Gıda ve içecekTatlılar

"Tutti Frutti": inanılmaz tatlı

Tatlılar - ruh yükseltmek için en iyi araçlardan biri. sevinç hormon stres veya depresyon ile başa çıkmak için yardımcı olur, böylece önemi küçümsenemez. Bazı tatlı tüketimi lüks, iddiaya ilk etapta bunun muzdarip bir rakam gibi görünebilir. Ve tüm tatlılar yararlıdır. Yine de, bir kişinin gülümseme yapmak değil, aynı zamanda vitamin vücudunu doldurmak değil sadece ürünler vardır. En popüler ve biri en yararlı tatlılar dünyada "Tutti Frutti" olarak nitelendirilir. Bir tedavi ne tür?

"Tutti Frutti" nedir?

Belki bazı yoğurt-krem denenmiş ya duydum ama zevk zaman yoktu hiç. Her durumda, bu tatlı kayıtsız kimseyi bırakmayacak. "Tutti Frutti" - bu donmuş yoğurt, , susuzluğunu giderir yararlı maddeler ve sevinç hormonlarla vücuda doldurur. Bu 1970'lerin başında ABD'de ortaya çıktı eşsiz tatlı vardır. O zaman bile, o taraftarların binlerce kazandı ve ülke çapında yayıldı. Bugün, yoğurt dondurma satan kafe, hemen hemen her ülkede vardır. Müşteri herhangi lezzet lezzetler seçebilirsiniz unutmayın. Şu anda, daha seksen "Tutti Frutti" nin çeşitleri.

yoğurt, dondurma faydaları

Dondurulmuş yoğurt - yaratıcıları gerçek bir başyapıt mükemmel yersiz birleştirmek ve ona mükemmel bir görünüm vermek ortaya çıktı. eşsiz tadı, geniş bir ürün yelpazesi ve uygun fiyata ek olarak, "Tutti Frutti" hala vücuda faydaları getiriyor. Bu nedenle, tatlı gibi, B6, B12, C gibi vitaminler içerir ve eser elementler, riboflavin ve protein, kalsiyum arasında tahsis edilmiştir.

Dondurulmuş yoğurt yapısında probiyotikler içerdiğini belirtmek gerekir. Onlarda insan vücudu en çok ihtiyacı. Onların büyük avantajı - zararlı mikroorganizmaları ve bağırsak florasının uyarılması yok, kolesterol, tansiyon normale düşürücü ediyor. Etkileyici, değil mi? Probiyotikler - dondurulmuş yoğurt ana ve en önemli bileşenlerinden biridir. Onların yardımı ile genel olarak bağışıklık sistemini, hem de insan sağlığını güçlendirir. tatlı ana avantajlarından biri laktozu tolere edemeyen kişilerde yemek mümkün olmasıdır.

kalori tatlı

dondurma "Tutti Frutti" gibi birçok kişi, ama çoğu insan onun kalori içeriği hakkında söz konusu olduğunda. Biz tatlı herkes için kullanılabilir olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Ayrıca, içinde kalori miktarı, geleneksel bir dondurma çok daha azdır, bu tat davranır bağlı olarak değişir. Toplam olarak, Şekil 89 ila 125 kcal arasında değişir.

Kendi ağırlığı ve ürünün kalori içeriği üzerinde durmak yoktu, böyle meyve gibi tatlı diğer bileşenlerin, dikkat edilmelidir. dondurma hazırlamak için, sonuçta vitaminler, besinler ve mineraller ile vücudun tedarik edecek taze ve kaliteli malzemeler geliyor. Sonuç olarak, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve güzellik ve sağlıklı cilt sağlanmaktadır.

özelliği tatlı

"Frutti" - olan yoğurt, temel özelliği - Bu vitamin insan vücudunda hareket etmektir C vitamini gereklidir ve günlük olarak. Bununla kolajen sentezini ortaya çıkar ve kemik ve kan damarlarını güçlendirilmesi sonucu geliştirilmiş görüş, deri koşulu olarak. Buna ek olarak, bu mükemmel bir profilaktik ilaçtır. kompozisyonda bu vitaminin içeriği dondurulmuş yoğurt tedavi daha kullanışlı ve popüler hale getirir.

Herkes için olabilir dondurma satın alın. En popüler çilek, muz, ahududu, ananas ve limon vardır. Ayrıca, ziyaretçi cheesecake tadı ile tatlı sipariş, yeni bir şey deneyebilirsiniz Pina Colada, pamuk şeker veya hatmi.

Evde yemek pişirmek için Reçete "Tutti Frutti"

Evde kimse dondurulmuş yoğurt yapmak mümkün olacak, ama denemek ve yakın zamanda orijinale almak olası değildir. daha net sonunda ne olacağını tahmin etmek için, tarifi "Tutti Frutti" (güzellikler mutlaka yan yana yerleştirilen edecektir fotoğraf kapmak) görebilirsiniz.

Yani, harika bir tatlı gerekir hazırlamak: meyve, fındık, meyve suyu, yoğurt ve vanilya şekeri. Tabii ki, tam olarak ne bileşenleri pişirme çözmek için seçmek için, ama biz portakal üzerinde (2 Ad.) (2 Ad.), Karanlık üzüm (150 gr), elma durulacak, Ceviz ve portakal suyu.

tarifin özü çok basittir: Eğer sebze doğramak bunlara fındık eklemeniz gerekir. Bu arada, yoğurt hazırlamak gerekir. Bu amaçla, bu vanilya şekeri ile çırpılmış ve meyve dökün edilir. En turuncu (veya başka) suyu ekledi.

haftasonu Tatlı

mükemmel bir tatlı hazırlamak için, yoğurt kullanabilirsiniz. Aslında, seçenekler bir kafede gibi birçok fakat böyle olduğu, kesinlikle olmaz. Bu nedenle, en kolay yolu rahat restoranda gelip bir ihale ve lezzetli zevk "Tutti Frutti". Fiyatlar da herkes tarafından kullanılabilir: kurumlar tatlı sermaye ek olarak her 100 gr yüz ruble ortalama maliyetinin de, cafe sahipleri müşteri hizmetine özgün bir şekilde ortaya attı: ziyaretçi, fincan boyutunu seçer tepesi sonra tat ve ekler favori dondurma ile doldurur - tartmak ve satın almak için ödeme yaparsınız. Böylece, bir kişinin tek başına erdirmek "Tutti Frutti" ve tatlı tadını yapar. Ne de güvenle kendisini bizzat hazırlanan söyleyebiliriz.

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.