InternetSpam

Virüs Trafff lab.ru: nasıl PC'nizden kaldırmak için?

Tarayıcı sürekli olan trafff lab.ru yönlendirir? Belki ana sayfası bir süre önce bu bilinmeyen sitede belirtilen bir arama motorundan değişti? Aslında can sıkıcı sorun kaynağına kullanıcıyı yönlendirme, bir virüs neden olur. buna karşı nasıl koruyacağını, bunu nasıl kaldırılacağı trafff lab.ru, ne bahsedeceğiz Bu makale.

Trafff lab.ru kullanıcı tarafından ziyaret edilen web adreslerini değiştirir tipik bir tarayıcı virüstür. Böylece, spam e-posta ekleri okuma veya onları, virüslü web sayfalarını malzemeleri indirerek, istenmeyen ve genellikle kötü amaçlı kaynaklara olsun.

Virüs saldırıları tüm bilinen ve yaygın tarayıcılar. Varsayılan olarak atanan arama motoru ve başlangıç sayfasının ayarlarını değiştirir. Yerine beklenen sonuçların, bir kural olarak, reklamlar ve sponsor bağlantılar dolu sayfasını açın. bahsetmişken zararlı trafff lab.ru (bunu ve ne çıkarmak aşağıda düşünün nasıl), bunun çok tehlikeli olabileceğini anlamalıdır. Dışında virüs tarayıcıda başlangıç sayfasını değiştirir olmasından, o da siber suçluların veya kendi yararına bu bilgileri kullanabilirsiniz olanlara aktarmak amacıyla kişisel verileri toplar, bilgisayar işletim sisteminden internet sitelerinin tarama geçmişini izler. Bu nedenle, trafff lab.ru akılda tutmak - bu ciddi bilgisayar virüsü ve zamanında kaldırmak gerekir. Artık daha yüksek, bilgisayarda dolandırıcılık kurbanı olma riskini kalır.

onun tehlikeleri nelerdir?

  • Trafff lab.ru böylece çok sayıda pop up reklamlar ile zararlı web sitelerine yönlendirebilir ertelemek ve önemli bilgiler pencereyi kapatabilirsiniz.
  • (Bu en olumsuz belirtiler trafff lab.ru biridir) virüslü bir web sayfasını açmak için daha fazla zaman harcamak zorunda kalacaklar.
  • ondan kurtulmak için nasıl, ihlal, hacker bilgisayarınıza girmeye izin veren zararlı yazılımlar raporlama çünkü bilmek önemlidir gizlilik politikasını.
  • Trafff lab.ru spyware ve adware çeşitli yayılabilir. Bu, rahatsız edici, ama aynı zamanda tehlikelidir.

Trafff lab.ru: nasıl bilgisayarınızdan kaldırmak için?

İlk olarak, bilinen ve kolaylıkla temin PC Cleaner YAC programını ayarlayın. Yükleme tamamlandıktan sonra, uygulamayı çalıştırın ve ana menüde "Şimdi inceleyin" butonuna tıklayın. Program korumalı tarayıcı ana sayfası ve arama motoru varsayılan olarak ayarlanmış olup olmadığını kontrol edecektir.

Devam etmek Kilit düğmesini ve ardından ana sayfa olarak istediğiniz siteyi seçin ve ardından "Tamam" seçeneğini tıklayın. Tarayıcınız korunacak, artık trafff lab.ru. olarak bu virüsten etkilendiği Bunu nasıl kaldırabilirim? Tüm bariz böyle bir onay anında enfeksiyon ve net bir tarayıcı hesaplamak beri.

Eğer ana sayfası korumasını ayarladıktan sonra, bir tam tarama gerçekleştirmek için YAC Anti-Malware işlevini kullanmak için tavsiye edilir. Bu kesinlikle trafff lab.ru bulacaksınız (Adını silmek için nasıl biz yukarıda inceledik).

Genişletilmiş koruma

Tek bir tıklama ile PC'nizi yenilemek için şu adımları izleyin:

1. Anti-Malware işlevine ek gidin.
2. Taramaya başlamak için Tehdit Tara düğmesine bulun.
tüm algılanan kötü amaçlı yazılım kaldırmak için Son'u tıklayın 3..

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.