Haber ve ToplumÇevre

Nerede onsuz bir çocukla Arkhangelsktam gitmek için?

Arkhangelsk - Rusya'nın kuzeyinde büyük bir tarihi şehir. Bu Arhangela Mihaila koruyucu azizi adını aldı. böyle harika, olaylı bir şehirde hep layık eğlence olacaktır. Ve bazen hatta en cesur hayal ile gelip zor böyle olduğunu!

pratik olarak şehir sakinleri için Arkhangelsktam gitmek için söz konusu değildir. Dinlenme etkinlikleri burada hepsini imkansız örtecek şekilde çoktur.

Gerçeklik Görevler

Belki de en sıradışı ders - gerçekte büyüleyici tarihi görevler olduğunu. Onlar neyi temsil eder? Bu geçmişten veya macera filmlerinin temelinde gerçek entelektüel konumlar. organizatörleri Farklı durumlarda aklın bir oyun, bir tür sunuyoruz kişinin aldığında, örneğin, o bir saat bir çıkış yolu bulmak zorunda olduğu bir "engel", bulmaca çözme ve farklı görevlerle "psikiyatri hastanesinde" in. Böyle eğlence oldukça sinirlerin macera herhangi fan gıdıklamak.

Tiyatro Panova

eğlence için olabilir Arkhangelsktam gitmek diğer ilginç yerler vardır.

Fanlar ünlü performansları Eğer sahnenin Rus tiyatro yıldızlı performansında büyük yazarlarından efsanevi performansları izleyebilir Arkhangelsk Panova Tiyatrosu ziyaret edebilirler. Yoksa Petrovsky Park Dram Tiyatrosu'nu ziyaret edebilirsiniz.

kulüpleri

Aslında, yerler nerede, Arkhangelsk büyük sayıda gidebilir! Bu gece kulübü "Üzgünüm, anne!" Ya da DJ'ler ile kapsamlı bir eğlence programı sunan "Özel". Ve kaya kulübü "stüdyo Gaidar 4". En ilginç gece kurumu Arkhangelsk - "Geri 90s".

Her zaman 20. yüzyılın pervasız zamanın atmosferini yaşayabilirsiniz. Misafirler Geçen yüzyılda ve çağdaş sanatçıların "yıldız" misafir ağırlanır. şehir ve masif konserler düzenlenen, rock yıldızlarının, caz müzisyenlerinden, tanınmış pop şarkıcılarından gerçek dünya gel

Kafeler ve restoranlar

Nerede Arkhangelsktam yemeye gitmek için? Örneğin, kelimenin tam anlamıyla her yerde şehirde bulunan kafeler, barlar ve restoranlar, içinde. Restoranlar her zevke ve gelir uyacak şekilde seçilebilir. Bu dünya mutfağı "Solombala", "Kahve Ada", "Kakadu", daha basit cafe "Aquamarine", "Gözleme Evi", bir kahve ve kolay tatil "Attic" için bir aperatif veya içeceklerin tadını çıkarabilir nerede, "Pinta ile pahalı restoranlar var ".

sinemalar

Şehir genç izleyiciler için çok çeşitli program. çocuklar "Rusya" sinema "Sinema", "Mirage" in çizgi film ve masal günlük gösterimleri geçmesi için. Bir kukla tiyatrosu koymak çocuklar için çok eğlenceli performanslar "Marfin ev."

Orada dinlenmek ve bir aile olarak yiyebilir genç gurmeler ve çocuk cafe, için. Bu nedenle, ebeveynler her zaman nerede Arkhangelsktam çocukla gitmek için tercih edebilirsiniz.

Noel eğlenceli

Ama en ilginç eğlence Noel tatilinde başlayacak. Bu dönemde, çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler için de arzu edilir büyülü tatil masalı atılmak için.

Peki nereden yılbaşı tatillerinde Arkhangelsktam gidebilir? Sadece sonsuz bu harika yerlerin listesi. Sessiz, değil çok aktif bir tatil istiyorsanız, şehri dekore akşam ışıklar barışçıl yürüyüş yapabilirler. Bu gelebilir kadar basit, gerçekte akşam masallar ülkesi gibi yılbaşı Arkhangelsk! Eh Ailenizle birlikte paten ve yeni yıl arifesinde ve hatta gösteriyi izleyebilirsiniz tatil atmosferi buz saraylar, sürdürdü.

Yerel tarih, sanat ve Müzesi: Yeni Yıl sergisi ve şehrin müzeleri çeşitli düzenleyin Arktik keşif. Çocuklar da sahnelerinde muhteşem kahramanlar ve sunumu ile kostüm sabahları bekliyor.

Sonuç

Şimdi yeni yıl tatilleri Arkhangelsktam nereye biliyorum. arifesinde Yetişkin sakinleri de sık sık bu dönemde, bir maskeli baloya yürütülür kulüpleri, alışveriş merkezlerinde satış veya "kapalı" zevk, tiyatroda sunumu görebilirsiniz. çok şehirde güzel ve eğlenceli yerler. Yani Arkhangelsktam nereye, tek ruh halinize, finansal durum ve hatta dini inançlarına göre seçebilirsiniz. Bu şehir kendisini archangel Michael tutar şaşmamak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.