Gıda ve içecekTatlılar

Kek "Kinder" - hediyeler üzerinde iyi bir doğaçlama

bolluk yüzyıl fantezi alanı verir. hepsi eğer, kesin hemen her şeyi satın alabilirsiniz. sevinmek, ama bir şekilde üzgün etmek. Neden? Evet, kendi elleriyle yapılan dokunmadan bir şey, fabrika büyüklüğünün herhangi istiyoruz istemiyoruz an gelir aslında. bu ucuz biblo, ancak üretim zaman ve çaba harcadım aslında olsa bile, pahalı değer.

Sadece herkes güzel altın eller olduğunu.

Ama umutsuzluğa kesinlikle hiçbir sebep. Size bazı örnekler kendi elleriyle bir mucizeye üretimi çok zor değildir sunuyoruz. Düşünün bir pasta yapmak nasıl "Kinder" dan.

Ne anlama geliyor?

Oldukça basit, sen Çocuk çikolata bir şarkıyı oluştururken vardır. Bu sanat nesnesi küçük bir kız veya oğlan sadece vermek uygundur. Bu iyi ilk başta kafa karıştırıcı ve ilgi çekici olabilen bir sürpriz ile göğüs bir tür olabilir ve alışılmadık eylem sonunda mutlu edebilir.

ilk varyasyon

bunu yapmak için kendi elleriyle Kek "Kinder" Bu teknolojinin zor değil. Bunu yapmak için, tüm yüzey ana hediye gizlemek hangi orijinal kutusunu almak gerekir ve (sarılmış) çikolata daire uzatılmış dikdörtgenler yapıştırılan olacaktır. substrat olduğunu, kutu, çirkin görünüme sahipse, (süslemek) Eğer renkli kağıt gibi-yapıştırılan önceden gereklidir. Üst çikolata süslemek için çok uygun değil, bu yüzden sahne bu kısmı mükemmel parlak şerit veya komik resimlerden oluşan bir kolaj ve ihsan adama sevgili olduğunu.

doğaçlama

tasarım yumuşak oyuncaklar ile süslenmiş ise Kek "Kinder", gerçekten unutulmaz bir hediye olacaktır. Bu küçük çocuklar için değil, aynı zamanda genç kızlar ve genç kadınlar için sadece ilgili değildir. Paradoksal olarak, ancak böyle geniş bir yaş aralığı son "tüketicileri" etkilemez tüm mutluyuz.

Bundan daha karmaşık erkeklere gelince. Unutulmaz bir deneyim bu tasarım Yaşları beş yılı geçemez, ya da zaten şaka takdir edebiliyoruz olanlara değil sadece çok küçük bir çocuk, üretebilir.

Bu arada, erkekler için bir insanın bir tarzda yumuşak oyuncaklar oyuncak arabalar, tekneler ve diğer özelliklerini değiştirmek için uygundur. Eğer kendi elinde bu çalışmalarını sunmak üzere karar verdik Yani eğer açıkça bağışta bulunan kimse herhangi bir olası neden suç ortadan kaldırılması için umutlarını değerlendirmek.

dekorasyon

Kek "Kinder" ve "Raffaello" önceki sürümden çok farklı değil. Bu eylem aynı düzeni, ancak çoğu kek üst orijinal kutusu "rafaellok" süslemek için. Özel seçenekler böyle kolayca çikolata ile dekore boyut kutuları birleştirerek, çok katmanlı bir pasta yapabilirsiniz yapıyor. Bunların her biri iç mekan orijinal şeker, meyve, çiçek doldurabilir.

Kek "Kinder" sadece küçük çikolata kullanımını ima ancak çikolatalı yumurta, bu markanın ve kek ( «Kinder maxi Kral», « Kinder Delice», «Kinder Ülke», «Kinder Pinqui», «Kinder Paradiso», «Kinder Süt dilim").

Bu doğaçlama en önemli avantajı sabır, hayal gücü ve gerekli malzemeler olması önemlidir ne kendi elleriyle yapmak için çok zor değil değildir. İnanın hediye takdir edeceklerdir. Üstelik ülkemizin hemen hemen tüm şehirlerde, sizin için bir mucize yapmak sunuyoruz şirketleri vardır. Keyfi çok pahalı değil değer ama etkileyici görünüyor.

ikinci varyasyonu

Şimdi senin kek "Kinder" toplamak ve bunu kendisi fırında değil sunuyoruz. Bunu yapmak için, buna değer, daha fazla zamana ihtiyacı, ama inan bana. serisinden Ferrero Kinder şirketleri tarafından bir pastanın temeli, daha ziyade "Süt dilim". Fikir hatta sıradan, basit. Eğer multivarka veya Breadmaker varsa pişirme işlemi daha kolay büyüklükte bir sipariş olacaktır. Bir bisküvi onları pişirin geleneksel fırın kullanıldığında çok daha kolaydır.

Cake "Kinder". reçete

Kek için bir favori tarifi üzerine kakao ile basit pandispanya pişirmeye gerek. Ama sırayla Krema (en az% 30) ve şeker (miktarı zevkinize belirlenir) ve vanilya bir bira bardağı yaklaşık katı bir köpük halinde sarsmak sadece ihtiyaç lezzetli krem çıktı etmiş. Köpük, kuvvetli olduğunda, sabit karıştırma ile jelatin çözündüğü 50 ml su aşılamak için gereklidir.

Herkesin farklı tatlar vardır olarak biz, şeker, krema ve jelatin bakımından açık rehberlik vermeyin. Birisi biraz süt tabakası ve bazı tam tersi yapmaya karar. Bu nedenle, jelatin üreticinin tavsiyelerine sopa, o kadar kremanın ilk hacmi talimat gerektirir ekleyin.

sökülebilir flanşlı bir kalıp içine koymak Kek, ikiye bölünmüş, krem girip macununun üst tabaka katlayın. en az dört saat süre ile buzdolabında ısrar. Ortaya çıkan sonuç, kek "Kinder" çikolata daha az etkili olmayacaktır, inan sizi etkileyecek.

dekorasyon

Oldukça kısa ve öz bu incelik prototip, ancak iktidarda dekorasyon, değişiklik yapma çikolata ile kek ganache veya mastik. kenarlar küçük çikolatalar, bir dizi "Kinder" işlenebilir.

Şu anda aktif olarak bir yumurta şeklinde yapılmış benzer bir şey reklamını. O beyaz mastik ile dekore edilen, kek ve süt / krema / süzme peynir krem yumurta hacminin herhangi oluşturulur vardır. «Kinder» yumurta oluşturan renkli mastik kesim harf ve rakamlar parçaları seçin.

zevkle pişirin. Sevdiklerinizi Sevinin! İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.