Kendini yetiştirmeOratoskoe sanat

Nasıl bir toplum için ilginç olmaya?

Peki, nasıl ilginç bir insan olmak? Kendi açısından Her birimiz neyi "ilginç kişi" veya "ilginç kişiyi" anlar. Ama bütün bir şey üzerinde hemfikir: olmaya ilginç bir kişilik - iyidir. Böyle bir kişinin dinledikten sonra, o saygı duyulur. Ona iyi bir zaman ile, o karizma, mizah duygusu ve hayatta genellikle iyimser vardır.

Eğer başkalarının gözünde ilginç almak için zaman ve nihayet dikkatini çekmeye başlamış düşünüyorsanız, o zaman kendinizi yapmak için bazı işler olacaktır.

1. Ne kadar ilginç olduğu: Gelişme görünüm

Başlamak için, çevrenizdeki neler olduğu ilgi başlar. Çok güzel iletişimi sürdürmesini mümkün olan bir kişi ile iletişim kurmak için. sürekli ufuklarını genişleterek, bilim, müzik, sanat, fotoğraf, edebiyat dünyasından yeni fikirler, fikir, haber ilgilenen yeni yerler keşfetmek bir gezi almaya başlayın, zenginleştirmek ve zekalarını geliştirmek.

Etkinlik: 2. Nasıl ilginç

kendin al bir hobi sevdim. Bir sayılan çarmıhtan Bu olabilir şey hang-kayma için. sadece tek bir şey için kendinizi sınırlamayın. baştan sona alanı kez artacak at, bir adam ilgilenen şans inceledik zaman kendisine ve ilgi diğer konular konuşmak için bir fırsat olacaktır. Sadece aklında bir hobi gibi olmamalı sadece başkalarını değil, aynı zamanda size tutun.

3. Ne kadar ilginç olduğu: Biz geliştiriyoruz

Bir küçük bilgi, düzgün muhatap bunu taşımak gerekir. Doğru ve güzel, konuşmak için konuşma sıkıcı değildi sağlamak için denemek için öğrenmek gerekir. Kendilerini duyurmak için, muhatap captivate gereklidir.

4. Ne kadar ilginç olduğu: Kendine üzerinde çalışmak

Hiçbir zaman kendinizi hafife. onlar kadar büyük olmasa bile, insanlara yeteneklerini gösterin. Kendi zayıflıklarını ve irade eksikliği ile ilginç kavga olmak. Onların arayın iyi nitelikleri ve onu artırmaya çalışıyoruz. senin kusurları, onlar için çalışmak avantaj haline getirmek olun belki de imza stili haline gelecektir. belki de başkalarına komik görünüyor alışkanlıkları var, düşünün. Bu da ilgisini çekecektir.

Eğer diğer insanlardan farklı bir şey yaparsanız, değil kendilerini teslim etmeye, her şeyi gibi değildi, eğer arkadaşlarına itecektir düşünmek gerekmez. Bu vurgulamak olalım, ama, aşırıya başkaları için açık kalmaya çalışıyorum.

5. Ne kadar ilginç olmaya: dinlemeyi öğrenin

dinlemeyi bilen biri daha iyi arkadaştır yoktur. Başkaları onlara kesmeyin, düşüncelerini ifade izin verin, inanın bu çok can sıkıcı. yakınsanız muhatap, daha kendine yerleştirin. dinlemeyi bilmeyen bir kişi, hiçbir zaman başkalarına ilginç olacaktır.

6. Ne kadar ilginç olmaya: bir fikrin olması gerekir

ilginç olmak için, kendin olmak gerekir. düşüncelerini ifade etmek korkmayın. Bağımsız insanlar onurlu dikkat çekiyor. Karar verirken, çoğunluğun görüşüne güvenmeyin, bağımsız olması. Eğer, hoşuna sen "şık" ve "demode" gibi kavramların güvenmemelisiniz uygun bir şey giymek şeyi yap, vb ruhunu, ısıtan müzik dinlemek

dikkat etmeyin doğru bkz yapın kıskanç insanlara veya dedikodu. Onların sana saygı, arkadaş gözünde götürecektir.
Eğer çoğunluk görüşüne dışındaki mahkum olduğunu korkmayın. Bunda yanlış bir şey yok.

çevreleriyle ve ineklerden içinde whiners kaçının. İlginç bir insan olsa bile, er ya da geç onların etkisi altında düşmeye başlar ve onlarla batacak. Onlar şaşılacak demek olduğunu: "Arkadaşlarınızın ve ben sana kim olduğunu söyleyeyim kim olduğunu söyle."

senin kullanın , mizah duygusu bir gülümseme getirebilir olanlar ile iletişim kurmak için çok daha keyifli aslında. Şaka zaman aşımına veya komik bir hikaye anlatmak bilen bir adam, dikkat mahrum asla.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.