Gıda ve içecekYemek tarifleri

Multivarka içinde İrmik -, kolay, lezzetli ve sağlıklı

hayatın normal vücut süreçlerini korumak için bir kişinin en azından vitamin, mineral az miktarda tüketmek ve eser elementler gerekir. En büyük sorun şimdi gıda bu maddelerin en alakalı elde etmektir. bunu zorlaştırmak için, paradoksal görünse gibi Modern teknoloji, yani kolaylığı insan varlığını en üst düzeye çıkarmak için, sadece izin verilen öne çıkarak, ancak. Belirli bir ürünün satın hatta 20 yıl önce ise her şey açık ve nettir oldu: alıcı sebze biliyordu - herhangi yapay doku ve gen değişiklik yapılmadan, sebze, daha sonra bugün depoya girmesini, adam körü "domuz edinir ". Mümkün değildir - Ve güvenli "doğal Burada bu domuz", en azından yüzde 50 demek.

Aynı ürünlere neyden Yani bir kişinin organizmanın gelişimi ve yaşam için çok gerekli mineraller ve vitaminler minimum miktarda alabilir? Hesap tıbbi vitamini kompleksleri içine almadan, kesin olarak zengin besinler tahıllar söyleyebiliriz. irmik dahil. Krup kahvaltıda çocukları hazırlamak şaşmamalı. Yani kullanışlı irmik nedir? buğday kabuğu çıkarılmış ince öğütülmüş olarak tahıl da fosfor, çinko, potasyum, ve demir içeren B vitaminleri açısından zengindir. Düzgün pişmiş irmik (multivarka içinde lapası , iyi vücut tarafından emilir kemikleri güçlendirir ve mide-bağırsak sisteminin çalışmasını mükemmelleştirmek için yardımcı olur: dahil) tüm yararlı besin özellikleri korur.

Tükenmesi, ameliyat sonrası dönemde, böbrek yetmezliği - Bütün bu hastalıklar için mükemmel irmiği yardımcı olur. multivarka bu mucize ürünü kolay olmayacak pişirin. "Süt lapası" Bunu yapmak için, ayarlar modunu seçmek gerekir.

İrmik: orantı

yarı miktarında Krup ölçüm kabı multivarku dökülür. Daha sonra 1.5 yemek kaşığı şeker ve 1/3 çay kaşığı tuz ilave edildi. Bütün bunlar karıştırmak ve süt 3 boyutlu cam, daha sonra 1.5 boyutlu su bardağı tereyağı bir çay kaşığı ilave edilmesi gereklidir. tüm bileşenleri iyice karıştırılır sonra bir dönüş gelir "yemeklerin büyü."

Hazır irmik olduğunda gerekli multivarka modu dahil bir sinyal verecektir. multivarka yılında bir kez daha lapası karıştırın ve 5-10 dakika bekletin olmalıdır. Son aşama - çekiyor. Bu buğday kabuğu çıkarılmış mükemmel reçel, reçel şeklinde çeşitli katkı maddeleri, konsantre süt, bal. tabaklarda Ayrışma, aromalı tereyağı, şeker veya reçel, yemek multivarka hazır harika irmik!

Fast food gibi, ne olursa olsun tarifin, yulaf lapası faydalı özelliklerini kaybeder ve bir çocuk ve bir yetişkin vücudunda hem olumlu etkiye sahiptir etmez. Ama çok uzağa taşınan ve irmik gerekli değildir - bu hücreler tarafından demir emilimi azalmasına yol açabilir. diyet yoluyla düşünerek unutmayın sağlıklı bir diyet sloganı - ılımlılık ve çeşitli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.