Gıda ve içecekTatlılar

Çikolata Yumurta: avantajları ve dezavantajları. Çikolata yumurta "Kinder Sürpriz"

Sweets - bu bütün aile için büyük bir zevktir. Şimdi mağazalarda onların büyük kümesi tarafından temsil etti. Ancak, son birkaç yıldır çikolata yumurta büyük bir başarıdır. Şimdi bu ürünler alıcılar çekiyor ne konuşalım.

Sürpriz hediye

Belki de her kişi için ifade "çikolata yumurta" "Kinder Sürpriz" markası ile ilişkilidir. Bu tatlılar ve oyuncakların harika dünyasına birçok çocuk ve yetişkin verdi en popüler şirketleri, biridir.

Çikolata yumurta - Çocuğunuz için harika bir hediye. tatlılar yanı sıra, o bile bir oyuncak alacak. Türlere bağlı olması veya kendi araya veya zaten bitmiş ürünü kaldırmak gerekir. Böyle sürprizler elleri ve hayal çocukların motor becerileri geliştirmektir. Çikolata yumurta "Kinder" - Çocuğunuza sevinç ve parlak duyguların çok vermek ve satın alma için çok para harcamak değil isteyenler için mükemmel bir çözümdür.

yarışma

Son zamanlarda, depolar ilk yarışma "Kinder" idi. Bu çikolata yumurta "Chupa Chups". Daha önce, şirket başka bir şekilde "Kinder" ile rekabet etmeye çalıştı: onlar hangi bir oyuncak gizlendi, büyük bir paket içinde lolipop yaptı. Ancak, sonuçlar özellikle etkileyici değildi. Bu nedenle, "lolipop" ve onun çikolatalı yumurta tahliyesine karar verdi.

Sütün - zamanki "Kinder" aksine, bir sürpriz ile yeni tatlılar çikolata tek tip yapılır. Yine de, bu alıcılar, onların çocukları olanlar ve diğer ürünleri satın almak mutlu anne engel olamaz. Çikolata yumurta "Chupa Chups" ana rakip daha küçüktür. Sonuç olarak, daha düşük ağırlık ve bedeli vardır.

bir sürpriz ile çocuk çikolata üreticileri arasında ana yarışma oyuncaklar hakkında, tabii ki, gerçekleşir. şampiyonluk daha hızlı ve çocuklar arasında daha iyi yakalamak popüler karakterler ve onların formda sürprizler yaratmak isteyenler içindir.

koleksiyonları

Belirttiğimiz gibi, bir çikolata yumurta "Kinder Sürpriz" bir oyuncak içeriyor. Birçok göre, son koleksiyonu özellikle etkileyici değildir. Bu Doksanların çocuklar ve ebeveynler için özellikle belirgindir. Çünkü o zaman orada ilginç oyuncak bir çok vardı: karanlık alçıda kuyruklarını hareket edebiliyoruz hayvanların, kurbağalar, yavru kedi, prefabrik rakamları parlayan arabalar ekipleri, köpekbalığı, hipopotam, ve çocuğu gülümseyerek ve daha sanki ağzını açtı.

Şimdi ebeveynlerin çok en azından şaşkınlık ifade bir "sürpriz" olarak çikolata yumurta sunan ne bakarsak. Çocuklar için Modern televizyon yapım tamamen değişik Smeshariki, cyborg, periler ve birçok kişi kahramanlarına anlaşılmaz kütlesinin oluşur gerçeği. Bunun bir sonucu olarak, çikolata yumurta "doldurma" in pratik taksitle tahsil edilecek oyuncaklar eklemek için durdurdu. Klasik bir "Kinder" için o kadar iyi değil.

Erkekler ve kızlar

"Kızlar" ve "erkek": Bugün iki gruba, gıda dahil tüm mal bölmek için net bir eğilim vardır. Birçok veli göre, bu en iyi seçenek değildir. Bu, özellikle aynı doksanlı doğmuş ve şimdi zaten onların kendi çocukları yükseltiyor kişiler tarafından fark edilir.

erkekler ve kızlar için Toplama çok farklıdır. Savaş oyunları ve kavgalara - Sen psikolojisinden duruma bakarsak, küçük güzellikler bir lüks yaşamı ve Anavatan gelecekteki savunanlara alışkanlık bebek bezine. Şık kıyafetler giymiş küçük renkli periler karikatürler heykeller, Disney Prenses masalları, günümüzün popüler çocuk gösterileri korkunç canavarlar ... Bütün bunlar çocukları yeterince geliştirmeye izin vermez.

Buna ek olarak, sadece son zamanlarda bir çikolata yumurta ile satışa çıktı oyuncak iyi bir görünüm, üretici firmadan, ya da fanteziyi görebiliyorsanız bitti, ya da "şaka" bir çeşit: tekrarlandı "çikolata" içinde oyuncak koleksiyonu. Gizli köpekbalıkları ve Hippo olan satışı "Kinder Boys", bu noktada. Aynen oyuncaklar 90 'mağazalarında satın alınabilir.

görüş ebeveynler

Ve insanlar güvenle bebeğinizi satın çikolata yumurta anneler ve babalar, hakkında ne düşünüyorsunuz? Böylece, ebeveynlerin çoğunluğu "Kinder" (fiyat şimdi oldukça yüksektir) da dahil olmak üzere tatlılar üzerinde çok para harcamak için hiçbir mantıklı inanıyoruz. Çocukların, yani içinde bir oyuncak gizli ne çok ilgililer ve tutkulu Ancak, "çikolatada bir sürpriz" satın, gereklidir. Ama bir çikolata yumurta için soruyorsunuz fiyat için, size bebek "Kinder" farklı olmayan bir tam süt çikolata satın alabilirsiniz. Ancak, bir çocuk için bu ağır bir argüman değil, o hala bir gizli oyuncak tatlılık sorar. Böylece, bu güne kadar bir çikolata yumurta "Kinder Sürpriz" Herhangi bir çocuk için iyi bir hediye olarak kalır.

yetişkin en modern oyuncaklar gülünç ve kalitesiz yapılmış olduğuna inanıyoruz gibi. Örneğin, yorum anneler ve babalar genellikle bebek, prensesler Disney World of "kızlık" koleksiyonu anılacaktır. Onlara göre, hemen hemen hiçbir vücut oyuncaklar, aynı iri gözlü dev, orantısız kafa var. Hiçbir şey ama karikatür prensesler ile ortak özellikler hiçbir rakamlar var.

Her neyse, sadece sizin bebek çikolata yumurta şımartmak ya da değil edip etmeme karar verebilir. Bunun yerine, bir çocukla olan her zaman mağazaya gidip satın alma, ödül veya teşvik olarak bunları kullanmak en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.