SeyahatSeyahat İpuçları

Tayland Phuket içinde yat. Tuzaklar.

Tayland'da Tatil, Phuket bizim vatandaşlar arasında daha popüler hale gelmektedir. Bu beyaz kumsalları, turkuaz tarafından kolaylaştırılır deniz suyu, dost ve yerel nüfus ve sıradışı flora ve fauna, gülümseyen nazik güneş, tropik meyveler ve egzotik Tayland mutfağı.


Ama Tayland'da tatilde, biz farkında iken bu Tayland'da yanı sıra başka herhangi bir ülkede de, senin kazanılmış için karşı olmadığını kazanmak için insan vardır (evde var çok daha az ölçüde olsa da).


Ben sık Puket "boşanma" ile karşı karşıya bir adamın hikayesi sunmak Aşağıda bir su scooter kiralama zaman:


"Sabah sahile gitti .. Patty, aldı , scooter suyu beni bana bağırıyor, para isteyen, ben üst Lamine 10 dakikada olduğumu çığlık Tay ile zaman önce 5 dakika geri mutabakat 30 dakika ve Tay - 1500 baht , acele Patty savaş için tüm hazır, bak çalışır, çok durumu bozulmaya başlar ...

onlar kıyıya ulaştı kez farklı Taylandlılar, uçtu polisleri denilen, bir kadının çeşit geldi - gizlice, şahsen benim kart, sadece Carona başkanı olarak ne iter olduğunu ...

Bunu dokunamazlar anlamak, yapmak, böylece zar zor kendini tuttu ofigel ... ... - Biz bir üniforma şeklinde, bana gelir ve ... yüz avuç içinde beni vurur, bir bisiklet, iki polis memuru geldi

Patty yakın duruyordu, ama ... videoda ateş zaman yoktu ve ben telefonunun pilini oturdu - Kopec veya kim ... Patty telefonda hiçbir para aramak zorunda ... ve bir pasta olamaz mağazaya gitmez - hazır ,. birisi Th eğer ...

Bu konser gidiyordu !!! Daha sonra Rus patsanchiki bizim için gönüllü ne de öyle savaşmaya hazırız ...

O zaman ne bile polis neden oldu. İşte buradayız! şort, Beni arabaya koymak, gömleksiz, yalınayak yapabilirdim herkesi denilen .. as-kriminala..i ceza Patty ve polisin siteye gider ... Alan sledak kısa sürede, bir rapor yazdı içinde Genel olarak Rus Büyükelçiliği, seyrelterek az bir korefan ve politika yuvarlak eski patronu ... - - Sadece vseh.i konsolos kaldırdı ve Fransız 05:00 ..

Konsolos geldi ve Tay herşeyi verdiğini söyledi - Ben dokunmadım polis .. ve sonra 1001 inci Tay çağırır ve hepsi onlar hiçbir şey gördüğünü söyler ve ben her şeyi düşündük eyalet mahkemelerinde iftira oluşturmak açıkça oynayabilir beni sluzhaschego..Obeschayut ..... ve 3 ila 9 yıl ..--))))) için

Sonra Patty getirdi pasaport Karon gönderilen .., zar zor geri aldı ...

Bir imza için soran bana rapor getir ve Dick ne diyor bildiği gibi sonra tüm Tay, ben imzalamak reddediyorum. "... Eh, .., hepinizin görmemezlikten gerektiğini biliyoruz bu kadar uzun yıllar burada yaşayan bir turist değiliz ve bu yüzden ve ifadesini almak ister ..." - Talep çeviri ... Uygun Konsolosu ve diyor seçim ben hiçbir şikayetleri söylemek için kaptan vardı değildi ve konsül gibi 10 dakika üst ... Tayland'da hiçbir yolsuzluktan, benim için Thais para verdi ve tüm sessiz! "


Tabii Tayland'da tatilde iken istediğiniz her adım hile düşünmek gerekmez. Burada Çoğu kişi çok güzel ve dostça.


Burada bu durumlarda girmek ve Tayland'da konaklamanızı daha keyifli hale getirecek değil yardımcı olacak birkaç ipucu:


Phuket iskelet satın turları ve rehberiniz ile gezi veya güvendiğiniz bir şirket Tayland'da tatile 1. ederken. Kendi ana dilinde yaygın bir şeyler yaptığınız zaman bir yerde, karşılaşılan onların şeylerden unutulmuş arasında değişen tüm sorunları çözmek daha kolay olacaktır, bir transfer sürücüyü bulamıyor ya da bunu varsa veya sadece gemiye ve terbiye çeşit almak istiyorum vakalar, bazı sorun olduğunda. Tayland'da Turlar Eğer çok düşük fiyatlarla, sokakta satın fakat bunların uygulanmasına düzeyi can estiğinde sürpriz olabilir.


2. Bu nedenle mobil yerel bir SIM kart ayarlayın. Genellikle havaalanında ücretsiz dağıtılmaktadır. Onları al ya da herhangi mağaza "Seven-Eleven" mağazalar ve hücresel iletişimin salonları kadar doldurabilirsiniz. Tutanak telefon rehberiniz veya bir tur satılan ve onlara telefon numaranızı vermek şirketin temsilcisi. Şimdi herhangi bir değişiklik olması durumunda sizinle iletişim kurmak için ya da sadece bir tur veya gezi kitabı için transfer olacağını hatırlatmak kolay olacaktır. Ayrıca, özel bir kod 009 (009 7, şehrinizde ve telefon numarasının ardından kodu) kullanarak Rusya'ya çağırmak için ucuz (dakika başına yaklaşık 5 baht) yapabilirsiniz.


Eğer sahibinin zararına hasar durumunda ödemek için yeterli para varsa 2. kiralık araç, motosiklet veya su scooter almayın. Onların sürüş becerileri güvenen değilseniz yüzden kiralık araç sürmez. Sol tarafta hareketini, motosikletler ve otomobiller çok sayıda, bizim sürüş alışkanlıkları için, trafik kurallarına uymak sıradışı başarısızlığı: Tayland'da hareketi kendi özgünlüğünü vardır.


Bir anlaşmazlık durumunda 3. sakin olmaya ve iyi niyet kompromisny aracılığıyla tüm sorunları çözmek için. senin rehber ya da çağırın turist polis (telefon Puket 1155 (hattı), + 6676-354-360).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.