Spor ve SağlıkBalık tutma

Üst makara İplik: sıralaması

Her balıkçı etkili balıkçılık önemli bir rol tür iplik makaraları olarak en ince ayrıntıları ve aksesuarları, oynamak olduğunu bilir. Aşağıda sunulan Değerlendirme, kolayca düşük maliyetli ve pahalı modeli hem seçmek için yardımcı olacaktır. Daiwa, Shimano, Ryobi ve eskimiş sayılır küçük markaların üretimi - O balıkçı malzemeleri seçimi sadece birkaç markaların sınırlı olduğu dikkat çekicidir. Ama parametreler bobini seçilmelidir ne tanımlamak için başlatın.

Hangi seçilir?

Eğer değerlendirme makaraları iplik yapmadan önce, bu ürünlerin en popüler türleri hakkında size. Başlangıçta, en popüler seçenek atalet modeldi ama olta ve yem zaten terk edilmiş sonra dönmek üzere devam etmiştir gibi onlar kolaydır. Daha uygun bir ısıtıcı iplik makaraları, kolaylığı ve kullanım kolaylığı ile karakterize edilen bir çağdaş işlevsel olması. En kısa sürede yem hedefine ulaşır ulaşmaz, çizgi dolanayım durur, leskoukladyvatel düşer, ancak balıkçılar hala sapın basit rotasyon kalıntılarını yukarı çekin.

Ya animatör?

çarpanı - Modern ve yenilikçi modeller arasında. Bunlar ciddi ve ultra uzun Yem döküm ile baş edebilmek fazla güç dikkatini çekmektedir. değerlendirmesi çarpımsal makaraları iplik , sen Daiwa, Shimano, Salmo, Kosadaka gibi markaların ürünlerini içerebilir. Bu üreticilerin tüm güçlü ve dayanıklı çarpanları sunuyoruz. Not çarpan makaraları daha popüler hale geliyor ve bu bir rastlantı değil: işlerinin prensibi çok daha kolay, onlar serbest dönen ve modelleri ile yaklaşık aynı maliyetle mal oldu ama yeni başlayanlar için çok daha kolay hatta bunları kullanın.

Düşük seviye modeller: 1.000 ruble kadar

Ucuz ama kaliteli markaları 2.000 ruble ortalama başlar malların maliyeti diğer popüler markalara olan Daiwa makara ve Salmo sunuyoruz. Aynı markadan Daiwa-SWEEPFIRE modeli - bu fiyata rağmen lüks aletleri vardır. Birçok balıkçı bu bobin olta kullanarak uygulanabilir olduğunu söylemek, tek tip girdileri isteyenler için özellikle iyidir. Puanlama bütçe makaraları eğirme basit bir tasarıma sahip sağlam ve kolay bir işlemdir bu model ile başlayacaktır. Bobin maliyet - yaklaşık 940 ruble.

Maliyet serbest dönen bobinler Salmo marka 800-900 ruble olanlardır dikkat çekici bütçe modelleri dahil 370 ruble, başlar. Bu nedenle, Salmo Yüksek MİKRO önden bir sürtünme freni vardır evrensel mikro bobin sınıfı, muhafaza ve rotor, dayanıklı Carboplast yapılmıştır. Model kullanım kolaylığı sağlar üç rulman vardır.

En fazla 3000 ruble

Genel olarak 3,000 ruble kadar maliyet değerlendirmesi ucuz iplik makaraları layık birkaç model alır. Daha iyi tüketici özellikleri Ryobi Tresor düşündü. Japon markası, ürünlerini sürekli geliştiren ve bu model 2.400 ruble maliyetine rağmen, akıcı bir sürüş, iyi güvenilirlik ve servis ömrünün ilgi gördü. misina Döşeme en uygun ve hızlı değil, ama anlık karşıtı ters, sen bobin ve pislik sevkini kullanabilirsiniz. Doğru kullanıldığında, yaklaşık 3-4 yıl sürecek.

Bütçe, ancak niteliksel

Shimano Catana - hep hayal edemiyorum bu markanın ürünlerinin değerlendirmesi olmadan, iyi bobin iplik sunar olan bir marka. bazı tasarım eskime rağmen, üretilebilirlik modelleri açısından mükemmel modernite ve güvenilirlik gereksinimlerini karşılamak. Bu markanın ucuz bobin 2.300 ruble ortalama mal olacak. bu markanın serbest dönen modeller arasında dikkat ve Shimano Alivio 2500RC çekiyor.

Tüm için verimliliği iç parça yetkili yürütme pahasına çok güvenilir ve yüksek kalitesidir. DYNA-DENGE kavramının uygulanması iyi bir denge elde sayesinde, rotasyon sırasında titreşim azalır. Misyonu Varispeed, - - Bir başka sistem iyi olta döşenmesi sağlamaktır. Bu uygulama yüksek kaliteli düşük seviye modeli için bizim en eğirme makaraları tamamlayacak sağlamasıdır.

Eh kanıtlanmış modeli SALMO Elite X-Twitch 7 + 1 10FD. Bu bir orta hız kabul edilir, ama evrensel uygulama açısından edilir. Sürtünme freni önünde yer almaktadır, inşaat bilyeler 7 ile tamamlanmaktadır. , Carboplast ait bobin - - Tahrik mekanizması alüminyum ve bronz, konut yapılmıştır alüminyumdan. Bu tip bir bileşim kolaylığı bobin içerir.

En fazla 6000 ruble

Bobin ortalama fiyat kategorisi onlar iyi değerlendirmeleri çok şey var, pek çok popüler markalar sunuyoruz ve tüketici ürünlerinin kalitesi yeterince iyi. Buna ek olarak, hatta bu fiyata kabloların kullanımını sağlayan bir modeli satın alabilirsiniz. makaraları eğirme ihtiyaç duydukları tüketicilerin her şeyi verir modeli Shimano Elf ile başlayacak Ranks. yerleştirildiği üç rulman ana çifti Açık; örgülü çizgi sonsuz vida sayesinde iyi oturuyor. kendisi biraz farklı küçük tepki, çekici bir görünüm ve yeterli güvenilirlik ağırlığında kangal.

Ve yine derecesi çok Rus balıkçılar tarafından sevilen Japon markası Ryobi, bobin düşer. tasarımı biraz eski olsa Modeli Ryobi Excia MX güvenilir bir performans, hafif, ergonomi memnun. Ama, öte yandan, 4000 ruble fiyatı için kesinlikle bir balığa sizi yarı yolda bırakmayacak olan, güvenilir bir ürün olsun.

5000-6000 ruble Kalite

eğirme için değerlendirme ortalama fiyat sınıfı estetik ve kolaylığı gezegen sistemi aracılığıyla kablosunu döşeme iyi sahip modeli Daiwa Revros MX içerebilir makaraları. Ancak, kullanıcılar rapor olduğunu yeterince büyük modelinde tüm tepme sonra. RYOBI coil EXIA 2000 - modern Japon teknoloji oluştururken dikkate aldı bir üst uç modeli inertialless vardır. Modelin ayırt edici özellikleri, sürtünme freni ince ön ayarı, bir metal bobin, mekanizmanın çok iyi iş güvenilirliği artmıştır içerir. Üretici bobin onların hayat düşünemiyorum sıkma yapmadan olan profesyoneller için tasarlanmış olmasıdır odaklanır.

RYOBI Arctica CF - 2000 engebeli ek rulmanlar, karbon fiber ekler ile yeni bir sapın dikkat çeken başka bir model. Ayrıca, kilitleme mekanizması güçlendirdi. Karbon parçalar önemli ölçüde yapının ağırlığını azaltmak için mümkün kılan, ve yarı-kapalı bir silindir sayesinde etkin bir olta üst üste gelmelerini önler.

Yukarıdaki 10 000 ve kaynaktan

Diğerleri balıkçı aksesuar tasarruf yapmamayı tercih ederken, çünkü onların kalitesi ve güvenilirliği, eğirme kuran zaman biri hep bile, kâr arayan hoş balıkçı değil, aynı zamanda iyi bir av ibaret değildir. size pahalı fiyat segmentini İplik üst serbest dönen makara sunuyoruz nedeni budur. Bu durumda, 10 000 ruble maliyeti kadar sarmalları arasında çeşitli modeller ilgi:

  1. DAIWA Exceler. maliyeti, bu arada, 9400 ruble ile - Bu bir bütçe olarak üretici tarafından konumlandırılmış tamamen yeni bobin olduğunu. Tatlı su balık uzun süre düzgün çalışan ve istikrarlı bir çalışma farklı Bu çok yönlü modeli uygundur.
  2. DAIWA FREAMS 11. Bu hafif şasi güçlü bobin olduğunu. Pürüzsüz hat ve iyi olarak güvenilir, dengeli rotasyon sisteminin döşeme ve tasarım beş bilyeler ile tamamlanacaktır. Yeni tasarım bir hafif alüminyum gövde ve tek parça talaşlı işlemle imal edilmiştir kolu, farklıdır. Bu bobin 10 ortalama mal olacak 500 ruble.
  3. Daiwa TD-Sol. Bu en pahalı modellerin sıralamasında markanın ana bobin mevcut olduğu ortaya çıktı. Bu olta bükülmüş ve nazikçe çıkarıldı olmadığı, yaklaşık 10 000 farklı rulo sistemi leskoukladyvatelya, anlamına gelir. Bu dikkat çekicidir, ancak bu model sistemleri bir dizi ile donatılmıştır: dengeleme sorumlu Spin gyro, Sonsuz Karşıtı Ters - anlık fren bobini için. Sonsuz vida eşit olta düzenler ve sürtünme freni, yüksek duyarlılığa sahiptir.

özetlemek gerekirse

Yani, genel olarak iyi eğirme sıralama serbest dönen aşağıdaki kampanası:

  • İlk Mets Sweepfire düşük uç modelleri arasında;
  • Pahalı modeller arasında - Daiwa TD-Sol.

Eh ürünler ve diğer markalar, ancak operasyonel özellikleri ve fiyatları açısından kanıtlanmış bizim oylaması kazananlara biraz düşüktür. Dolayısıyla çok değil, benzer balıkçılık ürünler sunan ve markaların doğru fiyat ve işlevsellik için olanı seçecek zor olmayacaktır unutmayın. hedeflerine seçiminde varsayalım, nerede ve ne şekilde sizi balığa gitmek istiyorum - sonuçta bütün bobin seçimini etkiler. Ve sizin için en iyi iyi bir performans ve teknik göstergelerini takdir edecektir uygun fiyata olduğu en ucuz modeli haline gelebilir. Ve sıralamasında bir bobin gibi Spinning böyle önemli ayrıntılar seçimini gezinmek için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.