IlişkilerCinsellik

Pratik öneri: sonu sürece

Bazı erkekler, ortağını tatmin konusunda ciddi endişe duyuyorlar. Ama her nedense, takip edemiyorum. Sürece değil bitirmek için?

Yine de, hatırlamaya değer bazı şeyler doğal doğa olmasıdır. Dahil - hızlı orgazm. Sonuçta, cinsiyet amacı başlangıçta döllenme oldu ve bunun için çok fazla zaman gerekmez. Ne almak ve daha fazla zevk sunmak isterseniz?

Sürece bitirmek için değil: anestezikler

Modern bilim bu sorunu çözmeye çalışıyor. Bazı durumlarda - çok başarılı bir şekilde. Yani, kolayca uzun ulaşabilir anlamına biraz daha düşük hassasiyet vardır özel anestezi kullanabilirsiniz.

Bu ilaçlar çeşitli şekillerde kullanılabilir. Örneğin, kayganlaştırıcılar ve benzeri gibi. Bu özellik, ek yağlama sağlar ve cinsel ilişki uzatmak. Ancak ekstra nem sadece anestezi ile kullanım prezervatif önleyecektir düşünüyorsanız.

Kendisi "kauçuk ürünü" zaten daha uzun yakınlığı katkıda ve anestezik bu etkiyi artırır. Eğer siz ve seçilmiş kişi arasında "bariyer" tanımaz Elbette, eğer bu yolu yapmayacağım.

Kontrol nefes: sonu sürece

Nefes, pürüzsüz derin ve sakin olmalıdır. Tabii ki, bu son derece zordur, ancak bu zevk dakika uzatmak için izin verecektir. Eğer çok fazla heyecan hissederseniz, soyut bir şeyden düşünmeye çalışın, tabii ki, cinsiyetle ilgili olmayan. çarpım tablosunu yad Can, yarının olaylar hakkında düşünmek için onun bazı şeyleri hatırlıyorum. Kısacası, başka bir şey zihin geçin. Önemli olan coşma değildir ve en önemli şey unutmayın. Ortak fark etmedi olması arzu edilir.

Ayrıca biraz sakinleştirmeye, eşiniz dışında bir adım atabilir. Genellikle yeterli 10-15 saniye. Şu anda, sıkıca üssünde penisi sıkmak veya hiç, dokunmadan bırakın. Ve okşamak olarak en değil favori edelim. nefesini yakalamak, devam edebilir.

Bu ve tempo değişikliğini yardımcı olur. Ve her ikisi de daha hızlı ve daha ölçülü bir şekilde. En iyi pozisyonlarda biri - üstünde kadın.

Sürece bitirmek için değil: doping

Seçeneklerden biri orgazm erteledi - içme. Ama votka ya da bira içmem. kokunu sayesinde, muhtemelen gerçekten yüzünden seks eksikliğinden uzun süre sona ermeyecek konum. Ayrıca, dokunmak gerekmez aksi takdirde yatakta tamamen fiyasko riski vardır.

Başka bir "ulusal yol" - gıdaya eklenen bir meşe çayı, kullanımı üzüm yaprakları ve ahududu. Bu ürünler bu nedenle, samimiyet uzun ve keyifli olacak, uyarılma birden işlemleri önler ve.

Ne zamandır baş vermedi?

Düzenli seks Sorunun çözümündeki yardımcı olacağını unutmayın. Öncelikle, herhangi bir konuda pratik ister. İkincisi, uzun zamandır beklenen seks hemen her zaman hızlı bir şekilde biter.

Ayrıca uygun doğum kontrol bir kız girmesi fırsatını elde etmekten seçmek daha iyidir. Sürekli gerginlik ve PAP konularında düşünmek zorunda olmadığında, yakınlık çok daha eğlenceli getiriyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.