Gıda ve içecekYemek tarifleri

Multivarka içinde Lapa: pişirme sırları

Lapa - ultramodern fonksiyonlu mucize tencereye - en eski saygı yemekleri multivarka biri. Bir onlara multivarka özellikle lezzetli bu karışıklık birleştirmektedir. Bu yanıklar ve belli bir zaman kesin hazırlanıyor, ocakta kaçar asla. yemek sahipleri oyalanmak ise onların yemek sıcak ve taze bekleyin.

multivarka içinde karışıklık başarılı olmak için onun hazırlık prensibini anlamak gerekir. tamamen buharlaşır ve sıvıyı emdiğinde Multivarka devre. Nedenle, oranlarını saygı önemlidir. örneğin, bir pirinç ve su eşit almak için ise, tabii ki, pirinç nemli kalır ve kapalı multivarka olacaktır. Sıvılar buharlaşma kaynaklı kıç zamanına kadar almak gerekir.

multivarka içinde Püresi mükemmel cihaza talimatlarında sunulan tariflere göre pişirilir. Ama onları takip sıkı şekilde geleneksel tarifler oranı kolayca multivarka adapte edilebilir, gerekli değildir. Cook lapası birkaç kez, zevkinize tahılların yumuşaklığını ayarlayabilirsiniz.

Çeşitli modları tahıl farklı hazırlamak Multivarki. Mod "Pilav / Karabuğday" ufalanan karışıklık pişirmek ve mod "Süt lapası" Eğer herhangi bir viskozite bir yemek hazırlamak için izin verir. Diğer modlar kaba tanelere kullanılan katı veya ufalanan tahıl parçacıkları ve su hazırlanması için süt ile doldurulabilir.

Yazın buğday lapası multivarka özel bir tat ve yumuşaklık elde eder. Eğer aparatı veya olağan 200 gramlık fincan, sekme beher kullanabilirsiniz. Öncelikle çok tencerede 3 dökmek gerekir beher su bir tutam tuz ve tahıl bir fincan ekleyin. Yakın multivarku, modu "Pilav / Karabuğday" set ve sesli tonu bekleyin.

pişirici cihazın tamamlanması ısıtma moduna girdikten sonra bu yana, multivarka püresi zayıflamaya devam ediyor. Gıda etkisi elde edilir Rus fırını. Bu sesi hemen sonra koymak için, özel bir lezzet lapası tereyağı verir.

Kabak püresi multivarka süt kullanılarak hazırladı. Herkes Ancak, kurtulmak kolay olduğu kabak dampish tadı seviyor onu önceden kızartma. İşte Multivarki ile yapılabilir nasıl. genellikle kavurma gider Torna modu, zeytinyağı ya da başka bir yağ bir çorba kaşığı dökün. Sıcak yağda doğranmış kabak koymak ve onun biraz plastik veya tahta spatula ile hızlı bir şekilde karıştırılarak, kızaran için. kabak lezzetli lezzet olacak, yemeklerle bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

darı, pirinç saman, "Artek" gibi küçük buğday: tahıllar ile iyice Kabak. ve hazırlanan tabaka kabak uyku kıç üzerine tüm süt dökün. oranlar yaklaşık şunlardır: a kabak 500 gr, tahıllar, 100 gr süt 2-2,5 bardak. süt miktarı tahıl viskozitesi çıkışında gerekli olup olmadığına bağlıdır. Bahsedilen birim lapası orta viskozitesini vermektedir.

Lapa kabak Multivarki modu "Süt lapası" pişmiş. 40-45 dakika - süresini ayarlamak için. şeker 100 gram, kuru üzüm, 100-150 g, 1-2 soyulmuş ve dilimlenmiş elmalar: pişirme ortalarında, ek bileşenler ilave edilebilir. vanilya veya tarçın gibi ek tatlar biri kendi tat tercihleri eğilmesi gerekiyor da kabul edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.