Entelektüel gelişimiAstroloji

Astroloji. Akrep: uğurlu sayısı

Akrep burcunda doğan insanlar nelerdir? Bu çok akıllı, entelektüel anlayışlı, güçlü bir kişilik. Onlar, onların değerini bilenler için kalan herhangi bir test dayanacak ve insanların ruhuna Wade edebiliyoruz "keşfedilmemiş kitaplar." Akrepler duygusal ama kapatın sadece biliyorum. kalbinde, onlar Kader ve evrenin kuvvetlerinde kendileri inanıyoruz. Ve yine rakamlar Akrep şüphem olmadı, ne vardır. Bu burçta Şanslı sayı bunların sayısının biri değildir. Ancak, her şey sırasıyla.

Şeytanın sayısı

Evet, aynen öyle. 666 - Bu Akrep işareti şanslı bir sayıdır. Herhangi bir durumda, yaygın olarak inanılmaktadır. Ve açıklama bulmak mümkün.

O (şeytan aka) aynı canavar açıklanır Vahiy, 13. bölüme dikkat değer, sayı olan bu yaratık ne olursa olsun milliyet, dil ve millet, herkes üzerinde yetkisini mümkün olduğunu söylüyor yedinci ayetinde 666. olduğunu . Oysa bu durumda üç tane altı dünya siyasi sistemindeki mükemmel tam yokluğunu göstermektedir inanılmaktadır.

sayıların biri bu işaret altında doğan 666 Akrep İnsanlar başkalarının talep ediyorlar neden Belki de bu. Sevdiklerini Akrep en önemli ve gerekli gördüğü niteliklere sahip kişilerdir. Onların anlamada mükemmel değildir herkes, böyle bir kişi için iyi bir arkadaş olmayacak.

Ona doğasında güç de belli anlayış. Akrepler çoğunluk hep dinlediği için gerekçeli tavsiye vermek mümkün. Ve onlar ültimatom tahammül yoktur. Bu nedenle, Akrep, millet bunların hiçbiri ileri sürülen hiç.

Şekil 4 ve 5

Bu inanılır bu o şanslı numaralar Akrep için. Çok, sebepsiz değil. "Dört" pratiklik, kararlılık, konsantrasyon ve metodik sembolize eder. Akrepler böyle bir karakterizasyonu şüpheci, ama gerçekten çevreleyen onlarla bu niteliklere ilişkilendirir. "Dörtlüsü" olumsuz özellikler - Ciddi değişim inat ve korku.

Ve böyle bir kişi için "Beş" Bir Akrep olarak, ne yapar? Şanslı numara, benzersiz. 5 mükemmellik ve yolu temsil eder. Bu ufkunu genişletmek ve kendini geliştirme girme, ilerleme için, yeni bir şeyler öğrenmek arzusu, yani pozitif bir Pentagram olduğunu.

Ama Akrep, özgürlük "ilk beş" özelliği olarak. Bunlar çerçeveye tahrik edilemez. Ve hatta, çünkü onlar çok bunun gibi yapma. "Kavrama" Akrep olmak solup ve yakabilir, sonra da yeni bir şey izinde tutkunuzu yönlendirmek istersiniz: Örneğin, aktivitesinin çalışma alanını atın.

Şekil 8 ve 9

Bir Akrep için şanslı numaraları hakkında konuşurken, onları unutmamak gerekir. astrolojiye "Sekiz" - Bir iradeli rakam. O güçlü bir karaktere kişiselleştirilmesidir, yetenek diğerleri yedek ve kendini ve her zaman amaç gitmek için yeteneği. Bu arada, 8 belirtilir Çinli karakter, refah ve esenlik olarak çevrilmiştir. Rakamın Akrep iyi şans getirir inanılıyor. Bazı kısır bir döngünün ile temsil rağmen. Akrep "yuvarlak ve yuvarlak" gidecek olsa bile, yine de irade hedefe gelmek.

"Dokuz" yıldırıcı bir sayı olarak kabul edilir. o insanın yolunu sembolize çünkü. şanslı bir sayı - Ama Akrep gibi bir insan içindir. Bu işaretin gezegenlerin biri Mars ve numerolojide dokuz tam olarak temsil eder. "Dokuz" Scorpions doğası gereği gerçek savaşçıları yapar. Gerçekten öyle. Onlar bu zorluğu atmak - hayat hakkındaki fikirlerini şey aykırı veya hedeflere ulaşılmasını engellemek edin. Aynı nedenle, dürtüsel ve bağımsız belli tav, atfedilir. Ancak, iyi kalitedir. Neden? Onlar tuhaf sadece bireyselcilerini ve kendi hayatlarını çünkü.

Şekil 10 ve 11

Akrep şanslı sayının tür, bazı rakamlar sırayla gider belirtmek gerekenleri ilgili soruyu incelenmesi. 10 ve 11 ve bu insanlara iyi şans getirdiğine inanılmaktadır.

Eh, astroloji ve numerolojide "on" mutlak mükemmelliği temsil eder. Ve tamlık. amaçsallığı ve arzu ile karakterize etkilerden sayısıdır İnsanlar, yeni bir şey yaratmak için. Ve onun "dilek", her zaman en üst düzeyde satmak. Akrepler büyük mucitler, sanatçılar, yazarlar ve diğer mesleklerden uzmanlar yapmak itibaren nedenle, benzersiz veya özel bir şey oluşturulmasını içerir.

11 - buhar ünitesi. hayatları Düşçüler olarak tanımlanan bu rakamı, mevcut insanlar. 11 Onu çevreleyen olanlar olarak yerine Akrep fazla özelliklere sağlar. Yakın insanlar "eşleştirilmiş birimleri" genellikle kendi gücü bir erkeğin sabır ve inanç öğretmek ve kasvet, panik ve üzüntü saldırılardan onu korur. 11 - Akrep gizli, duygusal tarafını yansıtan bir figür.

21

zodyak Akrep işaretidir kişilik, şanslı numarası 21 de bir etkiye sahiptir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu insanlar genellikle kader ve evrendeki inanıyoruz. Bir 21 - 3 ve 7 arasında bir üründür sayısı "Üç" reolojik (ilahi) başlangıç temsil eder. Bir "Yedi" aciliyet ve simerichnost (7 erdemler 7 harikası, haftanın 7 günü, vb. D.) temsil eder. Buna göre, 21 yükselmiş, büyü, garip küre ile ilişkilidir.

Başka bir açıklaması yok. tarot kart sistemi, bu sayı özel bir anlam dikkatsizlik ve ayrıcalığı yoktur. Hatta nedeniyle uyum için, "sıfır kement" olarak adlandırıldı. Ve 21 kart oyununda şans, şans, talih ve kazançtır. Ve başka 11, 3 ve 7 21 (noktaya) kadar ekleyin. Bu bir şanstır. astrolojiye aynı şey. Akrepler genellikle şans, onlar iyi bir şey nasıl kullanılacağını bilmek olduğunu.

100

Eğer işaretini inanıyorsanız, bu rakam Akrep gibi bir adama iyi şans getirecektir. Burç, "yüz" anlamına gelir şanslı bir sayı, belirsizliğin ile karakterize edilir. Komşu ile karşılaştırırken sayılar 100 anlamı sadece gerçekleştirilebilir - 101. 101 fırtına, patlama, büyüleyici bir şey sembolize gerçeği. 100 - sadece bir şey için enerjiyi toplar sırasında önce planlanmış sükunet.

Ve bu her şeyi açıklıyor. Sakin ve müteakip fırtına - genellikle tüm alanlarda Akrep hayatını karakterize olmasıdır.

"Yüzlerce" daha maneviyat ile ilişkili olduğu doğrudur. Akrep, genellikle başkalarına görünmez "bir terk", yaşamlarına değer ve onlar doğru yaptığını anlıyoruz ve ne değiştirmeniz gerekir kendini geliştirme açısından önemlidir.

iyi günler

Onlar da birkaç söz söylemek gerekir. Zodyak'ın bir iz var bir istisna ve Akrep değildir. Şanslı numaralar ve gün - bu o önemli zafer kazanmak için, ve bu durumda iyi bir ruh hali kaybetmemek için, doğru zamanda ve inanılmaz başarı elde etmek doğru yerde orada alır hangi anlardır.

Eğer astroloji düşünüyorsanız, bir Salı güvenmek gerekir. Bu eylem fikirler için iyidir kararlı ve eylem gündür. Hangi her Akrep doludur. Buna ek olarak, gezegen-patron Salı ayrıca Mars. renkler şans Akrep getirmek olduğuna inanılmaktadır çünkü bu gün, o, kırmızı, koyu kırmızı veya bordo aksesuar kendilerini eşlik etmek önerilir.

Ama bir burç üzerinde Pazartesi ve Cuma günleri bu burçta doğan kişiler için hoşnut değiller.

yıllardır ve yıllardır falı

Herkes Zodyak'ın bir işareti ayı otuz ayrılmıştır bilir. kimin doğum günü ilk (24.10-02.11) düşmek Akrepler, büyük bir potansiyele ve sıklıkla saldırganlık eşlik eder güçlü bir iradeye sahiptir. Genç rağmen, kendilerini emin olabilir. Onlar için hayatının en önemli yıllar 30, 45 ve 60 bulunmaktadır.

ikinci on (03.11-13.11) ait Akrepler karmaşık sorunları çözmek için seviyorum ve iyi organize, iyi organize var. Ama manevi denge sahip oldukları ve daha bir suçluluk kompleksi aşırı gururu ve aynı zamanda karakterizedir. hayatlarının ana yıl - 15, 30, 45, 50, 60 ve 75 olarak görülebilir, pek şanslı numaralar vardır.

Akrep 3 yıl (14,11-22,11) uyum ve estetik, hem de yaratıcı enerjileri toplamaya onların şaşırtıcı yeteneği için çok yönlülük, çekicilik, özlem ayırır. 15, 25, 30, 45, 50 - Böyle bir insanın hayatının en önemli yıllar.

Sonuç olarak, ben şimdiki Akrep, 2017 vaat söylemek istiyorum. Eğer işaretini inanıyorsanız, o zaman olayların dolu olacak. ilginç toplantılarda - sonbaharda yeni faiz ve satış yetenek beklenen çıkması yazında. Ve 2017 ilk bilerek geçti kabul ederek, Horoz Akrep her yıl büyük bir ölçekte olacak eşlik edecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.