Gıda ve içecekYemek tarifleri

Sucuklu sandviç - Hızlı bir atıştırma için yemek tarifleri

çok bu sosis ve sucuk sandviç eleştirdi olsa Let Hepsi yediler ve kesinlikle bugün şımartın.

Sosis - evrensel bir ürün ve orada hiçbir et ve salata ekleyin ve pizza pişirme ve sonunda hepsi bir sandviç kesmek eğer, çorba konabilir.

haşlanmış, füme, füme,: Bugünün üreticileri fanlar sosis oldukça geniş sunuyoruz füme pişirilmiş, haşlanmış-füme , vetchinnorublennye ve diğerleri. Tüm türler ve çeşitler artık kabul edilmektedir. Sosis ve sosis her türlü, bu arada, aynı zamanda sosis aittir.

Başka bir şey ve hiçbir zaman gitmek yemek odası varsa Sosis sandviç, yol, yürüyüş ya da öğle yemeği sizinle almaya uygundur.

Ben en ilginç ve özgün paylaşmak istiyorum , sandviç tarifleri normal bir günde bir şey değil, ama aynı zamanda bir festival masaya koymak için bir utanç olmadığı.

sosis ve ekmek 1. İki katlı yıldız.

Bu sandviç için ihtiyacımız: beyaz ve kahverengi ekmek (kontrast için) herhangi bir sosis (Birinci sınıfta vetchinnorublennuyu kullanın), dekorasyon için yağ, otlar ve kürdan kızartma. Yani, beyaz ekmek ilk tereyağı (bu iştah açıcı altın kahverengi göründü) içinde hafifçe kızartın, yıldızlar kesip. Aynı siyah ekmek ile yapılır, fakat yıldızlı boyutu küçük olmalıdır. Ve sosis yıldızları kesip. Bir kürdan ile yığını, delmek Katlanabilir, taze otlar ile süsleyin ve servis acele. sucuklu Bu sandviç tarifi herhangi hostes sürpriz yapar.

salatalık ve 2. sandviç tütsülenmiş sosis, salam.

Biz gerekir: bir salatalık, füme sucuk yaklaşık 300 gram, mayonez klasik somun ve herhangi taze otlar (I "Krakow" üst sınıf gibi) (taze yoksa, o yerini turşu veya tuzlu olabilir, bu, kontrol edilir ayrıca lezzetli çıkıyor). Baton mayonez yayma, ince dilimler halinde kesin. Sosis ve salatalık halkalar halinde kesilmiş ve yavaşça somun üstüne yerleştirilir. yeşil üst ve sosis sandviç ve hazır salatalık süsleyin, beslenebilir. Bu arada, salatalık veya domates, aydınlık ve lezzetli döner yeşil bezelye ile değiştirilebilir.

Tam sıcak yemek hazırlamak için Bazen 3. basitçe yeterli zaman, o zaman bir sıcak sosis sandviç yardımına gelir.

ihtiyaç hazırlanması için: yengeç çubukları, beyaz ekmek, sosis, herhangi peynir çeşitleri (eğer küvetlerde krem peynir kullanabilirsiniz). Başlamak için, doldurma hazırlamak. Yengeç sopa ve bir kaba rende üzerinde sosis ovmak, somun bir dilim üzerine koydu. rendelenmiş peynir ve smear krem peynir serpin. 2 dakika süreyle bir fırın tepsisine ve fırında koydu Sandviçler. Aksi peynir sertleşir ve kabul edecektir lastik gibi uzayacaktır, sıcak onları yemek gerekir çok hoş değil. her şey için en fazla 10 dakika sürer.

4. Sarımsak sosis sandviç ve peynir.

beyaz ekmek ya da ekmek, 1 diş sarımsak, peynir, mayonez, maydanoz her türlü 100 gram pişmiş sucuk (I "Süt" ya da "Doktor" kullanın): İhtiyacınız hazırlamak için. ince mayonez ekleyip karıştırın, çok ezilmiş, sarımsak otlar doğrayın, ovmak peynir ince bir rende üzerinde: sarımsak karışımı hazırlamak, başlamak için. Basitçe sucuk halkalarını kesti. Üst halka sosis üzerine koydu ekmek ya da dilim somun ile ilgili daha fazla chesnocho peynir karışımı yayıldı. O sandviç hazır, bu kadar.

5. başka teklif sıcak sandviç tarifi.

maddelerin Standart listesi: ekmek, sosis, peynir, domates sosu veya yapıştırın. Ekmek peynir, sosis, domates sosu simir üstüne koydu ince katmanlar halinde kesilmiş. üstte Ekmek tekrar ve tekrar, peynir, sosis ve domates sosu ve yine bir parça ekmek basar. İki kat garnitürler alın. 3 dakika boyunca mikrodalga veya fırında Bu geminin tümü. Sıcak sandviç kahve, meyve suyu veya çay ile mükemmel gidin.

atıştırma tadını çıkarın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.