SeyahatYol tarifi

Gorky Park "Zeytin Plajı" - şehirde bir vaha

Gorki Parkı bugün - tüm Muscovites bir favori yeri. Yapması, yürümeye, şehrin her yerinden başkentin sakinleri çekiyor , koşu aile ile vakit geçirmek, sürekli parkın topraklarında yürütülmektedir konferanslar, gidin, ya da sadece doğal güzelliği ve muhteşem manzara keyfini çıkarın. Nedeniyle insanların parkı binlerce ahşap ve modern altyapının başarılı kombinasyonuna haftalık bazda toplanıyor. yaptığı son yenileme Hakkında tartışmalara bir çok gider: Başkaları yeni konumlar ve Avrupa filo akla sevinirken ederken bazı modern tasarım çözümleri Moskova'nın tarihi anıtlar sakat inanıyoruz. Ama, orada yoldaşlarının tat ve renk dediğiniz gibi. Biri sadece kayıtsız ziyaretçi terk edemez - Gorky Park restoran. Kim uzun yorucu bir yürüyüşten sonra restoranlar verandalar dinlenmek veya çalıştırmak için reddediyor? Taze limonata içmek veya aperatif (bu arada, mutfak seçimi çok zengindir) her istiyor. Gorky Park Restoran "Zeytin Plajı" - böyle bir yerdir.

zeytin vaha

restoran ziyaretçilerini enfes yemekler sadece sunmaktadır açık hava teras, aynı zamanda güneşlenmek için bir fırsat. Sen gölgesinde yiyebilirsiniz zeytin ağaçları, özenle restoranda dikildi. Seçiminiz - susuzluktan kurtulmak yardımcı olacak Avrupa ve Japon mutfakları yanı sıra serinletici içecekler yemekler. Gorky Park "Zeytin Plajı" adında kelimesi "plaj", restaurant güneş banyosu isteyenler ağırlayacak çünkü hiçbir şey için değil. tüpünden ferahlatıcı bir kokteyl yudumlarken, Moskova Nehri üzerindeki izleyerek, sen iyi bir dinlenme şezlongda ve aynı zamanda bütün gün yalan olabilir. Restoranın girişinde ücreti bu kiralama şezlong maliyetini içerir, 1.000 ruble olduğunu. Restoranda sık sık yoga üzerine atölyeler barındıran: Taze nehir havası mükemmel meditasyon vardır. yalnız yoga yapmak için seviyorum bile, restoran terası bu amaç için idealdir. Gorky Park "Zeytin Plajı" kendi iç mekanı ile sizi şaşırtacak. Ahşap zemin, köyde bir büyükanne ve hafif bir hasır mobilyalar gibi bir kır evinde tatilde gerçekten hissi yaratır.

Şehir merkezinde Ülke tatil

Gorky Park "Zeytin Plajı" favori bir yer haline, ama boş zamanlarını çeşitlendirmek ve parkta diğer restoranları ziyaret emin. tasarımda diğer kurumların iç "Zeytin Plajı" gibi biraz, ama bu parkın yaratıcıları ve istediği - parkın peyzaj iyi oturuyor ve ziyaretçilerin göze hitap basit ama şık mobilyalar ile göl kenarında bir köy evinin atmosferi. Çocuklarla yürümek, yani, "drop" gidin: Eğer yemek sürerken, yavru restoranın yanındaki oyun alanında oyun keyfini çıkarabilirler. deniz severler gerçek bir nimet "balıkçı Evi" olacaktır için. lezzetli balık spesiyalleri ek olarak, kurum gölde yaptığı akşam yemeği yakalamak için kendini sunar. Kişisel sazan, alabalık olabilir.

Evde oturmayın!

Yürüyüşlere, atölyeler, restoranlar, "damla", "balıkçı Evi", Gorky Park "Zeytin Plajı" - tüm bunları ve daha Moskova'nın kalbinde bulunabilir. Hafta sonu evde ve işten sonra harcamak gerekmez. Sadece metro istasyonu "Gorky Park" ( "Kültür Parkı") için Sürücü - ve tatil keyfini çıkarın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.