ModaAlışveriş

Bir geçmiş dönemin bir sembolü olarak Ahududu ceket

Ya bizim gün Rus işadamı yeni Rus çağ 90'ları ayırır? ilişkisel dizi çizin. Akla gelen ilk şey: MOBİL ölçekli spor ayakkabılar, kalın altın zincir ve yoksul olanlar içinde göğsünde, cüzdanlar, makine yerli üretim üzerinde haçlar ve gerçek zenginler için siyah yabancı araba. Ama en önemlisi - bir kızıl ceketler. Ancak bu şekilde karınlı ve kel sonradan görme tabanı gibi tam durumlarını bak.

Evet, şu anda kıpkırmızı ceket gerçekten de finansal piramitler, Rus mafyası, pazar ticaret gelişiminin yoğun bir faaliyet, ortalama nüfusun yaşam standartlarında düşüş ve gelişen fuhuş, alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı televizyonda ve basında sansür vazgeçerek geçmiş dönemin karakteristik özelliğidir ... Evet, bizim 90 oldu. Ama geri yeni Rus ve tarzına.

Ahududu ceket değildir yanlışlıkla dükkan ve sermayenin pahalı butikler raflarda belirdi. tarihe göre, yani 1992 yılında 90'ların başında, moda evi Versace dünyaya kıpkırmızı ceketler oldu ana odak olan yeni bir koleksiyon, göstermiştir. Nouveaux zenginlikleri moda trendleri takip etmemişti ve para cebinde büyük miktarda içinde yoktu biz statü canlı ve unutulmaz bir şekilde vurgulanmalıdır karar verdi. Yani, daha zengin olanlar, gelişmekte olan girişimciler, orijinal Versace alınıp haydutlar Çinli meslektaşları ile içerik. Yani kırmızı ceket yeni Rus üniforma oldu. eski Birliği Cumhuriyetleri (örneğin Slava Zaitsev) tasarımcıları, aynı zamanda suçluların, dikiş ve giysi daha yeni modeller yararına çalıştı.

90'ların Yeni resim bandyugany tamamlayacak? "Adidas" dan sportif pantolon ve suni deriden yapılmış klasik ayakkabılar kızıl ceket birleştirmek için korkuyor Özellikle cüretli ve cesur değil. asla kendilerini tedavi ve siyah pantolon lüks izin vermeyen elit yakın, ama olanlar altın takı ve erkek çantasının unuttuk.

Genel olarak, yalnızca bir ceket dönemin sembolüdür, ama aslında hayat ve yeni Rus 90'lı yılların tarzı çok konuşabilir. Örneğin, hepsi kilitleri gibi, kırmızı tuğla aynı ev inşa edilmiştir. Yine mimari yapılar gibi yapım aşamasında kenti yakınlarındaki bir tatil köyünde bulunabilir. Bir araba seçerken, çok sonradan görme hayal göstermemiştir. Kural olarak, zengin bayanlar kendini aldım bir Mercedes 600 inci modeli BMW "Grand Cherokee" veya düz eski VAZ-21099.

moda geri dönersek, bunun nedeni tanınmış siyasi olaylara, "Demir Perde" Türkiye aktif ve Çin'den kalitesiz ucuz mal ithal edilmiştir ülkede açıldı, söz etmek gerekiyor. yenilikler gangsterler ve onların eşleri için Açgözlü aktif moda şeyler elde etmek ve yasa koyucular stil Tüm Rusya tarafından kabul edildi. İnce topuklu Mahkeme ayakkabı, ter pantolon sentetik malzemeler, kot Varenkov bilinmeyen dünyanın şirketleri ve daha çeşitli. Dışında marketler ve mağazalar her şeyden dan edildi Çin'den çocuk oyuncakları, Amerikan sağlıksız gıda (ve hala popüler olan) bugün hepimiz bir nostalji ile hatırlıyorum olarak ve çok daha fazlası.

Tabii ki, şimdi kızıl ceket herhangi bir moda bölümü (iyi, moda döngüsel olduğu) satın alınabilir, ama bu çağ döndürmez. 90 Tarihte kalmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.