Gıda ve içecekYemek tarifleri

Konservesi sığır Fırında patates: kolej sene önce

Yahni - hatta yarım bitmiş ürün ve olmayan bir hazır yemek hazır olmadan önce beş dakika boyunca çanak eklenir ürünün. hazırlık ve basitlik muhtemelen konserve et popülerliğinin başlıca nedenidir.

Biz haşlanmış gibi yemekler hazırlamak sürecini açıklamak için devam etmeden önce konservesi sığır eti ile patates, ben mağazada bu ürünü seçtiğiniz için bazı pratik ipuçları vermek istiyorum. Güveç Güveç - Bu ürün, GOST uyarınca üretilen alım yalnızca bu konservelerin (TU göre değil) yenilebilir ve gerçekten lezzetli saçmak istiyorum eğer öyleyse, farklıdır. Orada garanti bir güveç ve tuz başka bir şey ve en yaygın baharat (biber ve defne yaprağı).

Fırında patates haşlanmış et ile - aile akşam yemeği için sadece iyi bir seçenek. Beklenmedik misafirler soyundan, bu yemeğin sizi kurtaracaktır. konserve etli tarifler bir kural olarak, her zaman doyurucu ve ucuz yemek istiyorum, öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

konservesi sığır Fırında patates: tarifi

İnce soğan sarımsak karanfil ve 1-2 birkaç başlarını kesmek. ince daire (yavaş olursa, o zaman sadece kaba rende ovmak) nastrogat Saflaştırılmış havuç ve aynı şekilde büyük bir dilim pomidorinu. Et, bir plaka üzerinde teneke ve yerden kaldırın. beyaz yağ çıkarın ve çatalla eti püre.

Temiz patates, dilimler veya şeritler halinde kesilir 9 adet, tencereye ekleyin ve sadece sebze kapalı şekilde su ile kaplayın. Kaynar sonra, ısıyı azaltmak tava kapağı ve onları söndürüldü edelim. Gerçek şu ki her 5 dakikada yine kapağın altında görünüyor ve patates karıştırın olduğunu.

bitkisel yağ ile bir kızartma tavası önceden ısıtın ve soğan geri yerleştirin ve 7 dakika sonra - havuç. 5 dakika daha sonra onları domates ve heyecan katılmak için. Şimdi salça ya da ketçap yemek kaşığı bir çift kızartma ekleyin. Bir raddeye gelince kap muhtevası için bekleyin ve güveç koydu. 5 dakika ateşte tutun.

patates (kaynar su sonra yaklaşık 10 dakika sonra) hemen hemen hazır olduğu zaman, bu tuz, biber ve karıştırılır pan, sezonun içeriğini koydu. Tüm başka 8 dakika bekleyin kaynar sonra, taze otlar doğranmış Cast (maydanoz, rezene veya soğan - zevkinize) ve sarımsak. Hepsi - haşlanmış et ile haşlanmış patates hazırdır. Sen sıcaktan pan kaldırabilirsiniz.

haşlanmış et ile Patates, sadece okumuş olan tarifi, ürün sıkıntısı zamanlarında vatandaşlarımızın arasında çok popüler oldu. Bu sık kullanılan çanak ve örneğin, buğday, pirinç veya makarna ile güveç olarak varyasyonlar ile birlikte.

Makarna ile güveç: Reçete

hazır olana kadar kaynatın makarna (200 g), bir kevgir katlamak bitkisel yağ dökün ve karıştırın. , Konserve et bir kavanoz açma yağ çıkarmak ve maksimum ısı ile bir tava içinde (ya da bunun bir parçası) eritin. şişman eridiği zaman, 5 ince doğranmış sarımsak diş ve doğranmış soğanı ekleyin. Bunlardan altın kahverengi edinimi kadar soteleyin sebzeler. çatalla eti yoğurma sırasında Şimdi bir güveç tencereye koyun ve kızartın. güveç zaten iyi usanmış zaman, onun biber, tat karıştırın ve ocaktan pan kaldırın. Kural olarak, konserve et de o kadar dosalivat, gerektiği gibi tuzlanmış salamura sığır eti yemeğin daha iyi değil.

haşlanmış et ile hazır tavada makarna koyun ve iyice karıştırın. Bu yemekte çok uygun dereotu ve frenk soğanı - Taze otlar ekleyebilirsiniz.

Buğulama et çorbası: tarifi

Eğer et suyu ilk yemeği pişirmek, ve aile üyeleri benzersiz konserve et dikkatlerini ödemeyi reddeden bir etsiz çorba yemeye vakit yoksa. genellikle pişirmek gibi çorba pişir. Kaynar su içinde, patates (2-3 adet) ve havuç, soğan kızartma kıyılmış Cast. İlk yemeklerin kalınlığı için bazı tahıllar (pirinç, darı, irmik, buğday, arpa, vb) bir çorba kaşığı ekleyebilir. Eh, 5 dakika boyunca dek ihale, yani 20 dakika sonra, güveç, daha önce küçük parçalar halinde bölünmüş koymak ve birinci çanak tuz ilave.

konserve et, çorba, nautically makarna ve konserve et kullanan diğer birçok yemekler ile Fırında patates herhangi bir zamanda size yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.