GüzellikCilt bakımı

Ayak ve kullanım ipuçları için Deodorant

Deodorant Ayak farklı parfüm şirketleri üretirler. onlar neredeyse bakterilerin tamamını ortamı yok, çünkü haftada iki kez uygulanması gerekir ve bu zararlıdır.

Ayaklar için Deodorant - Bu kozmetik en yaygın türlerinden biridir. Özellikle bu sürüm ilaçlar için, döküntü, ancak terleme arttı konfor, deodorant kişinin duygusu ayaklar can için iyileştirmek için - Kesinlikle hastalığın kurtulmak için yardımcı olmuyor.

Bu Deo kontrolü - - ayaklar için deodorant en yaygın değil sadece bastırmak yapabiliyor ter kokusunu, aynı zamanda hangi kokusu olduğundan, bakterileri yok etmek için. lütfen unutmayın bu deodoran ayaklar için kendi yapısı alkol içermez ve bu nedenle cilt tahrişine neden olmaz, ama aynı zamanda ter kokusunu iyi çaredir.

Rus pazarında kozmetik bir diğer popüler tür ferahlatıcı ayak spreyi olduğunu. belirgin bir soğutma etkisi bu spreyler olarak. Spreyler ayrıca uzun süre, iyi kontrol terleme için taze duygu ayakları tutmaya yardımcı antibakteriyel özelliklere sahiptir. ter kokusu görünüşünden deodoran sprey mükemmel koruma yenileme, gerginlik ve ayak yorgunluğunu. Kullanımı: yaklaşık 15 cm yeni yıkanmış temiz ayak sprey bir mesafede ve ayak ya da çorap, çorap arasında, iyi çalkalama için gerekli olan (ancak, tabii ki, etkisini azaltır).

parfüm olarak farklı yollarla büyük bir seçim saklayan ayak bakımı dünyaca ünlü üreticileri.

İpuçları deodorantlar kullanırken.

azaltmak için ayak terleme, hava kuyusu iletir ve cildi nefes engellemez çorap ve ayakkabı hayatı, koymak gerekir.

ter kokusu vardır ana nedeni: kendi koku yok atılımını, ter, bakteriler ayrıştırmak. Ve bu nedenle, hemen bir duş aldıktan sonra vücuduna deodorantı uygulamak gereklidir.

Baharatlar, acı, kahve etkiler , terleme Bu nedenle, onlar tüketimini sınırlamak gerekir çünkü.

Her gün almak bir kontrast duş. meşe kabuğu, adaçayı bir kaynatma ile banyo yapın.

Bazen iyi yalınayak gitmek. Mükemmel Deodorant sprey kolayca tahriş, hassas cilt için. kristal şap ve çok saf kaynak suyu eşsiz kombinasyonu cilt koruma fonksiyonunu güçlendirir.

yirmi yıl önce, Rusya'da satmak için ilk olduğu için orta ve yaşlı kuşağın İnsanlar özellikle, deodoran spreyler kullanmak ister. Birden çok kişi bunları kullanmak gibi cilde doğrudan temas olmadığından Deodorantlar, ferahlatıcı etkiye ve kullanışlı olması.

ayaklar için geleneksel deodoran deodoran aksine. Her zamanki deodorant, daha güvende hissetmek nedeniyle ter doğal kokusuna doğar utanç kurtulmak için izin verir. ayak derisi üzerinde, bu sorunu çözmede ayaklar için Deodorantlar hoş bir koku bırakır. Ama en önemlisi: Onlar cilt dezenfekte edilir durdurmak ve geliştirmek değil mantar, hızla kapalı ve nemli alan çarpar. vb sporcular, askeri personel, ofis personeli, Bu çeşitli nedenlerden dolayı yaz aylarında kapalı ayakkabı giymek kişiler için özellikle önemlidir Bu deodorantlar aktif spor katılan kadınlara hoş ve eşsiz bir bakım taşımak ve spor ayakkabıları kapalı takmak zorunda olacak. Ayrıca nedeniyle ek nemlendirici ayak nasır görünmüyor çok önemlidir.

kişi büyük sorunu ıslak ayaklar ve hale geldiğinde kötü bir koku, bu karar için daha iyi ayak deodorantı spreyi. Deodorantlar geniş bir alanda sunulmaktadır Ancak her kendisi için en iyi seçeneği seçecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.