SeyahatSeyahat İpuçları

Avusturya: Salzburg, Graz

Salzburg Turizm Ofisi temel konuk evleri (emeklilik), gençlik pansiyonlar, oteller ve kamp olan otel, hakkında yararlı bilgiler sağlar. Salzburg konaklama para kazanmak için çalışıyoruz olanlar için birçok seçenek vardır.

Nerede Salzburg, Avusturya'da kalmak:

Her zaman Salzburg popüler uluslararası bir otel yatak, banyo, ucuz yiyecek ve hatta mevsimsel vardır Paraselsusshtrasse üzerinde Youz (YoHo) olduğu kayak. Sen ucuz Avusturya bira ile kült filmi "The Sound of Music" günlük gösterisi tadını çıkarabilir.

Salzburg konaklama yelpazesi birçok aile tatil Eski Kent merkezinde kısa bir yürüyüş vardır böyle Auerspershtrasse, Getreidegasse ve Kaigasse ve Rupertagasse olarak yol boyunca konuk evleri ve oteller şeklindedir.
Ayrıca iyi bir otel Reinshtrasse Best Western Steiglbrau nerede ucuz geniş odalar ve ana tren istasyonuna yakın bir konum.

Salzburg Kongre Binası'nın yanında yer almaktadır Ayrıca kötü değil Otel Crowne Plaza Pitter.

güney-batı Birkaç dakika, Otel Sheraton bulacaksınız, nerede altı katlı 150'den fazla oda.

Graz, Avusturya: Alışveriş

Seçim için bol olduğu Graz hediyelik eşya satın almak, bir zevk getirecektir. Kasaba genellikle İmparator Franz Joseph görüntüleri ile dekore edilmiştir güzelce paketlenmiş çikolatalar, satmak Hofgasse ve Sporgasse etrafında çekici şekerleme mağazaların çok sayıda çekiyor. Ancak genel olarak, fiyat yüksek, paketleme daha zengin.

Lezzetli, kabak çekirdeği (Kernul) yeşil yağ - bir hediye için iyi bir fikre, bu yağ aslında Avusturya'da Steiermark bölgede üretilen, bu nedenle belki de böyle Kayzer Dzhozef düzenli pazar olarak, yerel çiftçi pazarlarında satın almak en iyisidir gibidir Platz.

Hafta sonu için Graz gelirseniz sadece bazı yerel pastaneler ve kafeler hariç hemen hemen tüm dükkanlar Pazar günleri kapalıdır, bir gün içinde eksik vaktim emin olun alışveriş yapmak.

Graz Mağazalar:

Gerrengasse - şehir merkezindeki ana alışveriş caddesi ve bu tür ana Hauptplatts alan ve size çeşitli eşyalarla dolu dükkanlar geniş bir yelpazede sunabiliyoruz Dzhkominiplatts yakın alan olarak önemli alanlarda, bir dizi. mağazalar Shmidgasse ve Sporgasse sokaklarında alışveriş için birçok ilginç fırsatlar.

Sporgasse ezelden burada uzman personel, onuruna adını aldı. Bu günlerde, dik bir sokak cephelerinin birçok çok güzel ve genellikle ortaçağ karakteri gibi, dükkanlar ve gezi camlarını birleştiren ideal bir yerdir bu.

Kentin her misafir ayrılmaz bir parçasını - alışveriş ziyaret Graz ortalar. Bunlar Alışveriş Şehir ve Seyrsberg dahil, onlar kolayca otobüs veya tramvayla ulaşılır.

Bu Site üzerinde: Imhonews.RU - her şey hakkında her şeyi log

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.