IlişkilerEvlilik

Evlilikte Vektör ilişkisi.

Hayatımda Her biriniz açıkça bir lider ve astrologlar, "efendi" ve "hizmetçi" gibi bir alt ya da görülebileceği bir çift, bir araya geldi. Genellikle böyle bir ilişki - bu deli tutkuları olduğunu. Hatta ilk kez bu insanları bir araya geldi zaten kendilerine bir şeylerin yanlış olduğunu biliyoruz. Böyle bir birlik mantık terimleri açıklamak değil - o irrasyonel, anlaşılmaz alanında değil.

Yesenin ve Duncan,: Tarih benzer kaya sendikaların birçok örnek bilir Zhorzh Kum ve Alfred de Musset. Ancak, bu gibi durumlarda yaratıcı meslek insanları, bahsediyoruz duyguların zirvesinde hangi varlığı için - büyük fayda, sıradan bir çift değil.

Bu durumda uzmanlar iddia, tamamen haklısınız böyle ilişkiler olduğunu hem ortaklarına zarar veriyor. Hatta iki kişilik bir şüpheli zevk - yanan maçı ile bir barut deposunda yaşam. çocuklar orada olduğu bir ailesi hakkında ne söylemek. Ancak, kısır döngüyü kırmak bazen çok zordur. İlişkisi var "usta-çırak" sonrakinin çok güçlü psikolojik bağımlılığıdır. Genellikle herhangi bir yardım olmadan o yapamaz. Ancak, vektör ilişki taciz ve ikinci ortak.

Sert böylece verildi çiftleri hanehalkı düzeyinde birlikte yaşama unutmayın. insanlar vektör yaratıcı veya iş ittifak oluşturduğunuzda, o genellikle başarı mahkûmdur. , Hatırlayın en ünlü yazar ikilisi - Ilf ve Petrov. Burç yaratıcılık Oğlak işareti başlar küçük bir halka, uygun olduğunu inanılmaktadır.

Ama geri Bu maddenin konusuna - synastry. Özellikle karmaşık vektör ilişkisi temsil unutulmamalıdır evli çiftler, yılda ancak bir ay boyunca sadece, maçlar var.

Bu gibi durumlarda, evlilik olumsuz, yıkıcı enerjiye sahiptir. "Konak" Kimden güçlü psikolojik basınçtır. "Hizmetçi", sırayla, baskıdan kaçmak için hiçbir girişimde bulunmaz, ama tekrar tekrar tiran affetmek döner ve tüm tekrar baştan başlar. Ancak, astrologlar hala bu evlilik düğün tarihini doğru seçimi kurtarabilir güvence aşıkların bu çifti umut bırakın.

ölümcül romantizm

İlk aşama vektör ilişkisinde başkaları için değil, aynı zamanda katılımcılar için değil, hemen hemen her zaman mükemmel kusursuz. Ancak baskın tipi ( "ana") oldukça hızlı yıldızların bu çifti kendisine görev verilen pozisyon alır. Kadınlar için gerekli olan böyle bir ittifak içinde özellikle zordur. duygusal varlıklar olarak, sevilen birinin bir parçası üzerinde böyle bir tutum hayatta çok zordur. Genellikle eşler arasındaki ölümcül ilişkiler cinsel bileşeni tutun. Diğer şeylerin yanında, "efendi" ile "kul" (tam da bu etkinin, astronom, bu arada ve sözde dikkat çekti mükemmel bir enerji kaynağıdır vektör halkaları).

Genellikle insanlar, birbirlerine alışması alışması ve ancak bundan sonra onlar ortağından bazı güven sınırını olsun var. Eğer kalpten anahtarlarını almak için şiirsel metaforların dilini, kullanıyorsanız, çok çalışmak gerekir.
Aynı zamanda vektör ilişkiler anında çatı olduğu gibi, bazen duvar ile birlikte kapıyı darbeler ve dinamit gibidir. Öyle görünüyor, böyle bir manevi birlik, anlayış ve tutku sadece hayal edebileceği. Ancak, ne kısa roman için dikkat çekici, o evli bir yaşam için kabul edilebilir değildir.

Eh iki kişinin böyle yakın içe geçmiş bireysel bir kişi görmek? Tam karşılıklı emilim sınırlarını siler, aynı zamanda her iki ortağın fiziksel ve ruhsal sağlığını zayıflatmaktadır sadece. Enerjinin bu girdap kavramıyla hiçbir ilgisi yoktur unutmayın "eşlerin uyumluluk." ortaklar gibi, bir çift olarak ve birlikte ve ayrı ayrı aynı tahammül edilemez özelliktedir.

bozulmasını önlemenin tek yolu - vektör ilişkilerinin kısır döngüyü kırmak. Bir teselli tek şey - bu çiftleri çok azdır. Bu nedenle, hatta vektör zincirleri arasında sevdiklerini veya arkadaş görülen belirtileri olan sonuca acele etmeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.