FormasyonOkullar ve üniversiteler

MSU Fakültesi: Hukuk Fakültesi. Moskova Devlet Üniversitesi - Filoloji Fakültesi

düşündüğümüz tüm ederse MSU Hukuk Fakültesi aralarında özel bir yer işgal eder. Üniversitede açıldı ilk üç bölümlerinden biridir, ve birden fazla yüzyıl yoktur. Tarihi boyunca onlarca aktif başlattık binlerce kişi Fakültesi mezunu ve yasaları uygulamaya devam ederler.

MSU

Moskova Devlet Üniversitesi özellikle MV, kültür ve zamanın birçok sanat figürlerin çabaları 1755 sayesinde kuruldu Lomonosov. hukuk, tıp ve felsefe: Başlangıçta üniversite sadece üç fakülte işliyordu. Buna rağmen, her yıl sadece artan öğrenci akışı, çoğu bile, meslek değiştirmek için sadece prestijli üniversiteye almak hazırdılar.

varlığını boyunca Üniversite aktif Moskova Devlet Üniversitesi'nin yeni öğretim, Hukuk Fakültesi üniversite tutulduğu üç "ayağı" biri olmuştur, gelişen etti. XXI yüzyılda, Moskova Devlet Üniversitesi MV adını Üniversite bile Rusya'nın dışında uygulanabilecek bir kalite eğitim alabilirsiniz dünyanın en popüler üniversitelerinden biridir.

hukuk fakültesi

Ne zaman sadece Moskova Devlet Üniversitesi gelecek yaratmak. Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, üniversite kurucularından planlarında olmuştur. Onların Plana göre genel hukuk bölümünün ilk öğrencileri ilk sınıfları tek 1758 yılında başladı yüzden felsefenin kursları, dinlemek zorunda kaldı. İlk başta her şey akış tek bir öğrenci değilken kez bile bir durum, bu yüzden pürüzsüz değildi - ve üniversite yönetiminin ciddi özellikle fakülte ve bölümleri kapatılmasını düşünmektedir.

Uzun tarihi boyunca Moskova Devlet Üniversitesi hukuk fakültesi bu kendi varlığı için en iyi formül bulmak için yapıldığını, birkaç kez değişti. Şimdi fakülte fazla 15 bölüm ve 3 kendi laboratuarları kaydedilir. Güncel öğrenciler daha önce avukatların önceki nesillerden, üniversite kütüphanesinde saklanan ders kitapları ve malzemelerin çok sayıda birikmiş zengin bir deneyim kullanmak için fırsat var. Kısa bir süre önce, bu Cenevre'deki Fakültesi dalıdır, bu eğitime Uluslararası Hakkı proje çerçevesinde mümkün hale geldi oldu.

Seçim komitesi

Gerekli bilgileri elde gitmek için ilk etapta - Sitenizin Moskova Devlet Üniversitesi (Hukuk Fakültesi), seçim komitesinin ileri çalışmalar olacağını karar verirseniz. İlk adım bu yılda azalır çünkü, bütçe basamak sayısını netleştirmek etmektir. Bunlardan 80 vatandaşın ayrıcalıklı kategoriler sağlanan 2015 yılında kabul için bekar sadece 320 bütçe yerleri, Moskova Devlet Üniversitesi Hukuk Fakültesi verildi. bütçe dışı forma yatırıldı tarafından 130 koltuk sağlamak üzere önerildi.

uzaktan eğitim

o 170 çevirmek için planlandı rağmen 2015 yılında Moskova Devlet Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mektupla yerleri, sadece 81 idi. Ayrıca 2015 yılında, 2 koltuk nüfusun ayrıcalıklı kategorileri için tahsis edildi olmasına rağmen 190 koltuk öğretim magistracy dial verildi, ayrıca ders dışı bazda 50 öğrenciye almak planlanan, ancak yaklaşık 100 yabancı uyruklu gelince yapıldığı durum çok daha karmaşıktır yılda 8-10 koltuk sırası kendilerine verilen.

oranı geçmesi

Birçok adaylar Moskova Devlet Üniversitesi (Hukuk Fakültesi), içinde yaparak öğrenmek isteyen Geçme notu, ve sonra sonuçları çıtayı olsun. 2016 üniversite planları için veriler aynı yılın Nisan-Mayıs aylarında yayımlamak, ancak 2015 yılında, hukuk okuluna üzerinde geçer puan Bu arada gerekli öğelerin sınav sonuçlarını katlanmış ve onların sayısına bölünmesiyle elde edilen ortalama değerdir -359 eşitti.

Rus dili, sosyal bilgiler, tarih ve yabancı dil: Moskova Devlet Üniversitesi hukuk fakültesinde kayıt için aşağıdaki konularda Birleştirilmiş Devlet Sınavı geçmelidir. Sonuçlar tüm teslim edilmemiş dersten ortalama puanı Rusya'nın en iyi üniversitelerinde bir bütçe yer nitelemek mümkün olacak, bu durumda 359 eşiğini aştı şekilde olmalıdır. Önceden sınavlara hazırlanma başlamak en iyisidir, üniversitede özel öğretmen hizmetlerinin yanı sıra düzenli gidenler ücretli kurslar kullanabilirsiniz. lise öğretmen sınıfları, maliyeti, onların program ve programı en Üniversitesi'nin karşılama komitesi de açıklığa kavuşturulmuştur.

Ne kadar eğitim için ödemek gerekir?

Bu olduğunda ve düşük yerler başardı şanslı olanlardan listede olmasaydı, endişelenmeyin. Bu ücretsiz bir eğitim almak istenir ve Moskova Devlet Üniversitesi (Hukuk Fakültesi) bitirmek mümkün olacak olması mümkündür, eğitimin maliyeti Burada temel sorun olacaktır. Her şey okumayı planlayan ettiği şekilde bağlıdır. Özellikle, 2014/2015 yılı itibariyle tam zamanlı lisans bölümü eğitim 385 öğrenci bin vardı.

Lisans için öğrenim ücretleri, ikinci derecede ya da yılda 240.000 ruble yarı zamanlı formu için bir ilk olsun şartıyla. Tam zamanlı eğitim Niyetiniz ise 240. - master derecesi de 340 bin yıl yazışmalar başına ruble yapacak yüksek lisansa gidin tam zamanlı yıllık eğitim değeri 310,000 ruble olacak ve yazışma - 185000. Ayrıca bunların her birinin maliyeti 45-70 bin ruble olacak, yeniden eğitim ve ileri eğitim kursları için gidebilirsiniz.

Tarih Fakültesi, Moskova Devlet Üniversitesi

Eğer bir hukuk öğrencisi olamaz, bu tür tarihi gibi diğer bölümler, dikkat edebilirsiniz. İki bölümlerin ortak bir yönü var - öğretmenlerinin gelecekte kullanışlı gelebilir birçok ilginç ve faydalı malzemesi olarak öğrencilerin kafalarının yatırım eğilimindedir. ISTFUK başvururken Ayrıca, tarihin yanı sıra Rus ve yabancı dil geçmeleri gerekiyor. Bunlar Hukuk Fakültesi'ne kabul için gerekli olan aynı öğelerdir.

Bu fazlalaştı ve üretilmesi gereken çubuk sınav sonuçları, düşürün. Yani, 2015 yılında, Moskova Devlet Üniversitesi'nin tarihsel Fakültedeki geçer puan Seçtikleri özelliğe bağlı olarak 297 ila 346 arasında değişmekteydi. 185 - Böylece, çok daha kolay, ek olarak tam zamanında burada eğitimin maliyeti yılda yaklaşık 325 bin ruble ve yazışma olduğunu ISTFUK girin.

MSU: Filoloji Fakültesi

o gitmek mümkün olan başka bir yer yoktur - filfak. Bu durumda, hukuk Filoloji fakültesi muayene ve Rus dili, (seçtikleri uzmanlık bağlı olarak) literatür / matematik sınav yanı sıra bir yabancı dil geçmek orada olacak, önemli ölçüde farklıdır. matematik, ancak okullarda teslim için şimdi zorunludur - eklenmesi gerekli olan tek şey. Bu nedenle, onların tercihlerine göre, departman seçmek mümkün olacak hangi ile Unified Durum Değerlendirmesi sertifikaları komple bir set olacaktır.

puanları geçen sınav gelince, hangi sertifikaların hep Filoloji Fakültesi müstakbel öğrencilerden çok ciddi sonuçlar gerektirir Moskova Devlet Üniversitesi'nin sunmalıdır. 2015 yılında bu fakültede geçiş hızı uzmanlık bağlı 269 ila 375 arasında değişmekteydi. 179.000 ruble - yıl boyunca, tam zamanlı çalışma öğrenci gıyaben 325 bin ruble, ödemek zorunda kalacak. Eğer aldığınızda, aksi takdirde hayal kırıklığına riske, eğitim gerçek maliyeti kontrol etmeyi unutmayın.

Başka nerede yapabilirim?

Eğer istenilen uzmanlık girmek yapamıyorsanız, diğer MSU fakülte düşünün, Hukuk Fakültesi gelecek yıl da olacak "Gönder" olabilir. birleşik devlet sınavın hazırlanması ve teslim Büyükşehir çabalar. Nihai sonuç çabalarınıza bağlı olacağını unutmayın. Ayrıca kazanmak için nasıl yılı kullanabilir ve şu anda en çok size uygun eğitim formu için paradan tasarruf edebilirsiniz.

Tarihsel, ekonomik ve yabancı diller - Moskova Devlet Üniversitesi'nin en popüler, Hukuk Fakültesi onlara gerisinde ve ilk beşe tutmaya devam etmez. Eğer yön seçimi verilmelidir ne emin değilseniz, üniversitede fonksiyonları kariyer odaklı komisyon, başvurun. deneyime sahip Deneyimli profesyoneller size seçimler yapmak ve hala gelecekte olmak istediğini anlamalarına yardımcı olmak. Eğer Hukuk Fakültesi öğrencisi olmaya karar Ama eğer - senin elinde, bunun için tüm gidin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.