OtomobilArabalar

"Fiat": Popüler modellerin bir dizilişi ve özellikleri

Automobile Corporation, İtalya - Fiat'da bulunuyor. Aralık ve fiyatlar değişkendir, bu nedenle her araba için bir müşteri vardır. Üretici, endüstriyel makineler, kamyonlar, spor arabaları vb. Üretmektedir. Şirketin ayrıca geniş bir uzay aracı çeşidi var.

Fiat Tarihi

İtalya'nın modernizasyonu sürecinde şirket önemli bir rol oynadı. Yirminci yüzyılda FIAT dünyaya tanıtıldı ve bazı otomobiller meşhur oldu ve hâlâ talep görüyor.

Kurumun kuruluş tarihi 11.07.1899'du ve bitki gelecek sene Torino'da açıldı. O zamanlar orada yaklaşık 150 işçi çalıştı, bu nedenle yılda 25'den fazla araba üretildi. Logo 1904'te çıktı. Özellikle FIAT 24 HP, teknik özelliklerle dikkat çeken Fiat otomobilleri (model hattı şirketin başında oldukça etkileyici değildi) dikkat çekti.

Zaten 1908 yılına kadar satış noktalarının genişletilmesi başladı. Aynı zamanda otobüs yelkenleri, kamyonlar, tramvaylar ve motorlar da üretildi. Şirket, üretim seviyesini tamamen değiştirmek için sadece birkaç yıl aldı. Yenilikler arasında aküler, kardan iletimi de sayılabilir. Yavaş yavaş, toplu taşıma, demiryolları ve enerji gibi sektörlere uzanan faaliyetler genişliyor. Birinci Dünya Savaşı'ndan önce bile Rusya'da bir şube açıldı. 2004'te evrensel otomobil "Fiat-Idea" pazara girdi. Mükemmel özelliklere sahipti: mükemmel iç mekan, yüksek tavanlı, çok fonksiyonlu paneller, iyi aydınlatma.

Fiat 124 Örümcek

2015 sonbaharında, Fiat'tan harika bir H1 sınıfı araba tanıtıldı. Model aralığına genellikle bu gibi araçlarla doldurulur. İlk olarak, sadece bu şirketin tasarımcıları üzerinde çalıştı, "Mazda" şirketinin uzmanları işe bağlandı. Bu nedenle, dış ve tasarımda, İtalyan özellikleri ile birlikte bazı Japon özellikleri de görülür. Prensip olarak, aracın genel görünümü çok zarif, sakin ve dinamik bir hale geldi.

İkincisi, motor dikkat çekmeyi hak ediyor. Ünite 1,4 litre için tasarlanmıştır. Şanzıman mekanik (bazı düzeltme seviyelerinde otomatik 6 vitesli). Amerika'da yaklaşık fiyat - 25 bin dolar.

Fiat 500

Fiat 500 - "Fiat" şirketinin arabası. Araba, A sınıfı bir hatchback'dir 2015'te modifiye edilmiş bir versiyon tanıtıldı. Serbest bırakılması, orijinal modelin 58. yıldönümünde gerçekleşti. Aslında, yeni bir modelin özelliklerine bakarsanız, herhangi bir özel değişiklik olmadığını söyleyebilirsiniz. Tasarımcılar farlar, navigasyon ışıkları, tampon üzerinde çalıştılar. Değişimin iç kısmında daha görünür: direksiyon, sandalyeler, aletler. Ek bir ücret karşılığında multimedya gibi ek cihazlar satın alabilirsiniz. Renk aralığı zengin (12 renk mevcuttur). Maliyet yaklaşık 14 bin dolar dalgalanıyor.

Fiat 500L

Model biraz daha pahalıdır - FIAT 500L. Bu kez şirket özellikleri üzerinde çalıştı. "Fiat" (bu satırın sırası en azından ek koltukların ve kapıların sıralamasında farklılık gösteriyor) 5 kapılı bir hatchback sundu. Uzmanlar, bu karar sayesinde satış sayısı artacağını ve popülaritesinin artacağını umuyordu. Bazı Batılı eleştirmenlere göre, tasarımın biraz fazla zekice olduğunu söyleyebiliriz: araba daha önceki model modellerinden daha doğrudan rakibine benziyor. Bu hatchback'in maliyeti yaklaşık 18 bin dolar.

Fiat 500X Şehir Bakımı

500X City Look, Fiat'tan ilginç bir model. Bu seçeneğin model yelpazesi etkileyici değil. Sunulan SUV 2014'te Paris'te. Üretici bu makineyi yeterli bir süre için geliştiriyor, bu nedenle 2 versiyon (kentsel ve arazi dışı yol) hemen hemen aynı anda çıktı. Görünüşte, kent modeli daha zarif ve düzenli olduğu hariç, aralarında hiçbir fark yoktur.

Temel donanımda 6 hava yastığı, sis farları, yolda bulunan diğer araçlar için izleme sistemleri, kazaları işaretleme ve önleme araçları bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.