HobiDikiş

İlginç bir model kanca dikromatik: Devre açıklama kullanımı

tığ tasarlanmış desen çeşitliliği arasında, iki renkli özel dikkate değerdir. Onlar giyeceklerde, iç dekorasyon, oyuncak ve diğer el sanatlarının çeşitli oluşturmak için uygundur.

Yoğun ve narin kanca iki renkli desen

Katı ve narin desenler her biri çeşitli amaçlar için kullanılabilir vardır. Biz örme kat, kış şapka, çanta, yastıkları taburede ya da diğer benzer ürünler bahsediyoruz eğer Yoğun kumaş gereklidir. Bu desenlerin özelliği hiçbir dikiş ve hiçbir parlaklık içermesidir. Bitmiş ürünün ön tarafı astar görülmez aracılığıyla bu vardır.

Ancak, narin model kanca iki renkli bir daha sünek ve yumuşak web verir. eşarplar, hırka, battaniye üzerinde çalışma yaparken kullanılmalıdır. Oldukça sık ustaları iki renkli desen her iki tür bir arada tercih: örneğin örme üst elbise çok sıkı ve alt kenar - ajur. Bu iplik tüketimini azaltır ve nihai ürün çok daha kolay hale getirir.

Renklerin dağılımı

Her şeyden önce iplik seçiminde dikkat etmek gereklidir. Birbirleri ile uyum içinde seçilmiş renkler bir renk ya da tersine olmuştur gereklidir.

Crochet Pattern iki tonlu düzenli aralıklarla iki alternatif renkler içerir. İstenirse, (yalnızca kollu hırka imalatında ikinci renk katmak, örneğin) herhangi bir site monoton yapabilirsiniz.

iki renkli örgü ajur kumaş gibi

tığ iki renk modelinin aşağıdaki tasvir bir ilişki oluşturur dört satır, oluşur. ustaların itibaren hava döngü (VP) nasıl gerçekleştirileceği hakkında bilgi gerektirir, sc (CCH) ile sc (sc) ve çubukları olmadan sütunlar. Konu her iki satırları değiştirin.

Vis zincirinin bir dizisinden sonra, ilk satırı örgü başlangıç:

  1. EP 1 kaldırma 8 * sc, 7 CLO bir baz döngüsü ( "burç") *. tutmak tekrarlama algoritması tarafından takip etti.
  2. VP 1, tüm sütunlar sc olmadan örülür.
  3. 1, EP 1 sc, 1 "burç", * 7 sc, 1 "burç" *.
  4. ikinci olarak aynı olan bir dizi örgü.

istenen yüksekliğe ağ oluşturma için, Örgü dördüncü satır birinci desen tekrar edilmelidir.

yoğun deseni oluşturulması

Aşağıdaki diyagram, üç renk için tasarlanmıştır, ancak kalifiye işçi güvenli bir şekilde beyaz veya tam tersi gri tonu değiştirerek basitleştirmek için: sadece gri örgü ipliğinin.

İşte bir eleman gibi var "sc ile geçti barlar." Onların doğru bir şekilde çalışmak biraz beceri gerektirir, ancak belli bir tecrübe de, zor değildir.

Yürütme sekans öğeleri:

  • sc yapın.
  • döngü geçmek ve normal SNG gerçekleştirin.
  • döngüde bir kanca doğurmak ve yeni CCH provyazyvayut yarısını kaçırdı. Burada ilk CCH iş ve ilmek ipliği arasında olmalıdır.
  • İkinci örgü clo Yuvarlama ilk onun içinde döner.

Bu yöntem ile, iki çapraz CCH bir tür elde edilir. Bu elemanlar, bir dalgalı desen oluşturabilir devre çok sayıda iki-renkli modeller kanca içine dahil edilmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.