Gıda ve içecekYemek tarifleri

Yumurta pişirmek için nasıl

O, o daha sıradan yumurta olabilir hatta en müzmin bekar hazırlamak yapabiliyor birini gözükür mü? gerçek bir cankurtaran hızlı bir atıştırma ihtiyacı ya da "hiç" hafif atıştırma gelen oluştururken - Eğer çanak daha yakın bakarsanız, o yumurta gibi görünmektedir. Ve bu sadece klasik kızarmış yumurta ve lezzetli sağlıklı, besleyici, orijinal ve çeşitli olduğunu güzel sunulan yemekler. et, mantar, peynir, süzme peynir, pastırma, sosis, otlar, taze ve konserve sebze: Yumurta hemen her gıda ile kombine edilebilir. Ayrıca, yumurta - kolayca sindirilebilir hayvansal protein kaynağıdır. Nasıl bir omlet pişirmek, bu yüzden sadece lezzetli değil, aynı zamanda yararlı oldu mu?

şifreli kalori

Bugün birçok düşük kalorili sağlıklı gıdalar yemeye çalışıyorum, doğru beslenme bağlı kalırlar. Yani sağlıklı yemekler kolayca şifreli hale gelebilir. Kalori yumurtaları düşük olduğu bilinen, bu yüzden bir diyet gıda olarak kabul edilebilir.

domates kızarmış Çok hızlı ve hazırlama kolay az yağlı. Dikkatlice, sen üst kesmeye gereken 2-3 domates, almak bitkisel yağ, tuz ile hamuru, yağ çıkarmak ve yumurta sarısında domates böylece hasar görmemiş şut edecektir. Pişirme yağ, yaklaşık 20 dakika 180 derece fırında pişirin üzerine koymak domates. doğranmış yeşil soğan, dereotu veya maydanoz serpilir yumurta ile hazırlanan domates.

Nasıl yağ olmadan mikrodalga diyette yumurta pişirmek için? iyice protein ile sarısı karıştırın gerekir Bunu yapmak için, bir dakika boyunca fırında tuz ve yer eklemek. 30 saniye boyunca fırında yumurta tutmak için tavsiye Tecrübeli aşçılar, daha sonra karma kaldırılır ve bir 30 saniye koydu. Bitmiş çanak doğranmış otlar ile servis edilir.

ekmek Omlet

Orijinal ve lezzetli yemek - kızarmış ekmek. bunun hazırlanması mümkün orta ölçekli yumurta ve ekmek kare dilim almalıdır için. ekmek dilimleri ortasında çevreleri veya kalpleri kesip. Sen ekmek koydu ve keskin bir bıçakla etrafında kesmek için, inşaat kağıttan rakamları yapabilirsiniz. Bir elle Ekmek açmak ve sarısının zarar görmesini önlemek için deliğe yumurtayı kırmak, yağda kızartılmış. bunu çok olabilir çünkü protein tek seferde, dökmek değil. kapak altında tuz ve yavru ile yumurta. çanak fırında pişirilebilir. marul yaprakları üzerinde servis yapın.

peynir pişmiş yumurta

Nasıl bir omlet pişirmek için peynir ile? Basit tarifi lezzetli düşük karbonhidratlı 6 yumurta, peynir, soğan kalem, yeşillik 100 gram ihtiva vermektedir. İnce yeşillik kıyılmış. yeşillikleri ekleyin, hafifçe tuz ile yumurta çırpın süzme peynir koyup iyice karıştırın. hafifçe kızarmış kütlesi, daha sonra kahverengi oluncaya kadar fırında pişirin koyun.

Mantarlı Omlet

Her seferinde farklı malzemelerle pişirmeye mümkündür çünkü omlet, bıkkın asla. Nasıl mantarlı omlet pişirmek için? Bu mantar 200 gram, 4 yumurta, iki ampuller, bazı tuz, biber, bitkisel yağ sürecektir. soğan halkaları kesin ve net dek yağda tavada kızartın. Mantarlar küçük parçalar halinde kesilmiş ve soğan ile bir tencereye koyun. tuz ve karabiber bir tutam ekleyin. sıvı hale gelene kadar kızartma buharlaştı. kızarmış yumurta ayrı ayrı 4 yumurta hazırlayın. Omlet ve bir tabağa koyun mantar, maydanoz, dereotu serpiştirilir ve taze domates dilimleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.