Haber ve ToplumÇevre

Madeira adasında, bir anıt Ronaldo günü

29 Mart Madeira (Portekiz) adasının havaalanında 2017 anıtın Krishtianu Ronaldu açılış törenine ev sahipliği yaptı. Portekizli futbolcu etkinlikte hazır bulundu ve kendisine verilen onur için teşekkür etti. Buna paralel olarak, adanın yerel yönetim Cristiano Ronaldo havaalanı adına Madeira havaalanının adını önerisini yaptı. girişim desteklenen ve benimsenen ve futbol kez daha tüm bu hediye teşekkür ve onun vatan ve memleketi gurur olduğunu söyleniyordu.

Madeira Havaalanında komik anıt Ronaldo kurdu

Ama bu büyük haber bu akşam değil. Futbolda onuruna Kaideye inanılmaz kamu tepkisini neden oldu: sosyal medya kullanıcıları alay ve dört altın topları kazanan onuruna sunulan bir anıt eleştirmeye başladı. şey anıt kendisi son derece saçma ve komik. Çıplak göz Cristiano Ronaldo değil kaide orijinal gibi göründüğünü görebilirsiniz.

Portekiz Anıtı Ronaldo futbol taraftarları arasında kahkaha neden

Fanlar ve Portekiz futbol hayranlarının aktif Cristiano Ronaldo büstü olan hoşnutsuzluklarını başladı. Bunlardan biri yazdı: "Bu kaide harika futbolcu - gerçek travesti. Bu karikatür görünce bir kahkaha geri tutmak için açılamıyor. " doğup Cristiano edildi Madeira adasının aynı zamanda sakinleri anda, oyuncu onuruna adlandırılmaz havaalanına bir dilekçeye imza toplamaya başladı. Ancak, şehir idaresi jest gözardı ettiğini ve henüz yeni bir isim hava limanı verir.

Anıttan sonra sosyal ağlarda ne oldu

Ronaldo anıt neredeyse haftanın en çok tartışılan haber haline gelmiştir. sosyal ağ "Heyecan" kullanıcıları bu vesileyle mem çeşitli yaratmaya başladı. En popüler hile aşağıdaki fotoğrafta gösterilmiştir.

Bu resmin bakışta gülmemeye imkansızdır. Sadece futbol memnun ve neşeli yüzüne bakmak. Bunu kaçırma meydana düşünebilir ve bu, hatta mutlu budur. Ve bu fotoğrafta yeni büstü altında asıl yazarın düzenlendi.

Ronaldo onuruna başka anıt vardır

Bu rezonans haberleri tartışılması, sosyal ağların bazı kullanıcılar eleştiri kurtulmuş değil diğer heykeli hatırlattı. Madeira adasında 22 Aralık 2014 Cristiano Ronaldo onuruna 2.4 metrelik anıt takıldı. Daha sonra vurucu oldu açılışında mevcut ve yurttaşlarının saygı ve teşekkür etti. Portekizce Heykeli sürece seyirci samimi detaylara dikkat etmedi, kahkaha neden olmaz ... Görünüşe göre, heykeltıraş o abartılı olabilir ...

Geçen yılın başlarında, Arjantinli Lionel Messi kariyerinde beşinci ödülü "Altın Top" aldı. Lionel fanlar kırmızı mürekkeple dökülerek arkasındaki isim ve "Altın Top" nin yeni sahibi sayısının yazma, Ronaldo bir anıt kirletti.

Çünkü bu olayı, anıt Cristiano Ronaldo Müzesi'ne taşınmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.