir battaniye ihtiyacımız iyi özelliklerini bir araya getirir. Bunlar, yumuşak ışık ve vücuda hoş. Tabii ki, onlar çok sıcak.

yün yorgan seçeneği sıcaklığını aşağı değil. Bu battaniye hacminde az, ama ağır. Yani yorgan özgül ısı sınıfı için çok daha kolay olacaktır yün battaniye aynı sınıfın.

Son seçenek, ama daha az popüler bugünlerde - yapay dolgu ile battaniye. Sonunda kış için bir battaniye satın almak en iyisine karar önce, bu seçeneğe dikkat. Onun avantajı tüy veya yün tepkiler bu tür eğilimli insanlar için uygundur, bu alerjiye neden olmamasıdır. Bugün, bugüne kadar kaydedilen ilerleme yatağın üretiminde, gerçekten kabartmak özelligi aşağı kalır yanı yok önde gelen uzmanları tarafından geliştirilen yapay dolgu ile şu battaniyeyi ulaştı. Çok kabarık Böyle battaniye, hantal, ısı. Onlar havayı kaçak yok ama bir "sera" etkisi yaratmaz.

select ısı sınıfı: Hangi bir battaniye satın almak daha iyidir

Malzeme - Bu buzdağının sadece ucu. Çok daha zor ısı battaniye sınıfını tanımlamak için. kışın ev sıcak olursa, çok sıcak battaniye bakma. Büyük olasılıkla, altlarından çok sıcak ve rahatsız olacaktır. Bu durumda, kış battaniye olmamasına özen ve 20-25 santigrat sıcaklıkta uygun demi-sezon. Düzgün bir daire veya evde havanın zamanki sıcaklığını değerlendirmek, yanlış bir seçim yapabilir ve geceleri acı. Yüksek uyku kalitesi - hedefimizden ve bir battaniye - Bu hedefe ulaşmak için kullanılabilecek bir araç.

Nasıl kalitesi battaniye önce olmadığını biliyoruz

Eğer soran başlatırsanız: "Hangi bir battaniye satın almak daha iyidir" - yorumlar, senin için sürpriz, çeşitliliği ve çelişkiler ile hayran olacak. Unutmayın: battaniye seçimi tamamen bireysel bir meseledir. kendi yöntemiyle Her kişi o tatillerinde hisseder. o ürünün kalitesine gelince Ancak, bazı evrensel ipuçları vardır.

üreticisini ve ününü unutmayın. Fabrika bilinen mu? Orada iyi kanıtlanmış? Nasıl piyasada uzun? Bu soruların cevapları battaniye will hide insanların sağlığına bağlıdır. Diğer tüm kriterlerle sevdim al sen üreticinin eminiz tek ürün olabilir. o yatakta ortalama kişi yaklaşık 7 saat harcıyor yaklaşık Sürekli düşünüyorum.

yorgan yapısı

Bir yorgan üzerinde göz var? Harika. Bu durumda, beğendiğiniz ürünlerin yapısına bak. Bu kabarık dolgu olduğu yani, battaniye bölümden oluşan bir kaset, olmalıdır. bölüme bölünmesi değilse, dolgu yerinden olabilir ve düzensiz örtü üzerine dağıtılabilir. Bu paket değerli ısı altında imal edilecektir topaklar ve oyuklar oluşumuna yol açabilir.

Hangi bir battaniye satın almak daha iyidir: ağırlık önemliyse?

Ağırlık battaniye çok şey anlatabilir. Örneğin, dolgu kalem bir çok büyük olasılıkla, beklenenden daha yorgan ağır düşünüyorsan. Bu gibi gerçekten kötü değil, ama bu ürünün çok sakıncalı olan yıkanabilir kontrendikedir. maddesinde 100'de, havanın yüzdesi çok daha iyi aşağı dolaşan çünkü aynı zamanda diğer seçenekleri aşağı tüy sürü, ve insanlarla Battaniye, bu nedenle, değil uyku sırasında terleme.

ek vurgular

battaniye görsel ve dokunsal değerlendirmesine ek olarak, aynı zamanda önemli ... kokusu! Daha iyi, güçlü bir nahoş koku Battaniye yuvarlak olsun. yün battaniye kötü kokuyor yüzden, eğer büyük olasılıkla, yün kötü insan sağlığı için çok kritik olan temizlendi. Aynı yapay dolgu için de geçerlidir. O herhangi bir kimyasal koku olmamalıdır. Uyku sırasında bir kişinin terleme durumunda, zararlı maddeler vücuda girip olumsuz kendi durumunu etkileyebilir kanıtlanmıştır.

diğer kriterleri arasında, battaniye seçimi - tasarım, boyut, kalınlık. Neyse ki, yatak üzerinde market seçeneklerini herkes için yeterli olacaktır. Geçen kriterler alıcı isteğine bağlıdır. Yaz aylarında genellikle, çeşitli kış özellikle seçim kilim satın.

bebek için Battaniye

Hangi çocuğa bir battaniye satın almak daha iyidir? hepsi ayrı ayrı da vardır. çocuk ise - alerjiler, bu yapay bir dolgu ile sadece uygun bir seçenektir. Çocuğun vücut ısısı bebek terleme olup olmadığını, olay ve vücut pozisyonunun bir değişiklik tepki ve hangi koşullarda nasıl dikkate almak da önemlidir. Bebek uyur farz edelim. gece o sıcak pijama giyinip, bu hafif bir battaniye seçmek mantıklı olur. Bazı çocuklar, örneğin, pijama tanımak ve bir T-shirt ve şort uyumak istemiyor. Yani daha iyi satın almak veya sıcak yün yorgan için.

Ve daha ne satın yenidoğan? için Battaniye sadece doğmuş bebek genellikle en büyük sorun yeni anne ve babası. Bir anne adayı muhtemelen kriterler doğumevlerinde bebeği için battaniye uymalıdır bilmiyor gibi birkaç seçenek üzerinde stok önerilir. Hava, doğumdan hemen sonra batmaya böylece ısı seven bebek ve olmak ister ne olacağı bilinmemektedir. Eğer bebek bekleyen anneler arasında ise, eksik ve farklı ısı ve malzeme battaniye bir çift alın yoktur. Onlar Evinizde yedekli olması olası değildir. Ve tabii ki, dikkate almak ilginç olacağını, çocukların bazı parlak renkler arar ve onların ruhları yükseltecektir.

Sonuç

Hala bir battaniye satın almak daha ne olduğunu bilmiyorsanız, - arkadaş ve akrabaları yorum size yardımcı olacak. Kesinlikle Mahallenizde deneyimlerini paylaşmak ve pratik bilgi verebilir bir sürü insan vardır. İster beğenin ister beğenmeyin, ve bir karar hala bir battaniye altında uyuyor sadece biri olacaktır yapmak. Bir dolgu malzemesi, ağırlığı ve kalitesi: dikkate aşağıdaki parametreleri almak unutmayın. Eğer kendisi için gerçekten iyi bir battaniye seçmek için zaman ve arzu yalnızca ilerlemeden mükemmel bir seçenek seçin. Ve yine, daha önce son olarak, bir yorgan satın uyku, ruh kalitesi ve uyandıktan sonra bu seçim sağlığı bağlı olduğunu bir kez daha tekerrür için en iyi olduğuna karar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.