MaliKişisel Finans

Nerede ona oluyordu emeklilik finanse kısmını aktarmak için?

Rus hükümeti 2014, birikim denir emeklilik parçası 0'a yüzde 6'dan azalacaktır karar verdi Fakat emeklilik finanse kısmını aktarmak için nerede olduğunu bulmak için eğer olağan altı yüzde korumak mümkündür.

bu aynı altı yüzde kaydetmek için, her şeyden önce Emeklilik Fonu için özel bir başvuruda gerekmektedir. aracıya tüm yetki devrinin burada geçemeyecek, her şeyi kendiniz yapmak gereklidir.

Bu durumda, prosedür kendisi sadece bir dizi belge doldurmaya çalışan biraz zaman harcamak zorunda kalmak, serbesttir.

Emeklilik - bu oluşturulduğu?

Birikim ve emekli - bir kişinin emekli finanse kısmını aktarmak için nereye hakkında düşünme eğer ayırt etmek gereklidir iki ayrı işlemlerdir. O belli bir yaşa ulaştığında, ona bir emekli aylığı ödemeyi başlar. Ve para birikimi hala çalışıyoruz vatandaşların vergilendirme ile ilişkilidir.

2013 yılı sonuna kadar - daha önce olduğu?

her vatandaşın toplam maaş vergiler hariç yüzde 30 harcanmıştır. sigorta bölümünü -% 6 henüz 20 katkıda bulunan bir emekli maaşının bir kısmını oluşturmak üzere sadece üzerinde düşülür. Paranın geri kalanı diğer fonlara gitti.

Depolama aracı depolanan bir miktar para, adlı
Her vatandaşa kişisel emeklilik hesabı. Buna ek olarak, mirasçılarına para miras mümkündür. Bu kısmen emeklilik finanse kısmını aktarmak için nereye sorunu çözebilir. Sigorta Emeklilik elemanı - Oldukça başka bir şeydir.

Bu bileşen tam olarak kontrol ve durum tarafından regüle edilir. Yani sigorta emeklilere cari ödemeler harcanmaktadır. Ülkemizde kendi sayısındaki yıllık artış eğilimi vardır. Bu nedenle, sorunu emeklilik artık devlet düzeyinde ilgi çok ödeniyor.

Neden emekli birikimli bölümünü gerekiyor?

Daha önce bahsedildiği gibi, bu tutar oluşumu belirli bir kişiye kayıtlı tek bir hesap üzerinde oluşur. Yani, ilke olarak, emeklilik finanse kısmını aktarmak için nerede sorusu olmamalıdır. Böyle para zaten gerekli yaşına ulaşmış kişilere emekli aylıklarını ödemeye şey harcanan edilemez. O ölüm ya da bir miras mirasçılarına veya üzerine transfer etti.

Hükümet vaat sosyal emekli olanlar için artış hızında kim Tamamen finanse kısmını terk edecek. Ama pek mümkün iken bu girişimler yakında uygulanacak eminiz olmak.

Bu fazlalaştı: altı yüzde normal emeklilik devlet dışı bir fon kısmını çevirecek olanlar için ödemeye devam edecektir emeklilik fonu 2013 yılı sonundan önce. Genel olarak, bu alanda gelecek yıl pek beklenen değişir. fırsat varsayılan olarak devlet tarafından sunulan emeklilik tasarruflarının bir kısmını vazgeçmek.

Henüz bu reform farkında değildir olanlar olması gerektiği gibi her şeyi yapmak için acele edilmelidir. emeklilik Funded bölümü 2013 yılında hala devam etti. Bunun bir miktar para kaybedebilir, çünkü başka bir emeklilik fonundan bir emekli Tercüme finanse kısmı biraz zaman alabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.