SağlıkMüstahzarlar

Ev kiti: Kullanımı için ilaç "Tsindol" Talimatlar

Egzama, pişik, farklı bir doğa ve etiyolojisi cilt iltihabı - Çocuklarda ve yetişkinlerde hem oldukça yaygın bir fenomen. su ve toprak bakterileri ve sağlığa zararlı olan mikroorganizmalar doyma; Böceklerin ısırıkları sonra sadece "zararsız" sivilce, ama apseler ve ciddi vardır; olumsuz bizim refahını etkileyen koruyucu ve eklemeleri içeren gıdalar; alerjiye neden ev kimyasalları; günlük yaşamın stresli doğası - Tüm bu derinin bazı hastalıkların nedeni haline gelir. Ve bir genç bizim için sadece genç akne kafa karıştırıcı olabilir, biz Yaşlandıkça, vücudun daha az koruyucu fonksiyonları. Bu ek terapötik ajanlar olmadan saldırılar cilt hastalıkları biz, daha az direnç anlamına gelir.

terapötik ilaç

Bu içinde Öncekilerden aşağıdaki ev ilaç dolabında, iyot, yeşil yem ve diğer antiseptikler haricinde, tutmak ve bu tür "Tsindol" gibi özel çareler gereklidir. Geveze "Tsindol" talimatı tam deri döküntüsü, kuru veya sızmaya karakter ıslak yağlama almak için tasarlanmıştır gösterir. pim, ağız çevresi veya alerjik (atopik ve diğer formları) - Çeşitli dermatit formları olabilir. Ülserler ve diğer cilt ülseri oluşumu, potnichka bebekler, emekleme yatan dan kalça, kasık, koltuk altı bebek üzerinde kızarıklık ve tahriş - ilacı yardımcı olacak tüm bu koşullar ile. Ayrıca, "Tsindol" talimatı onlar gibi akut fazda bulunan, özellikle egzama için çok iyi gösterdiğinde herpes, yatak yaraları, streptoderma gibi trudnolechimyh hastalıkları. Ayrıca yanıklar yerli doğa için mükemmel bir ilaçtır. o akne, ergenlik sivilcesi ve püstüler döküntü için çok iyi olduğu için süspansiyon, bir belirgin kan durdurucu ve kurutma etkisi vardır.

ilaç

Bu süspansiyon nedeniyle heterojenite "püre" denir. "Tsindol" talimatı oluşan bir sıvı karışım olarak tarif araçları:

  • gliserol - 20 gr;.
  • Çinko oksit - 12.5 gr;.
  • Tıbbi talk - 12.5 gr;.
  • nişasta - 12.5 gr;.
  • etil alkol% 70 - 20 gr.;
  • Arıtılmış damıtık su - yaklaşık 100 ° C.

tortu bir karışımından şişe çalkalanarak zaman hızlı bir şekilde serbest - beyaz ya da gri tonu. şişe tabanında biriken "sessiz" durumu olan aktif ortam bileşenleri ilaçlar bu artış. Eğer bir pamuk veya spanc ilaç üzerinde bulamaç uygulamadan önce "Tsindol" talimatı birkaç kez aktif sallamak önerir nedeni budur.

nasıl kullanılır

İlaç sadece dıştan tedavi edici etkiye sahiptir. Etkilenen alanlar yağlanmış veya "püre" ona uygulanan bir tampon ıslatmak gerekir. Kullanım "Tsindol" yöntemi hastaların deri büyüklüğüne bağlıdır ve cilde ilacı taşımak için bunları kullanmak, sonra kozmetik pamuk pedler için uygulanabilir anlamına gelir. Bu diskler doğal pamuk malzemelerden yapılmış ve alerjiye neden olmaz etkilenen cildi zarar, ne de yol açarlar. emilecek ilacı uygulandıktan sonra vücut silip yok!

cilt, ancak güçlü bir yerel inflamasyon, bu Kullanımı için "Tsindol" Talimatlar anlamına geliyorsa Hatta bir gecede birkaç saat veya bir maske olarak bırakmak tavsiye etti. Bundan sonra, cilt temizlenmeli ve hafif nemlendirici veya bebek krem yağlanması gerekir. Doğal olarak, ilaç uygulanmadan önce bakım hijyen alınmalıdır.

boşluk

ilaç "Tsindol" olarak kullanılmasına rağmen alerji için ilaç, çünkü ayrı bileşenlerin bireysel hoşgörüsüzlük alerjik tepkisini kendisini neden olabilir nadir durumlarda olduğunu. Bu durumda, uyuşturucu kullanımı kesinlikle yasaktır! yutulmasıve göz temasından kaçının. Çocuklardan uzak tutun.

tanıklık

kütle süspansiyon hiçbir kontrendikasyon vardır. Hamilelik ve emzirme, yaşı ne olursa olsun çocuklara, yetişkinlere sırasında kadınlara reçete edilir. Eczaneler reçetesiz "Tsindol" anlamına gelir, fakat onu satın almak ve kendiniz kullanmadan önce, bir dermatolog danışmak en iyisidir.

depolama

İlaç doğrudan güneş ışığından korunmalıdır, bir serin saklanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.