ÇirkinlikEv güvenlik

Etkili Kendini savunma

Modern dünya çok idealdir. uygar toplumun arasına Şiddet ve saldırganlık artık istisnadır. Ve giderek yaygın hale gelir. katılımcı olağandışı durumları ne olursa olsun dileklerini, herkes olabilir, böylece nerede ve ne zaman çıkar başka çakışma olacaktır tahmin etmek için, neredeyse imkansızdır.

Elektro

Bugüne kadar, bir lisans zor değildir olmadan kendini savunma aracı satın almak - Internet'te uygun bir model bulmak veya özel mağazasını ziyaret edebilir.

yeni ve daha gelişmiş olan pazarın doygunluğu rağmen bireysel korunma vasıtası, yine pozisyonları önde gelen zaman içinde test Taser sürer.

kolayca cebe ya da çantaya gizlenmiş küçük bir cihaz, düşmanı çarpıcı, aslında, daha çok üç milyon voltluk bir gerilim, üretebilir.

Böyle kendini savunma sersemletici olarak, bir kural olarak, bir kas spazmı, neden bir kişinin genel sağlık zarar vermeyen bir acı şoku , nadir durumlarda ve yanıklara, bilinç kaybına neden olur. Bir kişinin kardiyovasküler sistem ile ilgili sorunlar varsa Ancak, bir elektrik şoku vücuda ciddi bir sorun haline gelebilir ve hatta ölüme yol.

Ancak, elektrik akımı grevlerin arkının çok formu düşman içinde korku beri elektoroshokera kullanımı gerekli değildir ve korkusu vurulduktan, genellikle gizler.

Bu aracın diğer bir avantajı, belirli fiziksel parametreler ve özel beceriler eksikliğidir.

Sadece rakibin vücudunun sitesine cihaz getirmek ve başlatma düğmesine basmanız gerekir, sersemletici yeterince kolaydır kullanın.

gaz kartuşları

Kadınlar için kendini savunma en iyi yolu - bu aerosol ve gaz aletleri olduğunu. Gaz kartuşları bazen onlar bile süpermarketlerde satılıyor, çok erişilebilir ve dağıtılmış bulunmaktadır.

Böyle bir cihazın çalışma prensibi, insan mukoza üzerinde belirli bir gaz zarar etkisidir. Gaz insan yaşamı için zararsızdır ve sadece geçici bir etki, yani, yırtılma, ağrı, yönelim bozukluğu, bozulmuş nefes ritim.

Bu yöntem gaz akışı hedef (gözler, ağız) vurmazsa çünkü eylemi koordine etmek önemli olduğunda, düşman uygun hasar almazsınız ve hatta daha öfkeli olabilir.

teleskopik baton

İlk bakışta bazı öz-savunma, oldukça zararsız. Örneğin, katlanmış , teleskopik baton kalemler için bir kapak hatırlatır. Ama düğmeye basmak yeterli olduğunu mekanizma korkutucu kendini savunma cihazı sunan sistem devreye girer. baton etkisi kuvvet çoğalmaya izin veren dayanıklı bir malzemeden imal edilmiştir.

Bu cihazın dezavantajı, zayıf fiziksel preparasyon ile istenmeyen kişilerin kullanımıdır. Eğer beceriksizce hareket, ve inme gücü düşmanı dengesini bozmak için yeterli olmayacaktır, o silahı seçmek ve size karşı kullanabilir.

muşta

Bir muşta veya ağırlıklandırma kol - Bir yumruk kavga yıkıcı gücünü artırmak için izin verir, (bir lisans olmadan) en eski kendini savunma cihazı. kadınlar nadiren düşmanla yakın temas beri Tabii ki, böyle bir alet, sadece erkekler için faydalı olacaktır.

Avucuna sandviç bile olağan anahtarlar, iki kez etkinin kuvvetini artırmak bilinmektedir.

Knuckles da kesikler, kesik ve sıyrıklar şeklinde bir rakibe önemli hasara neden olabilir. Bazı özellikle soğuk çelik, aslında, bunları yapar keskin bıçakları ya da sivri ile donatılmıştır.

Yine de, kendini savunma bu araçlar izin herhangi bir belgeyi gerektirmez.

lazer svetoshokery

Geliştirilmiş ve daha fazla fonksiyonel formu şok. Geçerli mekanizma akım ile donatılmıştır ve dazzles ve uzayda düşmanın yönelim bozukluğu neden lazer cihazı değildir.

Cihaz kompakt ve fazla yer almaz, bu yüzden hatta küçük dişi el çantasında gizlenebilir. fiziksel yararları, özel beceri ve doğrudan temas gerektirmeyen lazer şok kullanın. Hatta hatta saldırgan ile karşılaşma öncesinde kullanmaya başlamak mümkün kılar iki metrelik bir mesafede en etkilidir. Düşman senin silahın ele geçirmesi olasılığı en aza indirilir. Bu şekilde ek olarak, lazer ışını, birkaç rakipler yönlendirilebilir silah tipi grup saldırılarda çok etkilidir. eyleme mekanizmasını getirmek amacıyla, sadece düğmesine basın. Lazer ışını, düşük yıkıcı güce sahiptir, bu yüzden ölümcül yaralar açmaktan şansı yoktur.

Bu ürün için talebin önemli artış gösterdiği gibi bu avantajlar, izinsiz müdafaa en umut verici yollarla svetoshokery lazer olun.


ateşli silahlar

Yukarıdaki liste isteğinizi tatmin etmez ve kendini korumak daha etkin araçların cephanelik doldurmak istiyorsanız, bunu elde etmek için biraz daha fazla zaman ve para lazım.

federal yasa talebi üzerine, öncelikle bir lisans almaları gerekir, soğuk ya da ateşli silah sahibi olmak için.

İlk adım, özel döngüleri geçen bir belgenin alınması tasdik belgesini izlemektedir. Renew her 5 yılda bir gerektiriyordu. Eğitimden sonra psikolojik problemlerin yokluğunda bir tıbbi muayeneye tabi ve altı ay süreyle geçerlidir yardım formunu 046-1 almak gerekir. sertifika ve sertifika yanı sıra, lisans ve izin bölünme 3x4 cm'lik bir fotoğraf sağlaması gerekir, bütün fotokopilerinin lisans vergi ödeme pasaport ve makbuz sayfalarını tamamladı. 1 aya kadar belgelerini kontrol etme işlemidir.

ruhsat aldıktan sonra, güvenli bir şekilde yeni kıyafetler için silah dükkânına gidebilir. Ama kendini savunma ateşli silah aracı olarak ucuz değildir, yeterli miktarda almak unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.