IlişkilerDüğün

Düğün Şeftali: Çizim ve fotoğrafın kuralları

Şeftali çiçeği - doğurganlığın simgesidir ve güçlü bir evlilik. Aşık bir düğün uygun genç çiftler de çekirdek gibi bu gölge. romantik doğa - gelin, o masumiyeti ve damat vurgulayacaktır.

Bir şeftali düğün ne tür? makalesinde Foto size onun zarafet ve hassasiyet gösterir. tasarım kuralları ve seçim ve diğer düğün niteliklerin kostümleri karışıklıklar hakkında Biraz, biz devam edeceğiz.

tasarımın inceliklerini

Yani bir düğün olacak karar verdik şeftali rengi. Eğer tüm olayları göz önüne aldığımızda bir düğün yapma avantajlı bakacağız. Nasıl doğru olanı yapmalı? Bu konuda ve daha fazla ele alınacaktır. Bir rengin tasarım öğeleri her elde etmek için ana olarak bir şeftali rengi, seçtiyseniz gerekli olmadığını unutmayın. Sen parlak desenli sulandırabilir.

Şeftali mükemmel krem ve birleştirilir fildişi. fildişi - Örneğin, bir masa örtüsü, çiçekler için bir krem gölge ve peçete ve vazo seçebilirsiniz. Sandalyeler de mercan kurdeleler kullanarak dekore edebilirsiniz.

Eğer, şeftali tonlarında salon süslemeleri parlak vurgular hatırlamak karar verirseniz. Bu meyveler, içecekler boşaltma makineleri, unsurları çeşitli olabilir masa dekorasyonu. onlar en iyi uygundur için, topların unutmayın pastel tonlar. İyi beyaz topları, krem, şeftali renkleri bakacağız. Tabloların tasarımı için harika bir yanı uzun mumlar olacaktır.

şeftali unutmayın. tablo bu özel taze meyve katılacak eğer iyi olurdu. Ve meze ve tatlı arasında zarif kurdele ile süslenmiş şeftali reçeli minyatür kavanoz, olacaktır.

gelin ve damat takım elbise

Düğün Şeftali - zaten özel bir şeye benziyor. Bu nedenle, klasik kutlama bembeyaz elbise ve sıkı bir siyah smokin uymuyor. Kıyafetler tatil tarzı uygun olmalıdır. nedime elbiseler için önerilen renkler: şeftali, krem, krem. Bir gölge kıyafetleri seçerken, ten rengi ile uyumluluk rehberlik. Ve daha sıradışı renk, sen bakacağız daha özgün olduğunu hatırlıyorum, ama çok abartılı bakmamaya, elbise ayrıntılarını abartmayın.

İnci takı uygun bir anda düşecek. Komple saç kesimi narin çiçek elbise ile aynı renkte. Ayrıca saç veya aksesuarlarda bir saten kurdele ekleyebilir. Ama görüntüyü aşırı değil, o mücevher organik görünmelidir unutmayın.

damat için bir elbise hafif olabilir: tonlarında krem gelen şeftali için. Yoksa (gri, mavi, siyah) klasik bir elbise renkleri seçmek ve şeftali renginde aksesuar ile tamamlayabilir. Bu kelebek veya kravat olabilir. gelin deneme korkmuyor ise, gelinin saç modeli süslüyordu bir ceket ilik aynı çiçek sabitleyebilirsiniz.

Gelinin buketi

Gelin Buket - düğün kutlama önemli bir unsurdur. şeftali, mercan, krem tonları renklerini seçin. Ayrıca yeşil desenleri, aşırı buket bakmadı ana şey ile seyreltilmiş edilebilir. onlar hafiflik atmosferini taşıyan beri bu buketi ana renkler, gül ve şakayık haline gelebilir.

Diğer önemli ayrıntılar

Şeftali düğün dekorasyon detaylara dikkat olmalıdır. dilek, tavsiyeleri ve albüm fide kartları "şeftali" baskı kullanmak uygun olacaktır. Ve bu meyvelerin bir çizim ve şeftali tonlarında başka herhangi bir resim olabilir.

Ve pastasız ne şeftali düğün? düğün şenlikleri önemli bir bileşeni - Bu bir zevktir. tema kutlamaları maç için amacıyla, kremalı şeftali renginde yapılabilir ve inci dekoratif unsurlarla süsleyin. Ayrıca, pastel renklerde çiçekler ile tamamlayabilir. tablolarda kek ek olarak, bir tatlı krem mercan tonlarında acıbadem ayrıştırılabilir.

senaryo

"Şeftali" romantik düğün yarışmalarda eşlik etmelidir. Kurşun bütün inceliklerini ile önceden tartışın, belki de son yüzyılın güzel dansları ile akşam tamamlayacak, şiirler, kendi kompozisyon şarkıları. yarışmalar için aksesuarlar, örneğin, hediyeler için kutular, romantik bir tarzda yapabilir ve narin çiçek ve boncuk ile süslenmiş.

Nane şeftali düğün

çiçek şeftali benzer ek olarak, tasarımda, kontrastı kullanabilirsiniz, ama çok iyi renkler tamamlayacak olan - nane.

Nane nüanslar nadiren düğün dekorasyonu bulundu. o yeşil ve turkuvaz aksine, çünkü Ve bu, büyük bir artı, yaygın değildir ve göze hoş aynı anda. O vintage tarzda düğüne gelip mükemmel şeftali tamamlayacaktır.

Nazik nane rengi parlak başlangıç şeftali tonu vurgulamak, ancak göz önüne aldığımızda hem pastel kombinasyonu kaba aramaz ki. Bu renkler narin bahar düğün için idealdir. Nane rengini eğilim olduğunu, bu yıl, mentol değiştirebilirsiniz: Birçok tanınmış tasarımcıların gelinlik dahil giysi ve aksesuar oluşturmak için bunu kullanıyor.

renk seçimi

Eğer elbiseli nane rengi kullanmayı seçerseniz, sizin için uygun olan bir gölge seçin. Uygun nane, yavaşça mavi, kahverengi saçlı kadınlarda haddeleme esmer daha doygun renkler gelemez. Ve sarışınlar nane koyu tonları tercih etmelisiniz.

Aksesuarlar nane şeftali düğün

Nane renk elbise şık bir tasarım verecektir. Eğer bir elbise giymek seçerseniz, şeftali renginde, bu "nane" debriyaj, kemer veya kuşak ekleyin. İyi ayakkabı imaj ve eldiven nane veya mentol tonlarını tamamlayacaktır. dekorasyon olarak, yeşil tonlarının taşlarla küpe ve yüzük kullanabilirsiniz.

damat takım elbise

Her gelin bir ceket nane rengi giymek cesaret. Ve bu gerekli değildir. aksesuar yeterlidir. Çok uyumlu kravat veya kelebek nane rengi. Bunlar, örneğin, nokta veya küçük çizgiler ya da o olmadan basılabilir. takım elbise renk klasik, bunun için ayrı mükemmel tamamlayıcısı bir nane kol düğmeleri olabilir.

Konuklar ve tanıkların Elbiseler

giysi bütün kutlama tarzında davet edildiyse Düğün şeftali veya nane şeftali, orijinal bakacağız. şeftali veya nane: Ana olacak ne renk önceden belirlemek. Çoğu zaman çiftler gelin elbise ve onun tonlarında bir buket daha organik göründüğü şeftali seçin. onlar, onlar uygun tonu elbise dahi, kayıt tonda aksesuar imajını tamamlayacak böylece, düğün renkler hakkında misafir Öncesi uyarır. tanıklar, nedime ve groomsmen gelince, kız ve kelebekler için önceden seçilmiş kumaş elbiseler dikmek veya erkekler için papyon en iyisidir.

nane şeftali tonlarında Buket

Bir kurdele nane tonları ile tamamlayıcı, şeftali düğün tekabül sadece tonlarında bir buket oluşturabilir. Alternatif olarak, yeşilliklerle çiçek sulandırabilir. Boutonnieres buket tamamlayacak seçilmelidir.

araba dekorasyon

Araba şeftali veya nane rengi sorunlu buluyorum, bu yüzden topları ve tonları gelen şeritler olmak ve kayıt başlatın. Küçük peluş oyuncaklar ve oyuncuklar yanı aracın görünümünü tamamlayacak.

salon

Neden seçmeliyim oda tasarlamak şeftali ve nane tonlarında olarak? nane renk tonlarını zıt olmadan çok tuhaf görünüyor çünkü. Salon bir alan olarak ya da faaliyet kiralaması olarak ya görünecektir. Bu nedenle düzgün bir başkası için bir renk ile seyreltilmelidir. Örneğin, bir masa örtüsü, perdeler, sandalye ve krem mercan ve peçeteler, plakalara tonlarında topları almak, sandalye üzerinde şeritler, kek elemanları - soluk turkuaz yumuşak nane.

Sonuç

Düğün şeftali veya nane şeftali tonları balayı için mükemmel bir seçimdir. İlk olarak, özgün. İkinci olarak, çok güzel. Burada bir düğün gelen gösterimler genç ve misafir olarak kalmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.