GüzellikBakım ürünleri

Neden ter kokusu vardır?

Yaz aylarında toplu taşıma bazen basitçe imkansız kalmaktır. Bu faktörler kalabalık bir otobüste keyfinin eklemek olmadığı halde Ve bu ısı ve tıkanıklığı genellikle değil. Bir sıkıntı da koku eklendiğinde Ama, hiç çekilmez hale gelir!

Özellikle ter güçlü koku sözde güney ulusların temsilcilerini yayımlamak. Ama burada nokta onlar Slavlar çok farklı bir şey olduğunu değil. Sadece geleneksel mutfağı güneyliler sıcak baharat büyük miktarda içerir. Gövde oldukça çekilmez hale bunların işlenmesi ile baş ve soğan ya da sarımsak "lezzet" ile, "seyreltilmiş" ter kokusu olamaz.

Ama nahoş koku baharatlı yemekler, genellikle aynı "aroma" etkilenmiş ve tatlı diş severler bir ayrıcalığım değildir. Aslında aslında taze ter bir kişinin sağlıklı olduğu durumlarda, hiçbir koku olmasıdır. Ama bakteriler için mükemmel bir zemin ıslahı, deride birikir. Onlar mutlu alınan yiyecek tersledi, ve sonuç olarak ter bozucu ve hoş olmayan bir koku vardır. Bu rahatsızlık verir.

Bir kişinin hasta olduğunda Fakat çoğu zaman özellikle güçlü koku belirir. Bu durumda, bir doktora danışmalısınız.

Dikkatle hijyen gereklilikleri izleyin, ancak ter kokusu hala dadanan ve hatta deodorantlar ondan kurtulmak için yardımcı olmazsa, bir sağlık muayenesinden engellemez. Eğer böbrek sipariş edilemez olduğunu bulmak olabilir veya vücudun hormonal hata oluştu.

varlığını binlerce yıldır ter insanlığın nahoş koku ile mücadele için, birçok yol açtı. ter önleyiciler ve deodorantlar - Hepsi iki kategoriye ayrılabilir. şevkle Deodorantların bir galaksiyi teşvik reklam çabaları, sayesinde ter önleyiciler, çoğu insan sadece kendi kafasında birbirinden onları ayrılmazlar. Aslında, bu iki çok farklı araçlar ve eylem ve görevleri.

Antiperspiranlar kokunun nedenini ortadan kaldırmak için genellikle tasarlanmış, yani terleme azaltmaktır ve deodorant sadece kokuyu. Bu özelliklerin dayanarak, bunları doğru şekilde kullanmak gerekir.

Yani, cilde terleme önleyici zaten tamamen yararsız terleme geçerlidir. pot zaten öne başardı erdikten sonra, bir süre sonra o koku başlar. Terlemeyi önleyici kullanımı bir duş aldı ve koltukaltı derisini kuru en kısa sürede gereklidir. Ama tamamen ter engellemek ve başarılı olmayacak ve kokuyu gidermek için bile, buna ihtiyacı yoktur. Doğa bilerek insan vücudu birkaç milyon ter bezleri sağladı. Birlikte vücut dışkı nem değil, aynı zamanda, fazla tuzları ve diğer yabancı maddeleri sadece bırakarak. İnsan derisi sekretinde ter durursa o ter vücudun doğal bir termostat olduğu gibi, o zaman basitçe, ölüme kaynaklanır. cilt yüzeyinden buharlaşan, tüm vücudu serinletir. lise fizik Unutmayın, süreci ve mekanizması kendisi anlayacaktır.

Deodorantlar gün boyunca cilde uygulanabilir. etkisi uzun süre dayanması için ve ter kokusu garanti elendi amacıyla, lezzetleri daha kalıcı etkiye sahip olarak, bir sprey kullanımı ve roll-on deodorant önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.