Spor ve SağlıkUygunluk

Kalça ve uyluk için etkili egzersizler - anahtar gergin ve tonda bacak kasları

Bölge uyluk ve kalça insanlığın yarısını oluşturan kadınların temsilcileri hep en sorunlu olmuştur. yağ yatakları ve selülit oluşumuna karşı hassas vücut parçaları. Yaz sezonunun başlaması ile her kadının ince rakam göstermek istiyor. Bu alana yay kalça ve uyluk etkili egzersizleri yapmak başlamalıdır bile, onun hayran bakışları çağıran çekici idi. Eğer pop ve hip normal olduğunu düşünüyoruz bile, aşırı kilo, sadece yararlanacaktır basit ve düzenli egzersiz muzdarip değildir. güzellik ve uyum rehin - tüm gergin ve tonda şekle sonra.

en üretken egzersiz kalçalarda selülit ve uyluk - Bu olağan mekik olduğunu. Ama doğru gerçekleştirmelisiniz. Başlangıç standı - bacaklar ayrı 50-65 cm hafifçe açık ayak, kol ileriye uzatılmış. pelvis geri çekilir iken Çömelme, yavaş adımlarla gerçekleştirilir. ağırlık merkezi topuk kaydırılır ise - yük, kalça kasları üzerinde diken üstünde - sert uyluk çalışıyoruz. çok yavaş üretilen gövdeyi Raising. Bu yürütülmesi kalça etkili egzersizleri düzenli olarak sabah egzersizleri sırasında ve uyluk, sonuçları göreceksiniz birkaç hafta. Eğer ağırlıklar ile ağız kavgası dambıl eline alıp yaparsanız, ayrıca sıkılması silah kasları.

kalça ve uyluk için etkili egzersizler, oyun alanı ve onun dairesinde, spor salonu, sağlık kulübü yapılabilir. Orada bu kas grubu üzerinde fiziksel aktivite seçenekleri çeşitli vardır, bu yüzden kendileri seçmek en popüler olanlar olduğunu. Tüm egzersizler, herhangi ani hareket olmadan zorunlu ısınma sonrasında maksimum zorlayarak yapılmalıdır kalça kaslarını ve uyluk.

Egzersizler uyluk ve kalçalarda azaltmak için:

  1. Polumostik yerde yatarken gerçekleştirilir. Bu durumda, eller gövde ve dizleri bükük boyunca yerleştirilir. DCC aynı zamanda güçlü gerilim kalça de maksimum noktaya kadar kaldırarak pelvise. Pelvik kaslarının düşürücü sırasında rahatla. Bir yaklaşım 16 tekrarlar olurdu. Bir süre sonra bu egzersiz bir sandalye veya kanepe kenarına ayaklarıyla, karmaşık olabilir.
  2. Alternatif Mahi bacaklar düz kadar dirsekler üzerinde durularak, dizlerinin üzerine rafa, mat üzerinde gerçekleştirilen. Arkada sürüş sırasında sarkma olmamalıdır. bükülmüş bacak topuk tavanda "görünümlü" olduğunu, vücudun seviyesine kaldırılır. Bu durumda, kalça kasları kuvvetli gergin olmalıdır. Eğer bir düz bacak salıncaklar gerçekleştirirseniz, ayrıca siyatik-Popliteal kas çalışmış olacaktır. Bir yaklaşım, 12 tekrarların oluşacaktır.
  3. Dikey çubuk çeşitli gerçekleştirebilir ayaklarını tekme ileri ve geri, tarafına. Zamanla, ayak bileğine yük ağırlıkları üzerine konulmalıdır artırmak.
  4. Egzersiz "Bisiklet" mat yatarken gerçekleştirilir. Bu elinizde yanlarını çekin. Ayak pedalları zeminden 45 derecelik bir maksimum büyüklüğü ile torsiyon taklit eder. Shin düz tuttu. elleri başının arkasında yerleştirilen egzersizleri zorlaştırmak için, vücudun üst kısmını kaldırdı ve sol kol sağ diz ve sağ dirsek için ulaşır - sol dizine.

, Merdiven çıkmak, paten, koşu edilebilir kalça ve uyluk için bu etkili egzersizleri Supplement ip atlama veya spor hareketli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.