Entelektüel gelişimiDin

Kürtaj günah olarak kabul?

en yetişkinler gibi, düz İngilizce konuşalım. Bu en hayati ve dingin biri olacak. Ama danışmak kiminle bir ipucu olması, eziyet uyumuyorum geceleri her iki cinsiyetten kişilerle, büyük bir numarası veya sadece konuşmak. bir günah ya da değil - kürtaj: Onlar yansıtır? Çeşitli gündelik durumları dikkate olmaz. Bize kürtaj günah ve nasıl olması eğer kurtarmak için karar olmadığını görmek için, genel olarak düşünüyorum.

Hangi tarafta itibaren bakmaya?

Eğer her biri çok önemli bir şeyi anladığından emin için biliyor musunuz kişi böyle bir soru verilir olmasıdır. şarap nereden geldiğini, bu önemli değildir. o kürtaj günah olup olmadığını anlamak için gerekli olduğu anlaşılmaktadır kez, o zaman içinde bir şey, hayati bir şey, yaşayan hızla atan var! basit kanıtla. insanların büyük çoğunluğu tarafından anlaşılır gibi yaşamın özünden iterek. Bu tür uzantısı yatıyor. Katılıyor musunuz? Burada neler kürtaj at sor? Bu durumda Sin o kadın doğrudan yatmaktadır, ama eşi dolaylı insan yaşamının potansiyelinin yoksun. Bilim, bu arada, embriyo bir kişidir olmadığı hakkında bir anlamsız tartışmalara müdahil olduğunu. Bu özel bir anlamı vardır. O bu güzel dünyayı yarattığı zaman Rab zaten yıl önce milyonlarca karar vermişti. Cennetten atılma hikayesi hatırla böylece doğururken ve sancıları içinde düşmesinden arkasındaki kadın. Rab bu kelimeler açıkça bebek kutsal olduğunu erkeğe yapar Ona bir çift verir. Yani, bu arada, herkes düşünür. Çok farklı kategoride düşünmek çok insan var. Onlar kimse onları çözmek için değerlendirmek hakkına veya yargıç sahip olduğunu, kendi yanılmazlığı inanıyoruz. Bazı geleneksel bilgelik ve "gözleri açık" satın alırken Daha sonra çok pahalıdır. Ama şimdi bu konuda değil. günah ya da değil, kendiniz kazmak gerekir - kürtaj anlamak için. Bu son derece önemlidir. Bize düşünelim.

Dini veya manevi?

Bir kadın "Kürtaj - Bir günah ya da olmasın," bahsetmek başladığında her durumda, yaşam koşullarında ön plana çıkmaktadır. Tüm kesinlikle anlıyoruz. Imrenilen gebelik kesintiye son derece nadir. Sonuç olarak, kadının çalışması için ilkel korku kabul eder gerçeği bahsediyoruz. Bunun dışındaki her şey - kavramlar ve bahane. Doğmamış çocuk zaten onun muhtemel anne (ve bazen baba) yaşamayı engeller. Bu insanların Birkaç ruhun ilahi doğası düşünüyoruz. Bu dini insanların tipik bir örneğidir. bir şey için kendinizi sınırlamak veya yeni maddeye kuvvet vermek: Ancak, onlar da bir seçim olursa, zayıflık gösterirler. Ama biliyorum ve düşünmek gerekir.

din ile önemli bir ilişki yoktur. Doğru hayat vermek için - büyük mutluluk. Neredeyse herkese verilen Muhtemelen tek şey. Doğal hediye inanıyoruz. Ama bunu düşünmek: is bize örneğin taş veya yıldızlı dışındaki canlılara yapar. Bu anne olmak henüz cesaret sayısız kadın anlar. Bizim dünyevi yolculuğun özü Bilinci deneyim yoluyla gelir. Onun bebeğin göğsüne bastırdı, genç kadın kürtaj düşünüp düşünmediğini, korkunç şeytan sonbahar ne kadar yakın hissetmeye başlar. Ama böyle mutlu bir an, her durumda. Birçok ameliyattan sonra kısır hale gelir. Sonra çok geç tövbe ve ağlamak, ama!

İçme kürtaj

Bizim toplum düzenlenmiştir içinde bir şeylerin yanlış olduğu görülmektedir. Bu görüş, hemen hemen tüm dini mezheplerin temsilcileri tarafından paylaşılır. Onlar için olsun veya olmasın kürtaj konusunda ihtilaflı herhangi bir günahtır yoktur. Sonuçta, hayat velilere verilen edilmez, Rab geliyor (ancak denebilir). Sadece çağdaş medeniyet tamamen mantıksız Tanrı'nın fonksiyonların bazı gasp etme hakkına sahiptir verdi. Bu arkasındaki mantık. döllenme işlemi artık bir sır değil. Herhangi ders kitabında bütün içinde ve dışında boyalı. Bu işlem, mekanizmaya gönderme yapar. gibi bilgilerle yanlış bir taraftan, hiçbir şey üzerinde, hayır. Diğer yandan, sonuçları umut kırıcıdır. Adam yetiştirilen akıllıca modern bilgi alaycı hale gelir. Kendi türünü yeniden sürecinde kutsal özünü görmez. kürtaj doğru Ve dolayısıyla tamamen kayıtsız bir tutum. "Ne oldu?" - Birçok kişi düşünüyorum. - "Ben istiyorum, sonra yüzü!" Bu "düşünürler" yapacaklar ne yansıtmak için sorun yapmayız. Sadece deneyime sahip, zamanın bir çok ile kürtajın günah için kefaret nasıl bulmaktan, acele başlar. Ve en iyi durumda!

Ama bu artık bir cinayettir!

Dünya çapında bir toplumda bu konu üzerinde sürmekte olan bir anlaşmazlık vardır. Daha sonra, sonra ölür bir patlama ile patlak. O bir kişi göründüğünde sonucuna varmıştır. Bu arada, gelenek tarafından desteklenen en yaygın görünümü, - her birimiz doğuştan dünyevi yolculuk sayar. günah açısından düşünürken, bu ifade o kadar zararsız görünmüyor. günah değil - O ceninin öldürülmesi çıkıyor. Sonuçta, o bir adam değildir.

Görünüşe göre, toplumumuzun tanıtım bu fikir birisi olumludur. korkunç bir günah - bir asır sonra önce kürtaj inanıyordu. Evet, zaman nadiren kimse, ile geldi kışkırtıcı düşünce bebeğin kurtulma hakkında. diğer değerlerle yaşayan insanlar. Bugün bu olduğuna inanıyoruz "eğitim eksikliği." Diğerleri doğa ile yakınlık söz. İstersen Aslında, ve onun gebeliğin sonlandırılmasına bu açıdan, Tanrı'nın önünde insan zayıflık ilahi gebe bir anlayış vardı. Nasıl insanlar çok hafifçe dünyayı görmeye başladık oldu? Bu noktada orijinalin olanlar dahil pek çok görüşler vardır.

Conspirology ve kürtaj

Garip kombinasyonu, değil mi? Bununla birlikte, söz konusu olduğunda, örneğin, ağır bir insan hayatta kalma değeri olan görüş alanında her ve tüm yapılar. Özellikle, komplo teorisyenleri bir dünya hükümeti daha ne fazla ne eksik potansiyel anneler doğruluğu ve affedilebilir kürtaj düşündü etkilemek için karar verdiğini savunuyorlar. gezegen çok az boşluk fikri yoktur. Nüfus artıyor katlanarak, ve kaynaklar yetersiz kalmaktadır. Eğer yakında açlık ve susuzluktan ölecek olanlar "peygamber" inanmak Yani, eğer. Tüm yeterli yiyecek ve su değildir. Sonuç basit ve açıktır. Doğum oranını kontrol etmek gereklidir. Bu demektir çeşitli oluşturur. onlar yardımcı olmayan zaman kadınlara "istenmeyen" gebelik kesmek için tıbbi koşullar sunmaktadır. Gerçek şu ki kürtaj - büyük bir günahtır, kimse saymıyorum çalışıyor.

küresel ölçekte kamuoyu oluşturmak edenler, kaynak mücadelesi ona tamamen yararsız görünüyor ki, bu yüzden büyük. Doğal kürtaj medyada yayın, nazikçe filmler ve programlar esinlenerek söylüyor. İşte mutlaka insan ırkına karşı bir komplo inanıyoruz. Bu bütün sistem basit bir adamın kimlik olamaz kötü şey, ahlaksız, günahkar kararlara kadınları iter yani çıkıyor. Bu geri çekilme, soruyu soran kişinin üzerinde baskı derecesini göstermek amaçlı olduğunu kürtaj günah olmadığını. kendi segmentinde durumu dahil olmak üzere tüm bilgiler makinesi, bu üzerinde çalışıyor.

Tanrı'ya kendini eşit düşünmek mümkün mü?

Bu soru önceki tartışmalardan mantıksal olarak takip eder. Sonuçta, gebelik kesmek için cesur bir kadın ona annelik mutluluğunu vermek için Rabbin irade aykırı. O yaşamlarını sürdürme hakkına sahip olduğunu düşünür. Bunu düşünmek, bu, belli bir önyargı olduğunu. Tanrı'ya karşı suç işlemek isteyip: Bir seçenek burada anlamlı varlığını başlattıktan sonra noktaya olmamalıdır. İlk bilgilere ve öneri motoru dahil toplumun baskılarına, onun delikli resim, kendilerini özgür olmalı. Sonuçta, Tanrı adamı hayatı başardı olmasıdır verdi. Ve biz propagandacıları sadece küçük bir "fırsat penceresi" terk sunuyoruz. Herkes fırsat, bizim durumumuzda, seçme hakkına sahiptir. Diğer yollar önsel üst üste gelir. onlar sadece göremiyorum Adam. "Kürtaj günah, kabul edilip" Örneğin, söz konusu sorunu bütün yoktur. Sonuçta, sadece eğitim ve entelektüel tabanının bazı değil, aynı zamanda düşünce özgürlüğüne sahip olmak gereklidir. Bu bağımsızlık göstermek için, geleneksel bilgelik ayırmak için yeteneğidir.

Kürtaj - ölümcül bir günahtır!

Gerçek şu basittir. O arada, sürekli topluma öğretilerini tutarak kimin meslek Rab hizmet etmektir insanları etkilemek için çalışıyoruz. Kürtaj - büyük bir günah! Kendi türünün hayatını almak daha kötü bir şey yoktur. Ama bu prospektif ebeveynler sadece kürtaj hakkında dendiğinde anda ne olduğudur. Onlar düşüncelerinde dünyevi varlığı, yaratıcılık sevinci vermek zorundadır birinin öldürülmesi izin vardır ve ilahi yaratılışın. Bir günah Özellikle beri bir kadın operasyonu aktaran vermesi şartıyla. Sonuçta, bu nedenle bir "suç ortağı" cinayet olur. Başka hiçbir yolu anlatmak için.

erkek, ruh onun içinde gebe anda dünyada görünür. Bazı araştırmacılar bile önce söylemek. o enkarne için vermeyin - Tanrı'ya karşı gitmektir. Işığın görünümünü, Sırların büyük olduğunda karar O'dur. Ve sonra sinirli anne ve babalarından sorular vardır: "kürtaj telâfi etmek günah mıdır", "? Bunun için kefaret için ne" Lord zarif olduğu unutulmamalıdır. Bütün çocuklarınızı affeder. Sadece en azından samimiyetini gösteren doğru ve düşünceli onu tedavi etmek gerekir.

onlar tabi din adamları üzerinde ne diyor?

kürtajın günah için kefaret sorusu, inananların çoğu zaman onun günah geliyor. Birçok iyi işler teyit kimin yetkisi sorgulanamaz olanlar dinlemek için mantıklı. Ekaterinburg ve Verkhotourie ait Vikentiy Başpiskoposu Bu konuyla ilgili yorum gerekiyordu. en sözlerinin argüman dayanacağı edelim. Özellikle, kürtaj büyük bir günah onun etrafımızdakilere güvence verdi. O onun sayesinde kadın ve erkek agonize emindi. Ve tüm farkında olmadan, duş sertlik eksikliği.

insanlar da benzer bir sorunla karşı karşıya olduğunda, onlar her gün, sıradan olduğunu başpiskopos düşünüyorum söylüyor. Genellikle genç kadınlar ve erkekler tanıdık deneyim tarafından yönlendirilir. Ancak o zaman suçun gerçekleşmesini geliyor. Onlar hakkında thrash ve acı başlarlar. Vicdan Normal faaliyetlerde, normal bir hayat yol açmaz. İnsanlar omuzlarından ağır bir yük kaldıracağını, ruhlarını yatıştırmaya olacak bir şey yapmak istiyorum. Başpiskopos bireyler, onun itirafçı veya size en yakın tapınağa gitmek için arzu edilir olduğunu söyledi. itiraf ve tövbe etmeye gerek yok. İkinci günahtan arınmak isteyenler için gereklidir. Rab onun düşüşünden derecesini gerçekleştirerek, bir kişi cezalandırmayacağım gerçeği. Bu nedenle, günah kürtaj itfa gerektiğini Başpiskopos Vincent göre yapılan anlayarak, iç pişmanlık ile başlamak.

İster kürtaj günah affedilir?

Böyle bir soru sık sık kilise yetkilileri istedi. Göründüğü kadar basit değildir. Bu birim tövbe üzerinde kayıtsız olamaz. Bu kendilerini ve size hata tanımak Rab ikna etmek onun yaşam için gereklidir, biliyorsunuz daha izin vermeyecektir. Özellikle, Başpiskopos Vincent insanların davranışlarını değiştirmek önerir. Bunun bir denetim görüşü ve iç değerleri yürütmek için gerekli olduğunu savunuyor. Hayatı Rabbin diğer öğretilerini taşımak o kadar organize olduğunu. komşular edelim ve anlamlı varlığını başlatmak, tapınağa gidip O'nun emirlerine saygı. Başlamak için, bu akrabalarına kolay olabilir. Böyle bir eylemin iyiliği fark edince Ve sonra, Tanrı'ya tüm vermeye çalışacağım, lordum önerir. Özellikle günahın yolunda ayak basan gidiş size zamanında olduğu gibi bu arkadaşlar dikkat edilmelidir. Onlar böyle bir kararın zararını açıklamaya çalışan, konuşmalıyız. pişmanlık duyan deneyimi şeytanın uçurumun eşiğinde olanlar için çok önemlidir. maalesef pek çok genç kadın hafifçe bu konuda davranırlar, çünkü. Bunlar, tabii ki, sadece imkansız olacak geri dönmek için, efendi eminim, tövbe etmeyi unutmayın. Ama onların ruhsal gözlerini açabilir, zaten bu dikenli yolları geçti birini yardımcı ve pernisiyöz günahı anlıyoruz. Bu mutluluk ebeveynlik götürecek. Başka ruh doğacak! Ve pişmanlık duyan adam yapabiliyor!

Dua veya hareket?

Sadece servisine katılarak, kiliseye gitmeyi yeterli olmadığını ortaya çıkıyor. Birçok kutsal kitaplarda yazılanlara Rab, vakalarda hakimler onun için boş sözler. bir röportajda Rab Vincent kürtajın günah için kefaret için nasıl soru çekti. O ihtiyaç şerrinden tiksinti kişilerde üzerinde çalışmak olduğunu söyledi. Bugünün dünyası birçok baştan yılında. Tanrı'ya Hepsi değil kurşun adamı. Bunun aksine, en iyi şekilde ters yönde katlanır. Saygılarımızla dindar bir insan tarafından kayıtsızca geçemez. Rab onun davranışları hakkında merak böylece bir, onların arkadaşları üzerinde mümkün olduğunca etkilemeliyiz söylüyor, Rabbinin emirlerine ile görüşmeye çalıştı. kurtuluş yolunda, başkalarına doğruyu ve iyiliği Carry, Başpiskopos diyor. Büyük ve merhametli olanı yapmak, şeytanın elinde en az bir ruh kapmak çalıştığınızda söyledi. İşte kendi günahın kurtuluş gerçek yoludur. Dikkatli ve sevgiyle başkalarına ilişkilendirmek gerekir. Hala onları onun öğretilerini takip sevincini anlamak için, Rabbin ışığı göstermesi için büyük çaba şeytani cezbedici döndü. diğerleri, küçük, bölünmüş maddi ve manevi sahip içeriğe merhametli olanlar, cennet krallığı layıktır. Onun tüm günahları affedilir, Bishop diyor.

Bu yeterli mi?

bir şey daha, önerilen efendisi yoktur. O yalnızca etkin şefkat komşu yeterince inanmaktadır. Rabbin Tapınağı'nın bir parçası haline gelmelidir. anlamıyorum edenler, söyle. Temple - oldukça şimdi temsil işlevler bulunabilir. Yani başlangıçta o inananların tüm toplumu aradı. İsa gösterdiği yola Ruhları, yeryüzünde onun tapınağını oluşturmaktadır. Yani, bir yapı kooperatifi ve ruhsal birbirlerine destek gibi düşünen insanlar ve hangi malzemeyi gizlemek için değil tam olarak. Bu topluluk, daha önce ve şimdi orada yaşayan herkesi oluşmaktadır. Sen ne anlamı var, gördünüz mü? Rabbin Tapınağı inananların ruhların bir topluluktur. de çünkü arıza dünyasına gelmedi Ve bir. Bu nedenle, Piskopos Vincent tavsiyede, özenle ölümsüz ruhu için dua etmeliyiz. Rab ona onun lütfunu verdiğini dua edin. İşçi, bu arada, büyük ve ödüllendirici. Ama birincisi içtenlikle tövbe gerekir. Günahkarın duası, bildiğiniz gibi, duyulmayacaktır. Ama pişman olan kişinin amel ve sözler hedefe ulaşmak için. Yani Başpiskopos Vincent açıklıyor.

belirli tavsiyeler

Bize bu uzun anlatının sonuçlarını özetleyelim. Kürtaj günah olduğunu unutulmamalıdır. Tabii ki, tümüyle kaçınmak için daha iyidir. Ama hiçbir şey döndüremez, o zaman tövbe gerekir. Birincisi, kendi davranış ve böyle bir kararın kabul edilmesi her koşulda düşünmek tavsiye edilir. bahaneler bakma. Onlar değil de, olayda gerçekleştiği zaman vardı. Bu eylemin günahkârlık fark eden itiraf gidin. Bundan önce, o kendilerinin anlayamıyorum eğer yardım istemek için, günah konuşmak önerilir. Kefaret - ilk etapta ruhun harika bir çalışma. Ve sizin için bu işi kimse bulamaz. Ve sonra hayatını değiştirmeye başlamalıdır. Işık beyler, insanlar, yardım Wear, iyilik ve merhamet öğrenirler. Tanrı pişmanlık duyan günahkarı affetmeyecek bir şey yoktur. Sadece onun amellerini değil boş sözler ikna etmemiz gerekiyor. Ve doğmamış bebeğin ruhu için dua etmeyi unutmayın. Bu arada, Benjamin Bishop o tapınakta ve evde yapmak gerektiğini söyledi. Simgeleri satın onlar tüm ev gözardı yüzlerini ışık böylece koyun emin olun. Hayatının her dakika Rab ile neşe dolu olacak edelim. Oluşturun ve O'nun için çalışmak, O'nun öğretilerini takip etmek ve insanlara getirmek. İşte kürtaj günah için kefaret isteyen biri için iyi olmak için bir yoldur. Bu Güz birçok diğer insanların nefretle Lord'un kollarına olarak görev yapacak. Bu büyük ve anlamlı bir iştir. bir ruhun tecrübesizliği bozma, birçok başkalarını tasarruf yardımcı olabilir. Rab görmek ve başkalarına yaptığı öğretilerini taşıyan birine onun merhametini ortaya çıkarmak için emin olacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.