Sanat ve EğlenceFilmler

Aktör Alexei Smirnov: biyografi, kişisel yaşam, film

"Shurik Maceraları" dan neşeli, iyi huylu ve komik komedi Gaidai Fedor imajı onun çocukluk birçok tanıdık. Ama birkaç kişi zor hayat ve o rol sanatçının trajik kaderi biliyorum. Konu malzeme - aktör Alexei Smirnov.

sahne yetenek

Born favori sanatçı 28 Şubat 1920. ailesinde, onun dışında o Arkady küçük kardeşidir. Çocuklar küçükken, ailem St. Petersburg taşındı. Orada ve çocuklar büyüdü. Baba genç yaşta öldü. annesi tarafından büyütüldü Sons. O güçlü ve kendinden emin bir kadındı. Hatta avluya, sorumlulukları ile baş değil ve uslu bir çocuk, dul büyümeye mümkün olmayacaktır korkan nadiren erkek üretilmektedir.

Alekseya Smirnova ilk rolü okula devam etmektedir. Aktörün yetenek kendisini yeterince erken tecelli. O aktif amatör sınıfta katıldı. Bu nedenle, çekinmeden, yakışıklı, genç ve enerjik bir adam dram okuluna kabul. Orada genç adam başarılı bir öğrenci olarak kendisini açıkladı. 1940 yılında o dersleri aldı Müzikal Komedi, Leningrad Tiyatrosu'na başvurdu. İlginç bir şekilde, işitme bir aktör olmadığını belirtti.

O askere sırasında mahkemede sadece bir rol oynamaya başardı. Ardından Büyük Vatanseverlik Savaşı gürledi. Genç adam hemen gönüllü oldu.

Sonra aktör eve döndükten sonra hemen evlenmek söz vermişti kız arkadaşı bıraktı.

Partinin Yaşam

ön, hem de sahnede anda, Aleksey Makarovich Smirnov gerçek yıldızı oldu. Diğer askerlerin mizah ve tezahürat yeteneğinin iyi anlamda farklıydı. Genellikle adam siparişler üstleri uymayı reddetti. Ama aktör itaatsizlik affetti.

sanatçının diğer başarısı - konserler, o ön yoldaşlarına koydu. Alex oynadı ve yönetmenliğini üstlendi. o Birçok askerler için bir teselli olma, organize Akşamları,. En sonra, ironik, en belirgin roller aktör Alexei Smirnov birini oynadı "Malinovka içinde Wedding", askeri üretimini sevdim.

Mücadele, bir insan olağanüstü cesaret ile ayırt. O ustaca esir Alman ve ölümden defalarca kurtardı adam alarak düşmanın ekipmanı yok etti.

Anavatan e olan bağlılığı için Alex birçok madalya kazandı. O verildi Glory Sipariş I ve II derece. Birliği Kahramanı unvanı kontüzyonu olsun engelledi.

gök gürlemesi

Hastaneden döndükten sonra, bu adamı yapılan ilk şey - onu bekliyordu kız arkadaşı ile dağıldı. Sonra hiçbir hareket olamazdı bu asker açıklar. O tanındı, yalnızca yıllar sonra oldu ön travma kısır Alexei Smirnov olduktan sonra söyledi. eğlenceli ve iyi bir aktör Biyografi gerçekten çok üzücüydü.

aktörün askeri patlatır üzerinde neredeyse hiç kimse biliyordu. Bir erkek iş arkadaşlarıyla iletişim halinde tutmaz unutulmamalıdır. Alexei yıllık toplantıya davet ve defalarca kendisine yazdığı ederken, o alayında arkadaşlar kaçınılmalıdır. Üstelik ben ön geçirdiği yıllar ayarlanan dükkanına meslektaşları söylemedim. Tanıdık aktörler böyle eylem nedeni savaşın herhangi anılar savunmasız asker ruhu için son derece acı olmuştur gerçeğinde yatmaktadır inanıyoruz.

Buna rağmen, Aleksey Makarovich Smirnov ön anlattı o nadir anlarda, onun hikayeleri mizah ve neşe doluydu.

Ev kadını

Bir sanatçının hayatı boyunca kendini çok çirkin bir adam düşündü. yüksek büyüme ve dengesiz kişi kimse sevdiğini düşündüm. O çocuklar, neden genç bayanlar bir ilişki çalışmayın olamazdı biliyordum. Sık sık bayanlar ile çevrili sette görüldü. Ama adam onlarla yalnız bırakmadı.

Hayatının tek kadın bir anne oldu. Güçlü ve sağlıklı bir o savaşa eşlik etti. Ama 1941 yılında, ön kardeşi Arkady öldürüldü. Bu trajedi kadını kırdı. Onun ruh sağlığı ihlal edildi. Bu nedenle aktör Alexei Smirnov talihsiz bakmak zorunda kaldı.

Savaştan sonra annesiyle birlikte eski küçük ortak apartmanda yerleşti. Çünkü o oldu hatta mütevazı sanatçı, popüler bir (artı dikkate mücadele başarıları alarak), ayrı bir daire yapmak için başarısız oldu.

acı zafer

Savaştan sonra tiyatroda çalıştı. Nedeniyle annenin hastalık tur ve kazançlı teklifler reddetti. Ancak yakında, yüzü hoş dokulu film yapımcıları oldu. İlk başta adam ara sıra komik roller oynamaya davet edildi. çalışmalarının ilk ekran 1957'de boyama "Baltık Glory" oldu. sanatçı, tekliflerle yağmuruna birbiri ardına yanında.

İlk başta sadece mizahi rol Alexey Smirnov oynadı. filmi "Çizgili uçuş", "Dikanka yakınlarında bir çiftlikte Akşamları", "Operasyonu" Y "" 'Aibolit-66' hit haline geldi. Bu rollerden sonra, bir adam sokaklarda öğrendik.

Ancak, aktör dramatik bir karakteri oynamak istedi. Bu Leonid Bykov için fırsat verdi - "savaşmaya gitmek" yoldaş Alexey, eski "tek başına" Resmin yönetmeni ve kahramanı Birçok eleştirmen ve izleyiciler bu adamlar kameranın dostluğu ön oynamadı fark ettim.

birbirleri için Sıcak duygular zaman içinde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, Nisan 1979'da Bykov ölümü Smirnov çok sağlığını sarstı. O sonradan hastaneye kaldırıldı, doktorlar birçok ciddi hastalıklara buldum. Mayıs aynı yıl 7, aktör yazmak zorunda kaldı. Ancak, o gece bir adam bir kalp krizi geçirdi. büyük sanatçının cenazesinde çok az insan olduğunu.

bilinmeyen kahraman

Bu iyi ruh çocukları sevdi Özellikle güçlü. Onu sürünün arkasından koştu ve onlarla saatlerce oynadı. Onun yetenek başka oyularak. Hemen hemen her çocuk Alex bazen bazı eğlenceli rakam verdi. eserinde bir kısmı, o yetimhaneye sürdü. Orada, aktör kapalı bir çocuğu fark etti ve hatta onun üzerine vesayet düzenlemek istedik. Ancak yetkililer baba Smirnov olmaya izin verilmedi.

Gerçek hayatta, Alex bir palyaço ve uyuşuk imajına çok uzaktı. O, çok okumak ciddi bir kütüphanesi vardı. Buna paralel olarak, Birlik farklı yerlerinde turneye gidiyor böcek ve sürüngenleri, toplama. Onun odasında simgelerin bir sürü vardı. Genellikle Japon şiir alıntı.

adam çok basit sahne dışında giyinmişti. Genellikle eşofman giyiyorum. Aktör Alexei Smirnov bir yıldız hastalık yaşadı olmadı. Tereddüt etmeden, sokakta yabancılarla konuşmak ve onu tanıdı herkese selam. Gerçekten büyük bir kalp ile harika bir adamdı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.