Sanat ve EğlenceMüzik

"Eurovision 2009": kazanan. "Eurovision 2009" - 2. sırayı aldı?

Uzun bir büyük olayı sona erdikten - "Eurovision 2009". Son yıllarda uluslararası teamül şarkıcılar yarışması muhteşem bir gösteri dönüştü. Katılımcılar sadece çarpıcı vokal yeteneklerini değil, aynı zamanda dekor ve ayar numaralara çok hassas bir yaklaşım gösterirler. zamanda, kazanan ( "Eurovision 2009" Ülkemizde ilk kez gerçekleşti) rekabetin geçmişinde oyu rekor sayıda attı.

"Eurovision" Şarkı uzak 1956'da bu büyüklükte ilk şenlik düzenledi. Kazanan sonra Liz Assia oldu.

Rusya ve Rekabet

"Eurovision" Conquer platformumuzun popüler yıldızlı çeşitli çalıştı. Yani, çeşitli zamanlarda Alla Pugacheva ve Philip Kirkorov "Euro" sahnesine çıkmış, ancak Olimpos Dağı'nın tepesine tırmanmayı başaramadı. 2000 yılında, "Eurovision" da ben Alsou gitti. on altı genç bir kız ikinci seçildi. 2007 yılında, Rusya bir şans ve "Eurovision" genç grup "Gümüş" ile göndermeye karar verdi. Kızlar üçüncü sırayı getirdi ve çok popüler oldu. 2008 yılında Dima Bilan Rus gururu getiren ilk sanatçı oldu "altın". İkinci ödül almaya teşebbüs Bilan, daha önce bir "gümüş" kazanmıştı oldu.

ilginç gerçek

2008 yılında, bir sunum ile seçilen başvuru önerilmiştir olan iki yarı final, yeni bir sistem. Yarışmanın organizatörleri göre, böylece çok daha dürüst kazanmak için çekişenlerine seçin. seçim öncesi tek yarı final olduğunu dikkate alın.

Moskova'da "Eurovision"

Büyük ölçekli olay ilk defa Moskova'da gerçekleştirildi. resmi rakamlara göre, "Eurovision" harcamaları, federal bütçeden 42 milyon $ olarak gerçekleşti. Rus parası sadece en gerekli para harcadı. ülke 42 ülkeden katılımcıyı ağırladı ve çok sıcak bir karşılama olmuştur. güvenlik en üst düzeyde tüm misafir ve gösterinin katılımcıları sağlanmıştır.

Alexander Rybak - "Eurovision 2009" kazanan

nefesini tutarak dünya çapında milyonlarca izleyici bir kazanan olarak bekleyen ekranlarının karşısına koşuyor bulundu. "Eurovision 2009" Belarus kökleri Aleksandra Rybaka ile Norveç için mutluydu. 23 yaşındaki erkek kendi kompozisyon Fairytale ( «Fairy Tale") yeni bir şarkı yaptı. Alexander güzelce keman şarkıcısı harika seslere dans sanatçıların yer gerçekten güzel bir gösteri verdi.

oylama sonuçları

Büyüleyici ve nazik adam sadece onu güzel sesi değil, aynı zamanda çekici bir görünüm sadece isabet kamuoyu ile aşık oldu. Yarışmaya oylama sonuçlarına göre "Eurovision 2009" kazanan rekabetin geçmişinde noktalarının rekor sayıda toplanan - 387. Birçok Alexander'a oy sayesinde çoğu onun Belarus köklerini almıştır inanıyoruz. Onların countryman olarak onu tanıdı eski SSCB, Rusça konuşan halk arasında büyük ilgi uyandırdı. oynak şarkı dünyada kişi başına insanları yatarken Bu, onu 169 puanla rakiplerinin uzak kırmaya izin verdi.

Yarışmanın sonuçlarının açıklanmasından sonra 1 yerin "Eurovision 2009" kazanan göze layık olacağını ve Ukrayna şarkı - o sayısız röportajlarda söylediği gibi. Modest Alexander onun diğer eserleri ile karşılaştırıldığında, ama o benim seçim ile çok mutlu olarak kompozisyon olarak ciddi olmadığını kaydetti.

Biyografi Aleksandra Rybaka

Gülümseyen ve inanılmaz pozitif adam profesyonel müzisyen bir ailede, Minsk, Beyaz Rusya başkenti Mayıs 13, 1986 doğdu. İskender'in babası - bir müzisyen topluluğu ve annesi - bir piyanist. Büyükanne de müzikal okul öğretmenidir, müzikle ilgisi var. "Eurovision 2009" nin bu büyükanne kazanan onun en önemli fan düşünmektedir.

İskenderin müziği seçti ve ebeveynlerinin izinden olması şaşırtıcı değildir. küçük İskender 5 yıllık babasının gözetiminde keman ve piyano eğitimi aldı. Zaten küçük yaştan itibaren Alexander yazıp dans etmeyi sever şarkılar, şarkı söyledi.

Biraz Sasha 4 yaşında iken, aile babası İskender bir iş teklif edildi Norveç, taşındı.

sahne Fethi

Genç yaştan itibaren, İskender kariyerinin evrelemede nişanlıydı. O gitmek ve kim olmak tam olarak nerede biliyordu. Gençliğinde rağmen, küçük İskender Norveçli grup A-ha bir parçası olarak Avrupa, ABD ve Çin'de her yerinde gitti. O çok tanınmış müzisyen ve şarkıcıların sahnede gerçekleştirdi.

2006 yılında genç bir adam kendi kompozisyon Follin bir şarkı seslendirdi Norveçli yetenek yarışmasını kazandı. Sonra neredeyse oybirliğiyle seçildi kazanan hangi "Eurovision 2009" vardı. seyirci İskender'i sevdi ve, şarkıcı göre, kendisine eski kız arkadaşı için bir şarkı, şarkı mutluydu.

yarışmasında çarpıcı başarısından sonra grup ilk albümünü Rybak Fairytale yayınladı. Ve şarkı sadece tüm müzik kanalları patladı ve grafiklerde yüksek görevlerde bulundu.

Rusça Alexander Rybak

Ünlü kazanan çarpıcı başarısından sonra ( "Eurovision 2009"), özellikle Rusya'da, birçok ülkede hoş konuk oldu. Zaten Eylül ayında Alexander ünlü yarışma "İlk Kanalı" bir üyesi olarak "zafer anı" gitti ve onuruna konserinde milis Günü Rusça ünlü şarkısı Fairytale sundu. Ünlü şarkıcı onun yetenek taraftarların çok sayıda toplanan konserler, Rusya'da şehirlere gitti.

2010 yılında Alexander Rybak karikatür ana karakterin sesi haline gelmiştir "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin."

Ve kimin "gümüş" oldu?

Yani, biz "Eurovision 2009" kazanan ne olduğunu hatırlamak zorunda. 2. sıra haklı Johanna Gvyudrun, popüler İzlandalı şarkıcı aldı. O gerçek bir yetenek ve büyük vokal gösterdi şarkıyı Bu doğru mu?. sahne, mavi ve beyaz tonlarda dekore edilmiş, kız kendini uzun mavi elbiseli bir İskandinav prenses gibi görünüyordu. Onun Oskar Poll ve Kristofer Nil için bir şarkı yazdım. şarkıcının kariyerinin iyi hak "gümüş" fırlamıştır sonra. Ne olursa olsun Johanna ikinci sırayı aldı gerçeği, bu popülerlik ve tanıma kazandı. Yeni albümü ve dünya çapında konserler, yanı sıra çeşitli yarışmalar ve gösteriler davetiyeleri yıldızlı sabit yoldaşları oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.