SağlıkMüstahzarlar

"Hydrea": kullanma kılavuzu, yorumlar, fotoğraflar, analoglar

İlaç "Hydrea" uyuşturucu antikanser aittir. İlaç RNA ve protein sentezi eksik üzerindeki etkileri ile, DNA sentezini inhibe ederek etki eder mekanizma bir sitostatik etkiye sahiptir.

Ne haliyle bunun oluşur ne ilacı imal edilir?

ilaç, her kapsülde 500 mg göre hidroksikarbamid yapılan kapsüller şeklinde boşaltılır. ilaç, bir cam şişeye (100 kapsül) ya da bir kabarcık paketinin (10 kapsül) mevcuttur. magnezyum stearat ve sitrik asit kullanılan yardımcı bileşenleri. Ayrıca, bileşim, sodyum hidrojen fosfat dihidrat ve laktoz monohidrat ile takviye edilir.

Kapsüller "Hydrea" talimatları kabuğunu oluşturan maddelerdir titanyum dioksit, boyalar ve jelatin bulunur. yazıt nedeniyle propilen glikol, gomalak, bir bileşiğine elde edilen bir mürekkep ile oluşturulur alkol (izopropil, metillenmiş endüstriyel ve N-bütil), ve saflaştırılmış su ve demir oksit siyah.

farmakodinami

İlaç etkisi, hücre devrinin S fazında ortaya çıkar, bir antimetabolit. "Hydrea" tümör hücreleri uygulama duyarlı G1 fazında olduğu gibi, radyoterapi taşınan aynı zamanda ilacın alımı ile çok önemlidir interfaz G1-S, hücre gelişimini durdurmak için olanak sağlar. Hazırlık işlemi uygulanan ribonukleoziddifosfatreduktazoy (RNA redüktaz inhibitörü) arttırır. kullanımı inhibe DNA sentezi yoluyla, protein ve RNA oluşumunu bozulmamaktadır fakat.

Farmakokinetik

gastrointestinal sistemde ilaç Soğurma "Hydrea" talimatı ne kadar hızlı gıda alımının etkilenmeden açıklar ve yaklaşık iki saat bir iç araçlarının tüketiminden sonra vücutta aktif maddenin maksimum seviyeye ulaşılmasına yol açar. ilaç geçer , kan-beyin bariyeri, asit ve beyin omurilik sıvısı içinde mevcut olan bir hızlı bir şekilde dağıtılmasıyla karakterize edilir. İlaç kısmen üç ila dört saat içinde atılır eritrositlerden ve lökositlerden birikmektedir. karaciğerde kısmi metabolizması. ilacın en hidroksiüre şeklinde böbrekler tarafından atılır, bu sürecin bir örnek süresi on iki saattir. Onun görünümünü bazı değişmez az miktarda idrarla vücuttan uzaklaştırılır. karbon dioksit olarak atılır solunum yolu ilacı yoluyla. aldıktan sonra "Hydrea" talimatı bir günde onun tamamen ortadan kaldırıldığını açıkladı. İlacın ana bölümü böbrekler geçer beri organların bir patoloji olan hastalarda ilacın dozunu azaltmak.

tanıklık

Uygulamaya "Hydrea" talimat Eğer organizmanın bu tür koşullar altında atamak için izin verir:

 • melanom;
 • miyelojenöz lösemi;
 • kanseri, gelişimi, serviks, akciğer, prostat, kolon ve yumurtalık (tedavi birleştirilmelidir) etkiler;
 • osteomyelofibrosis;
 • erythremia;
 • boyun ve baş tümörlerin malign nitelikte olması, tek istisna dudakları (kapsamlı tedavisi için bir ihtiyaç vardır) etkileyen bir kanserdir;
 • Esansiyel Trombositemi;
 • horionepitelioma rahim;
 • akut lenfoblastik lösemi akışı;
 • miyeloproliferatif sendromu bir komplikasyonu olarak trombositoz;
 • Hodgkin hastalığı;
 • kanserinde metastaz oluşumu, zararlı meme bezi ve mide.

Kontrendikasyonlar

Tedavi "Hydrea" anlamına kabul edilemez olduğu durumlar vardır. İlaç talimat gibi durumlarda tayin yasaklar:

 • kapsüller için yüksek duyarlılık;
 • az 100,000 ve 2500 oranlarında trombositopeni ve lökopeni / ml;
 • gebelik, emzirme anne sütü.

Aşağıdaki durumlarda ve ilaç kontrendike olmasa da, zaman o atandı ve uygulama sırasında özel dikkat gerektiren:

 • glukoz-galaktoz malabsorpsiyon;
 • laktoz intoleransı;
 • laktaz eksikliği;
 • Ağır anemi akar;
 • yetmezliği, böbrek ve karaciğer.

Hastanın daha önce kemoterapi veya radyasyon terapisine maruz kaldıysa, akut radyasyon eritem ve miyelosupresyonun gelişme riski, bu nedenle, bu durumda da, yavaşça ilaç uygulamak gerekir.

yine de hamilelik, hasta fetüs için var riskinin farkında olmalı, eğer terapi sırasında güvenilir bir doğum kontrolü gerekir. Nedeniyle emzirmek kadınların anne sütüne ilaç penetrasyonu nedeniyle, beslenme bu tür durdurmak için gereklidir. İlaç iptal planlanmaktadır Eğer hasta kapsülleri alımı "Hydrea" dayalı tedaviyi reddetme sağlayacak önce bir uzman dikkate çeşitli noktalarını almalıdır.

tedavi

Tedavi sırasında ilaç "Hydrea" talimatı hastanın özellikleri göz önüne alındığında, farklı durumlarda maddenin farklı dozlarını kullanılmasını önerir.

Hasta kapsül yutulması zor ise, su içinde çözünmesi ilacın açılmasına kabul edilebilir. Bu gibi durumlarda, aracı hemen içmek olmalıdır. Kapsül tüm bileşenlerinin kendi yüzeyinde kalan, suda erimeyen akılda tutulmalıdır. "Hydrea" tedavi ediliyor hastalar, bol miktarda sıvı gereklidir.

Miyeloid lösemi (kronik formu)

Tedavi kesintisiz yapılır. ilacın 20-30 mg boyunca alınan vücut ağırlığının her kilogramı için. Bu günlük ücret, ilaç her gün bir defa tüketilmektedir. tedavinin etkinliğini değerlendirmek için Fırsat bunun uygulanması 1,5 aydır mevcut olmuştur. pozitif sonuç durumunda, tedavi olan bir norm durdurulur aşağıdaki trombositlerin ve lökositlerin seviyelerinin düşmesi de, yeterince uzun (buna ihtiyacı olan) olabilir. Üç gün (önce değil) sonra kan normale döndü, bunu "Hydrea" ile tedaviyi devam edebilirsiniz. Kullanım talimatları böyle bir fırsat hızla geldiğini göstermektedir.

erythremia

15-20 mg günlük uygulama için arzu edilen doz,. Bir önceki durumda olduğu gibi, ilaç bu miktar, vücut ağırlığının kilogramı başına hesaplanmaktadır. gün hasta tipik olarak 1 ya da 2 kapsül uygulanır. Her bir hasta için son doz bu plateletler ve hematokrit seviyeleri normal değerler olan ilacın miktarına bağlıdır, kendi ağırlığı ile belirlenir.

esansiyel trombositemi

15 mg karşılık gelen bir kilogram vücut ağırlığı başına başlangıç dozu. önemli faktörler doğru seviyede olduğunu böylece günlük doz bireysel olarak ayarlanır. yasak ilaç tedavisi "Hydrea" talimat eş doktor inceler ve en uygun araçları seçerse.

melanom

büyük tümörler tedavi aralıklı veya sürekli olabilir ile, sırasıyla ağırlıkça bir kilogram başına ilacın gerekli doz 80 mg ya da 20-30. Üç haftada, sürekli terapi ilaç süresi günde bir kez içilir. Terapi üç gün boyunca aralıklı olarak gerçekleştirildiği takdirde, çok kez içmek, ancak daha yüksek dozda.

Karsinomu (servikal lezyonun, baş ve boyun)

kilogram vücut ağırlığı başına, ilacın 80 mg üzerindedir. ilaç arzu edilen doz, her üç günde bir (bir defa) tüketilir.

yan etkiler

İlaç tedavisi "Hydrea" talimat, yorumlar hematopoetik sistem, sinir sistemi, üriner sistem, solunum ve sindirim sistemlerine bazı yan etkileri olduğu bildirilmiştir zaman. Ayrıca, cilt etkilenen ve onların uzantıları kangren olarak böyle bir enfeksiyon geliştirmek mümkündür edilebilir. İşaretli ve diğer istenmeyen reaksiyonlar edilebilir.

ilaç, analoglarının fiyat

paket "Hydrea" 243-250 ruble olabilir satın alın. (20 kapsül). benzer bir etkiye sahip "Hydrea" ve ilaçlarla aynı aktif maddeyi içeren preparatlar - ikame arasında.

Eş anlamlı siz "hidroksiüre" veya satın alabileceği "hidroksikarbamit Medak." Tedavi "Hydrea" kılavuz yasaklar zaman, analogları, örneğin "Tromboreduktina" "amil olarak FS, ilaçların, çok sayıda seçilebilir", "Kolotekana", "Milanfor", "Prospidin", "irit", "Halava", "Estratsita" "Irinotela", "Kamptotekana" veya "Estratsita". Bu tür "Agrilin", "Kamptera" veya "Erivedzh" olarak değiştirmeleri satın alabilirsiniz. tesisler arasında bu tür eylemlerin "Aranoza", "Irinaks", "Arglabin" vardır. Liste benzer ilaçlar "Zaltrap", "Irnokam", "Geksalen" oluşturmaktadır. Bu "Proksifeinom" tedavi edilebilir, "Gikamtinom", "Campto", "Verotekanom", "Hloditanom", "prospidin", "Onkofagom", "irinotekan" veya "Velcade".

yorumlar

Birçok hasta başlangıç tedavisi olarak araştırılması gerekmektedir önce açıklaması "Hydrea" talimatı demek olduğuna inanıyoruz. Resimler öncesi ve ayrıca tedavi sonrası izleyebilirsiniz. Bu bol miktarda sıvı, tehlikeli olarak İncelemeler bakılırsa, insanlar, sadece tıbbi gözetim ve kendi kendine ilaç risk değil altında tedavi olmayı tercih. ilaç almayan ile kombine olduğu takdirde radyasyon tedavisi, yan etkiler (durumlarda burada daha önce mevcut) veya görünen, ya da daha da belirgin hale gelir. Ama her zaman olmuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.