IlişkilerDostluk

Arkadaşlar profillere doğru soruları bulmak için nasıl

Birçok insan sözcüğü "profil" duyunca gülümsemeye başlar. Sonuçta, kafasında hemen lise arkadaşları ve yoldaşları doldurmak ilginç bir dizi soru ile Boyalı küçük bir defter açılır. Biraz şaşırtıcı, ama bugün çocukların bu ilginç böylece şımartmak seviyorum.

Ne yapmalı?

Eğer elle doldurulması gerekir normal bir form olmasını istiyorsanız, bir dizüstü veya ped, hem de kendisini oluşturan gelen bir dizi soru özen gereklidir. Aynı zamanda yavrularını süslemek için gereklidir, bu yüzden ilginç ve hoş çevresi oldu. Onlar ilgilenen kişiler olduklarını profilleri arkadaşlar için "doğru" soruları seçmek önemlidir.

başlangıç

Bu yüzden nerede bir anket başlatırım? arkadaşlar profillere ilk soru isim hakkında bilgi, doğum ve bir arkadaşının ikamet ettiği yerdeki tarih oluşacaktır. Ev adresini ve telefon numarasını gösterebilir. Bu Bildirimi pasportichka uğraştığın kim olduğunu bilmek ve onu mümkün olacaktır nasıl, hangi durumda, onun arkadaşı bulun. Tipik olarak, çok az yer kaplar - bir çift dört veya beş soruya.

ana

arkadaşlar profiller için aşağıdaki soruları değiştirilebilir ve ilgi büyük bir aralığı kapsayabilir. Burada hobiler, ilgi alanları, favori faaliyetleri hakkında sorabilirsiniz. Genellikle insanlar vb favori film, kitap, şiir, içecek, çanak, hayvan, gibi nüansları ile ilgilenen edilir Okula gitmek ister gibi, bazı öğretmenler veya nesneler nokta ve ne vurmak, bu konuda sorabilirsiniz - hayır. Gelen üst düzey sınıflar olmak istiyorum, öğrenmeye gitmek nerede olduğunu bulmak için hangi meslekte: İlgili sorular gelecekle ilgili olacaktır. Belki birisi yolculuk veya bir kitap yazacağına dair, aynı zamanda öğrenmek çok ilginç. arkadaşlar profiller için sorular da çok kişisel olabilir. Yani, böyle bir kişi (kimi o aşık etmek), bazı rüyalar ya arzuları kim sormak deneyebilirsiniz. Fena değil deneyin kendisini istemeye, yani hayır, kurtulmak istedik ve olurdu ne - - Ne alınacağına kendi karakterine ne kalite gibi netleştirmek. Ve böyle devam eder. Aslında, seçenekler çok sayıda, yalnızca yoldaşlarının öğrenmek için ilginç dikkatli bir şekilde düşünmek gerekir.

komedi

arkadaşlara profili başka ne olabilir? Sorular komik - her Kendine saygısı anket ayrılmaz bir parçası. Örneğin, onlar yabancılar toprak ziyaret neler olacağını bir milyon dolar, bulursam ne yapacaklarını arkadaş sorabilir ve bu böyle uzaya onunla alınması gerekir. Bu sorulara verilen yanıtlar çok eğlenceli ve ilginç olacaktır.

unutmamak için neler

Ne hâlâ arkadaşlarınızı profillerini içermelidir? 100 sorular - (bunlar daha az olabilir) bu ilk sayfa dekorasyon - bu ikincisidir. Ayrıca daha ilginç bakmak gerek - bu üçüncü. Yani, anket broşürün orta sarın ve herkes dağıtmak değil bunu sorabilirsiniz. Her şey göz tırmanmaya olduğu açıktır. "Itaatsizlik Artık iki birinde bir dönem tamamladı için" vb Ve orada örneğin, bazı canavarlar çizmek veya komik küfür yazmak mümkündür Aynı prensip, bir hediye ile bir sayfada yapılabilir. Bunu yapmak için, zarfın bir parça sarın ve bir sonraki önce (vb hediye, sürpriz) küçük takvim veya bir etiket koymak ve "Sunumu" imzalamak, doldurmak için başka bir form vermek. Böyle küçük şeyler kesinlikle hoş arkadaşları olacak bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.