IlişkilerDüğün

Çikolata düğün unutulmaz bir deneyim

düğün günü - bu yeni evliler için en önemli olaydır. Her mümkün olduğunca uzun ömrü boyunca bu tatil atmosferini taşıma eğilimindedir. Doğal arzu tamamen davranış stilize kutlama uymak, büyük etkileyici ve sofistike bir şeyler yapmak. Balayı genellikle bir "tatlı bir çift" birlikte onları hayatta "tatlı" anları diliyorum denilen, yani "Çikolata Wedding" tarzında kutlama popülerliğini büyür.

Tut düğün günü bile olağanüstü durum içinde düğün adı romantizm ve özgünlük, birçok yeni evliler rüya ile nüfuz. Çeşitli çikolata tonları çok sayıda çiçek ile birlikte harika görünüyor. Odanın tasarımı için sınırsız olanaklar sağlamaktadır.

Çikolata düğün. salon dekorasyonu ve düğün gereçlerinin

Sen kutlamaya özgün bir davetle misafirlerinizi şaşırtabilir. Peşin o düğün davetiyesi veya çikolata siparişi yapılan standart bir örnek olup olmadığını değerlendirmelidir. baskı davetiye basılmış sonra önümüzdeki yıllarda hatırlanacak kutlama zaman ve yer konusunda genç ve bilgilerin fotoğrafları olabilen kapağında konuklar çikolatalar teslim şaşırtıcı değildir. Bu bağlamda, hayal uçuş sınırları yok.

salon "Çikolata Wedding" tarzında dekore edilmiş, genç misafirler ve kalıcı bir izlenim bırakın. Bu arada, tema şekerleme fabrikasında salonun her köşesini dönmeyin, nazikçe duyulmalıdır.

Çikolata Çeşmesi bu kutlama süsleyecek. Bu tatlı diş için bir tedavi ve stil vurgulayacak ek bir büküm, hem olacak "çikolatalı düğün." Jet eridi davranır davet tüm bu memnun edecektir. çeşme etrafında genellikle misafirler çikolata onları daldırma regale çeşitli taze ve kurutulmuş meyve, bisküvi vardır. Her zevke sipariş edilebilir: siyah renk tonları için.

Herhangi bir maliyet ve evlilik çeşme yerini alabilir onsuz Düğün pastası. Özellikle eğer "çikolatalı düğün" stilini eşleşir. büyük bir pasta sabit bir arkadaşı ve dekorasyon kaç yaşında olduğunu nikah masasına? Bu soru o her zaman olduğu gibi görünüyor, cevap vermek zordur.

Eğlence acquire özgünlük

Bir çikolata düğün varsa aklınıza gelebilecek en basit şey, - bu orijinal küçük hediyelerin çikolatadan yapılmış ve güzel dekore çeşitli bulunuyor. Onlar oyun ve yarışmalara katılmak, özellikle aktif konukları.

Arzu şaşırtacak ve stil kutlama alışılmadık bir seçim durmaz misafirler memnun etmek Ama eğer profesyonel bir ekip davet edebilir. Sonsuza hatırlanacak Orijinal eğlenceli, çikolata oluşturma hakkında bir sinema dersi organize edilecektir. Misafirler çikolatadan yapılmış tatlılar kendi çeşitli yapmak için fırsat bayılacaksınız. yetişkin veya çocuk: Böylesi anlarda, zor eğlence büyük bir sigorta ile ilgilenmektedir kim olduğunu belirlemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.