OtomobilMotosiklet

Deniz taşıtlarının 2014 model yılı: "Yamaha" dan Yenilikler

Geçen yılın ikinci yarısında, şirketin ABD bölünme "Yamaha" temsilcileri resmen 2014 örnek yılda kişisel deniz yeni hat başlatıldığını açıklandı. şirket mühendisleri esasen önceki modifikasyonları değiştirmemiştir su scooter, ancak bazı yenilikler "Yamaha" (jet kayaklar) hala bazı alınan bulunmaktadır. onlara bu makalede ele alınacak.

yeni motor

Kuşkusuz, ana yenilik, yeni bir motorun ortaya çıkmasıdır. Bu "Yamaha" hemen hemen her kişisel deniz taşıtları üzerinde kurulacaktır. onlarla donatılmış modellerin teknik özellikleri, onun varlığından sırasında şirket yaptı ki hepsi en yüksektir. Motor 1812 santimetre küplük bir çalışma hacmine sahiptir. Bu dört döngülü enerji santralı dört silindire sahiptir, ve ara ile donatılmıştır. selefi göre sağladığı avantajlar Doğru göstergeler henüz kesin olarak bilinmemektedir. Aynı zamanda, şirketin "Yamaha" nin resmi açıklamaya göre, deniz taşıtları 2014 konu hakkında yüzde 25 daha güçlü hale geldi. Buna ek olarak, bir sır kalır - ya da yeni motor veya sadece FZR FX SVHO, FZS ve FX Cruiser SVHO kabul edilir amiral gemisi modeli üzerine çizgi «Waverunnen» tüm sürümlerinde kurulacaktır.

Diğer yenilikler

santralin yanı sıra, Japon mühendislerin gerçek gururunun çağırdığı ve diğer bazı bileşenler. Özel olarak, bu durumda yeni "Yamaha" (jet kayaklar) ile donatılmıştır yeni sekiz kanallı pompası, söz edilmektedir. geliştiriciler motor ve çekme hacmi optimum oranı sağlar iddia ederler. Santralın su bisikletin kapasitesindeki artış bir hale gerçeğine götürür sır değil "çevik". Mühendisler yeni ürünlerin geliştirilmesinde dikkate bu nüans alınmış ve bunların denetimini artırmak üzere dikkat dolayı ödemiş. İlk bakışta, değişiklikler çok belirgin değildir, ancak scooter yapmasına izin hafif ayarlama organları çok kararlıdır.

ilk hat 2014

kendi ürünleri ile potansiyel alıcılar tanımak amacıyla, imalat şirketi özel bir video yayımladı. Bu FZ serisi adamıştır. gördükten sonra yeni jet ski "Yamaha" (fotoğraf yukarıda görülebilir) binmek için sevenler için çok iyi bir çözüm olduğu ortaya çıkıyor "rüzgar ile." Biz resmen giriş yaptı normal sezonunda, ABD, sırasında eylem «Waverunner» bir dizi bakmak için herkese fırsat vardı. Unutulmamalıdır jet ski şirketleri burada muzaffer olmuştur düzenli ve sürekli olarak ona katılırlar.

Yeni deniz taşıtlarının maliyeti

Sonuç olarak, söz yeni ürünlerin pahasına yapılmalıdır. "Yamaha" (jet ski) 2014 model yılı için fiyatlar aynı. Özellikle, modeli FZR yanı sıra FX Cruiser SHO için, 14.990 ABD dolar ödemek zorunda kalacak. Onlar çizginin tamamının en pahalıdır. Modifikasyon FX SHO 14 399 dolara mal olacak ve VXS - 11399. en uygun seçenek fiyatı sadece 7999 dolar olan modeli VX Spor vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.