OtomobilArabalar

Ford Tourneo Connect - iki tane de

Bugüne kadar, otomobil pazarı ticari taşınmış olabileceği numuneler ve kargo ve yolcu ihtiyacı var. Ford Tourneo Connect'i - Son zamanlarda, bu niş çok değerli bir model doldurulan etti. YENİ mükemmel çoklu yolcu ticari aracın tanımına da uyuyor. Şaka gibi üreticilerin kendileri, bu bir birim, ancak iki değil. Daha uzun dingil mesafesi ve standart ile - Ayrıca, üretim hatları bugün makinesinin iki versiyonu geliyor. 90 hp - birinci tip yüksek bir kapasiteye, olan gücü yüksek bir çatı ekonomik motora sahip

Türkiye'de bulunan Ford Otosan, - Ford Tourneo Connect yalnızca az bir bitkiyi yayınladı. Bugüne kadar, bu Ford'un fabrika en iyisidir. Bu aile arabası Yılın 2003" «Uluslararası Van şampiyonluğunu kazandı zaten olması dikkati çekiyor. Jüri 126 puan 140 bar fazla Ford Otosan verdi dikkat çekicidir.

Bugün kaputun bir 1.8 litre çalışma hacmi altında bulunan araç standardını, test edin. Bu sürüm klima, ABS, radyo, Çekiş Kontrol sistemi ile donatılmıştır. ikincisi varlığı anaakım ayak uydurmak, sen bir hareket almasını sağlar. Test edilen modelin özelliklerinden biri sürücü koltuğunda bir kapı yok 5 ve 4. hiçbir kapı vardı. Yolcu tarafında bir olduğunu sürgülü kapı. Bir araba seçerken, belirli bir tasarıma durdurabilirsiniz.

Sürücü koltuğu mükemmel ergonomi sahiptir. Altı farklı mekanik ayarlamalar var. Kişiselleştirilebilir ve direksiyon kolonu. Kafa yeterli pedal, mükemmel kuvvet eşleştirilmiş üzerinde yerleştirin PPC ipli saat gibi çalışır. Bütün bunlar Ford Tourneo Connect ile ilgili binmek çok rahat yapar. Bütün uzun mesafeler götürmek yoktur. Ve çeşitli raflar ve nişler ve koylar. Genel olarak, nereye eşyalarını koymak için bulabilirsiniz.

sürüş pozisyonundan Görünürlük yeterince iyidir. Bu yüksek oturma pozisyonu, büyük boyutlu ayna ile kolaylaştırılır. Ön ve gelince arka cam ısıtma kullanılabilir. inceleme müdahale tek şey, güçlü ayağı. Onlar oldukça büyük bir sektör kapsamaktadır.

Şimdi ana avantajlarından biri - kabinde yer. Burada bir sürü Eğer koltuk sırtlarını kat, özellikle eğer gerçekten. Bu, oldukça basit sadece bir hareketi yapılır. iki hareketleri, koltuk yapma ve tüm yolcu bölmesinin kaldırılabilir sonra. Bu hileyi yaptıktan sonra, uzay yarısı küp daha da fazla olacaktır. Bu değerli ticari makinelerdir.

Dediğimiz gibi, araba ulaşım malların taşınması ve insanların hem baş edebiliyor. Burada alan yolcular bol için. aynı zamanda giriş yapma ve çıkışta Ford Torneo Connect'e çok uygundur. Bazı iç biraz grimsi olduğunu söylemek, ancak güncel olmadığını, bu sitem etmek çok zordur. Oldukça kasten ve oldukça sıkıcı. Hiçbir şey iter asla yapmaz ve gıcırtı etmez. Ne hoş bir sürpriz, bu kabin Ford Torneo Bağlan yalıtım çünkü. Bu alanda araç sahiplerinin Yorumlar oldukça iyidir. Birçok İçinde izolasyon binek araçlarda daha kötü olduğunu söylüyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.